Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:32 30.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кога е срока за записване в 1-ви клас?  
Автор Dark(Cat) (новак)
Публикувано08.01.07 12:39



и какви документи са необходими

в момента обсъждаме къде е добре да запишем щерката /добро училище, удобно за взимане, да има стол и занималня....../ и май май ще има да спим една нощ пред някое столично школо



ще се радвам на споделен опит, вкличетлно извън въпросите ми

приятно



Тема Re: Кога е срока за записване в 1-ви клас?нови [re: Dark(Cat)]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано09.01.07 11:30



Кой район ти е близо?
Частно или държавно школо търсиш?
Да има обучение по какво - езици, рисуване, музика и т.н.

Моите съвети на препатила - училището да е близо- задължително!
По възможност да имат добра база и да предлагат занимания по спорт /за мен едно задължително условие/, и да имаш избор за езиците, които искаш да учи детето /ако има такива и ако искате това/.
По възможност да имат собствен транспорт - ако е далече или пък на неудобно за вас място, или ако ангажиментите ви не позволяват да сте на разположение за водене и взимане всеки ден.
Да има добра занималня, която работи и през ваканциите / по-добре частна наблизо /. Защото във ваканциите също изпадаш в цайтнот.
Понеже и двамата със съпруга ми сме доста натоварени, в началото мислехме за вариант да го взимаме-водим в по-далечно училище. Добре че направихме пробата с една лятна занималня в училище в центъра.
Дай повече инфо ще те светна, на времето доста проучвах въпроса





Тема Re: Кога е срока за записване в 1-ви клас?нови [re: Lenny]  
Автор Dark(Cat) (минаващ)
Публикувано09.01.07 11:40



района на Ив.Вазов, но проблема е, че няма кой да я взима

търсим държавно, задължително да има занималня и стол.
и място за спорт
следователно транспорт няма да има /до колкото знам е само при частните/
език - английски

замислили сме се да бъде някъде близо до работното място на таткото щото той рядко пътува

всъщност, големия проблем е, къде ще седи момата като свърши занималнята



мъка, треска ни е затресла

Редактирано от Dark(Cat) на 09.01.07 11:40.



Тема Re: Кога е срока за записване в 1-ви клас?нови [re: Dark(Cat)]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано09.01.07 15:39



е така де тези проблеми са всеобщи - моя син от първи клас е на занималня. Частна - близо е до училището - взимат ги на обяд /когато е първа смяна, водят ги на стола и после си ги взимат в занималнята и ги занимават до 18 докато идеш да си го вземеш/ - това е перфектния вариант, но ти си в друг квартал.
На прима виста ти изреждам няколко от добрите училища - 20, 22, 134 / Еврейското - имат бус, и са целодневно, но няма обучение по инглиш в началния курс за сметка на това учат иврит

/, 32. Всички са в центъра.
В Дървеница 55-то, но то е с Немски език.
За тези се сещам без да се замислям. Ще ти драсна и още.



Тема Re: Кога е срока за записване в 1-ви клас?нови [re: Lenny]  
Автор Dark(Cat) (минаващ)
Публикувано09.01.07 16:09



благодаря



драскай, аз ще чета



Тема Re: Кога е срока за записване в 1-ви клас?нови [re: Lenny]  
АвторИBOHИ (Нерегистриран)
Публикувано09.02.08 20:06



НАПИШИ НЕЩО ПОВЕЧЕ ЗА ЕВРЕЙСКОТО, УЧАТ ЛИ МНОГО ИВРИТ, ТРУДНО ЛИ Е НА ДЕЦАТА, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ЛИ СА СЛЕДОБЕДНИТЕ ЗАНИМАНИЯ
ПРЕПОРЪЧАЙ И ДОБРА УЧИТЕЛКА ЗА ПЪРВИ КЛАС В 22 УЧИЛИЩЕ, ВЪПРЕКИ ЧЕ СЪМ ЧУЛА ЧЕ ТАМ ИМА МНОГО НАРКОТИЦИ, ТАКА ЛИ Е НЕ ЗНАМ
ИНАЧЕ В МОЯ КВАРТАЛ ИМА МНОГО УЧИЛИЩА 121, 2, 34 НО НЕ ЗНАМ НИЩО ЗА ТЯХ
ПИШИ АКО ЗАНЕШ НЕЩО ИЛИ ИМАЩ ДОБРА УЧЕТИЛКА ЗА ПЪРВИ КЛАС ИЗИСКВАНЕТО МИ Е ДА ИМА ДОБРА ДИСЦИПЛИНА И ДА СЕ УЧИ САМО ПЪРВА СМЯНА
БЛАГОДАРЯ



Тема Re: Кога е срока за записване в 1-ви клас?нови [re: ИBOHИ]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.08 20:32



Щом казваш, че 2-ро ти е близо, явно си някъде около нас. Та искам да ти подскажа да поразпиташ за 5-то. Аз като избирах, много лоши неща ми наговориха за там, и то от различни места. Но пък там се оказа, че имало проблем с директорката, сега е сменена, май имало признаци на подобрение. Аз даже се замислях да преместа сина ми там, ама още не съм взела решение, че да не стане от трън та на глог.
Но да ти кажа за 2-ро. Сина ми е втори клас сега и цяла година учат втора смяна. Защо? питам аз на 15 септември. Защото училището нямало толкова капацитет, колкото деца са приели. Честито на печелившите

От занималнята миналата година никак не бях доволна, тази година стигнахме до варианта майка ми да дойде да живее при нас, за да гледа сина ми. Не е приятно да ти кажа. А за 5-то казват, че занималнята е до 18 часа, срещу 16,30 във 2-ро. За съжаление не мога да кажа нещо особено добро за дисциплината във 2-ро, не че знам как е в 5-то. Ако 34 е това дето си мисля, за там пък много добри неща чувам, но на мен ми е далече и неудобно.
Успех ви пожелавам в търсенето.
А забравих да кажа, в 5-то са всички само първа смяна и са малко деца в паралелка.



Тема Re: Кога е срока за записване в 1-ви клас?нови [re: Dark(Cat)]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.02.08 20:36



73-то ви е близо, но то е с немски. Иначе казват, че е добро. А записването май приключваше навремето в средата на май.

Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!


Тема Re: Кога е срока за записване в 1-ви клас?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторcлaдka (Нерегистриран)
Публикувано09.02.08 21:57



знаеш ли нещо за 121 училище, добра госпожа за първи клас, добра ли е материалната база, чух че било голяма мизерия



Тема Re: Кога е срока за записване в 1-ви клас?нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Авторcлaдka (Нерегистриран)
Публикувано09.02.08 21:59



къде се намира тома 5-то училище
знае ли някой кога е срока за записване за първи клас за 2008/2009 г.
дайте мнение за еврейското, заслужава ли си




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.