Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:17 09.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Рано ли е за секснови  
Автор LOVE_MlTl (oriflame's girl)
Публикувано19.11.06 17:11



Дъщеря ми е на 14 години,Вече иска да прави секс,аз и казвам че е още рано,обаче тя се съпротивлява и ми казва че вече почти всички моми4ета от неиния клас са правили секс.Вие как бихте постъпили???

Правете любов ,а не война!



Тема Re: Рано ли е за секснови [re: LOVE_MlTl]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано19.11.06 19:51



Страхотен аргумент вади дъщеря ти, нямам думи


А ако почти всички от нейния клас се друсат, ще иска ли и тя?
Ако успееш да й обясниш, че в живота най-голямата глупост е да подражаваш на останалите, ще е добре. Но пък на тази възраст.. малко трудно.
Алтернативен подход - намираш от някоя приятелка малко бебе и й го оставяш един ден да се грижи сама за него (ако намериш някоя да си жертва бебето;-). После й обясняваш, че на тийнейджърите им е точно толкова малко акъла и едва ли ще я пазят особено, така че като нищо може после вместо да ходи наперена от "и аз съм правила секс" да ходи с надут корем.
Да, според мен й е рано за секс именно по гореописаните причини.



Тема Re: Рано ли е за секснови [re: Kitten]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано20.11.06 00:46



Според закона може. Все пак трябва да има положителен прираст на населението. През 2005г. всяко трето дете родено в България е било българче... Така че да действа.



Най-важното е невидимо за очите.

Редактирано от Изyмeн на 20.11.06 00:47.



Тема Re: Рано ли е за секснови [re: LOVE_MlTl]  
АвторPaл (Нерегистриран)
Публикувано20.11.06 11:06



Хм, това не е някакво геройство, но едно дете на 14 трудно ще го разбере. Изнеси и една лекция за предпазване от бременност за всеки случай. Рано е, но на тази възраст те не слушат.



Тема Е, пак добре, че споделя [re: LOVE_MlTl]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.11.06 08:14



И според мен е рано, ама то е ясно, че няма да те слуша, та по-добре слагай презервативите в ученическата чанта и говори, говори, говори, пък се надявай да те чуе.



Искам, искам, искам, иска-а-а-а-а-а-а-а-а-ам...

Тема Re: Рано ли е за секснови [re: LOVE_MlTl]  
Автор Линдa (щастливка)
Публикувано21.11.06 09:01



По скоро я заведи на психолог или сексолог за да и разясни последиците.
Децата много бързо се развиват вече и искат много бързо да порастнат.
Една такава консултация би й се отразила доста добре.
Моята дъщеря е на 13.
Все още не сме стигнали до там(пази боже да не е скоро),
макар че това е неизбежно.
Рано или късно това ще се случи,но колкото по късно толкова по добре!
Успех!






Майк е кучето ни!

Тема Re: Рано ли е за секснови [re: Линдa]  
АвторGo6k@ (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 11:00



Даааам, заведи я на психолог...за да си помисли, че не е в ред,всички знаем колко са чувствителни децата на тази възраст. И на сексолог я заведи, а после и на гинеколог, та да й изчетат едно чудно конско и да я травмират...Избора си е твой.
Не знам какво толкова сте се вкопчили всичките в тоя секс, като че ли живеем в 19 век и трябва на сватбата си да е девствена. Тя най-добре си знае кога е готова на тази стъпка, не ние родителите. Нека оставим децата си поне малко да разполагат с живота си, не постоянно да решаваме вместо тях. Дай й презервативи, обясни й, че са задължителни за използване, обясни й как се поставят, защото няма какво да се лъжем сексуалната култура на подрастващите е тревожно ниска.
Май това е...да знам, че съм либерален родител и много от вас ще ме оплюят, ама то си е за вас

. Айде със здраве!



Тема Re: Рано ли е за секснови [re: LOVE_MlTl]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано21.11.06 12:34



Дали е рано или не зависи от нея. Сексът не е като да си купиш нова модна дреха или нов модел gsm, защото всички от класа имат.
Сексът може да бъде както много хубав, така и много неприятен. Ако единствената й мотивация да го направи е да не изостава от останалите, значи й е рано. Сексът, освен търкане на епидермиса е и съпроводен с доста сложен психологически процес и ако стане така, че го направи с някой некадърник или с някой, който я нарани по някакъв начин, това ще повлияе доста негативно на бъдещите й контакти.
Децата на тази възраст за нищо на света не могат да бъдат накарани да мислят за "после". За тях съществува само "сега", а после-то е едва ли не в другия живот и то е без значение. Така че най-трудно ще ти бъде да й обясниш, че всичко, което сега прави, ще има някакво отражение в бъдещето й, затова трябва да внимава какво точно прави. Трудно е, но това е един от най-важните житейски уроци, които едно дете трябва задължително да получи.



Тема Re: Рано ли е за секснови [re: else]  
Авторxexe (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 14:51



Действайте в тази насока. София е пълна с пубери които се продават. Когато се обърне колата не се чудете защо е станало и в кой век сме. И си подгответе съзнанието за още една малка курвичка.



Тема Re: Рано ли е за секснови [re: xexe]  
АвторGo6k@ (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 19:17



Имам едно предложение към теб - отиди да се обесиш на някоя по-височка врата!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.