Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:55 30.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ами аз бях смятала за моитенови [re: пeпo]  
АвторEv (Нерегистриран)
Публикувано19.09.06 20:52



Вярно! Ми, като бързата кучка съм го написала, съжалявам...



Тема Re:нови [re: Пeнka]  
Автор MaмaMъpмopaнa (гальовна)
Публикувано19.09.06 22:29



А сина ти тогава що не си е изработил новите маратонки през лятото?
Сори, ама нещо друга беше темата в първия ти пост, сега накъде се отплеснахме. ОК, разбрахме, че това БеГето е пълна отврат, разбрахме, че София е най-големото село и нема общо с живота на "другата България".
Знаеш ли, преди време един човек ми каза "Ето по това ти личи, че си от провинцията". Та и ти така май. Айде стига злоба.
Нещо взех да се обърквам и не ми е ясно вече какъв ти е проблема. Че не можеш да дадеш това, което би искала? Че беснееш, че друг не дава, а смяташ, че е длъжен? Че мама и тати /твоите/ хем имат странични доходи, хем не купуват на сина ти нови маратонки преди старите да се скъсат? Какво те яде, а? Ама наистина.

Бързам бавно, ама искам и да стигна



Тема Re: ?нови [re: cranberrie]  
АвторПeнka (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 17:45



Как да го взема? Той да не е багаж или домашно животно?
Не мога насила да го накарам да дойде при мен. Или да съм му приготвила тайно документите за училище и като дойде тук, да му скрия билета за връщане и да го поставя пред свършен факт?
И все пак аз се отнасям към него като към човек, затова му предложих да избира преди 3 години между 3те варианта: да идва при мен, да отива при баща си или да остава при баба си и дядо си. И той си избра.



Тема Re: Тревожа сенови [re: Пeнka]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 17:48



Направи всичко възможно да си прибереш детето защото идва един момент в който осъзнаваш че твоята липса му се е отразила чисто психически,а дрехите и обувките остават последна грижа.Желая ти успех.



Тема Re: ?нови [re: Пeнka]  
Автор cranberrie (tart)
Публикувано20.09.06 18:02



Той ти е дете. И като ти е дете трябва да е при теб. Ти си му майка. Именно защото не е багаж или домашно животно не можеш да го оставяш на други да го гледат.
Освен това е малък да избира. Доколкото разбирам ти си го поставила пред този избор като е бил колко - 13-14 годишен? Не можеш да очакваш в тази възраст едно дете да вземе решение, което може да промени живота му. Естествено, че ще го е страх от неизвестното и ще предпочете да остане при баба си, където всичко му е познато и се чувства защитен и сигурен.
В случая малко родителска диктатура и авторитет са препоръчителни.


Можеш да го вземеш за някоя по-дълга ваканция. Да постои, да види какво е, да свикне с езика, да си намери приятели. Може даже да те изненада и сам да пожелае да остане при теб.



Тема Re: Каква е известната сума пари?нови [re: дpyra мaйka]  
Авторquot;quot; (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 20:56



Абе, не мога да разбера-за какво са му на гимназист джобни??? аз започнах да получавам джобни (5 лв. седмично) чак в университета- 2001(в гимназията си носех храна и вода от вкъщи)....и никога не са ми увеличавали джобните..освен това гимназистите получават ок. 20 лева стипендия, могат да ползват нея за джобни или да си купят нещо...при положение, че явно има интернет очевидно няма нужда да ходи на кино...а това, че не се прибирали вкъщи не е аргумент...дори като започнах работа не съм си купувала храна.



Тема Re: ?нови [re: cranberrie]  
АвторПeнka (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 21:34



Точно за 16годишен родителска диктарура? Струва ми се мисия невъзможна.





Тема Re: ?нови [re: Пeнka]  
Автор cranberrie (tart)
Публикувано20.09.06 22:48



Не е лесно, но ако продължаваш да отлагаш ще става все по-трудно.
Във всички случаи - успех!

Редактирано от cranberrie на 20.09.06 22:49.



Тема Re: otgovoriнови [re: Пeнka]  
Автор tanq65 (непознат)
Публикувано07.12.06 17:10



Purvo se izvinqvam che pisha na latinica no tuk nqmam kirilica

Taka sled kato mu kupuvash zashto se pritesnqvash che mu se kupuvat maratonki chak kato se skusat i kato se grijish za nego kakuv e problema



Тема Re: Тревожа сенови [re: Пeнka]  
Автор Maka_ (Maka)
Публикувано07.12.06 18:15



Пенке, на тебе наистина ли най-големия ти тормоз за детето е, че майка ти не му купувала дрехи и обувки. Това ли е според тебе най-важното нещо?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.