Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:46 27.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Далеч един от друг  
АвторBat (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 23:20



Здравейте, от няколко седмици съм в чужбина, далеч от моя 10 годишен син. Раздялата не беше лесна, особено като си самотен родител и трябва да го оставиш на баба. Та проблемът е, че макар той да е вече голям не сме се разделяли за толкова дълго и както на него, така и на мен ми е много трудно. Започнахме да се чуваме по телефона толкова често, че ме е страх какви сметки ще плащаме после. Той е толкова тъжен, че ме няма че даже отказа да иде на лагер, за да се чуваме редовно. Най-странното е, че и мен ми е все по-тъжно. Кажете какво да правим, че да минат по-лесно и по-евтино оставащете близо 2 месеца.



Тема Re: Далеч един от другнови [re: Bat]  
АвторOля (Нерегистриран)
Публикувано29.08.06 14:58



Защо не опитате да си пишете по мейла или стандартни писма. така ще можете да препрочитате това което сте си писали и един вид да бъдете по-дълго заедно. А бабата, ако може да го кара повече да излиза или да го запише на някакви занимания, които са му интересни.



Тема Re: Далеч един от другнови [re: Bat]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано29.08.06 18:29



Ситуацията наистина е неприятна, но не можем да правим винаги каквото ни харесва, понякога се налага и такива моменти да има.
Аз бих те посъветвала да си сложите по един скайп и да си говорите безплатно с часове. Не знам дали ви е невъзможно или просто не си се сетила за този вариант.
Ако единият от вас няма възможност да ползва скайп, може другият да си купи онази услуга да се обаждаш от скайп на телефон и да ползвате това.
В днешната ера на информационни технологии е изключено двама души да не могат да си комуникират свободно.



Тема Re: Далеч един от другнови [re: Bat]  
Автор11 (Нерегистриран)
Публикувано29.08.06 22:40



ima evtini telefonni linii po 1 cent/min
v koia strana si



Тема Re: Далеч един от другнови [re: 11]  
АвторBat (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 00:10



В Холандия



Тема Re: Далеч един от другнови [re: Bat]  
АвторMAMA (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 10:58



Вземи си детенцето при теб.Аз не смея да замина точно поради болезнената раздяла с децата.Пожелавам ти да намериш най-доброто решение за двама ви,но не се измъчвайте така.



Тема Re: Далеч един от другнови [re: Bat]  
Автор Tpyпaщия_пeчaл (търсещ)
Публикувано30.08.06 20:16



Трудна реабота, навярно няма да минат лесно.



Истината е някъде по средата!

Тема Re: Далеч един от другнови [re: Bat]  
Автор11 (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 20:53



http://www.televergelijk.nl/?a=zoek&showall=&only0900=&land=Bulgarije&type=vast

izbirash bulgarije i vijdash koi sa nai-evt. linii





Тема Това не го разбирамнови [re: Bat]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано30.08.06 21:05



Има куп родители, които оставят децата си при баби през лятото. Два месеца не са сто години.

Можеш спокойно да му обясниш, че се налага, че не можеш да плащаш такива сметки за телефон и че е голямо дете и да се стегне. Колкото повече се разчувстваш, толкова повече и той ще го прави и ефектът ще е лавинообразен. И какво значи отказва да отиде на лагер, защото те няма? Обясни му, че няма грам логика в това. Та той е голямо момче!

Омръзна ми да светя като кру-у-у-ушка!

Тема Re: Далеч един от другнови [re: Bat]  
АвторFlicka (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 18:46



добре дошла

гледам дали са ти линка за тел., скайп, т.н.

Аko нямата компЮтър/интернет: msn. Евтино и интернеткафета бол, лесно и за двамата!

Не знам, как да понесете раздялата, лек май няма, но 2 месеца наистина не е много. Защо не му организираш пътуване до Холандия? www.air.bg имат страхотни оферти, ако резервираш отрано и от БГ, пък той ползва и детско намаление!

За обаждането: аз едно време се обаждах всяка вечер/ през вечер за по 1-2 мин, колкото да се чуем (с часовника под носа!) + 1 път седмично за по-дълго 10-15 мин...Сметни, колко би похарчила: спестете от тел и му осигури мини ваканция. Времето ще стане по-хубаво от др. седм, а октомври винаги е едно циганско лято




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.