Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 28.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Тема Дете на 3,5 години  
Автор Virgo (Тайпан)
Публикувано12.08.06 14:21



Кажете ми какво да правя с дъщеря си. Напоследък работя далеч от нея и я виждам по-рядко. Старая се, когато съм около нея да й обръщам максимално внимание, но ... тя страда. Започва да се променя и постоянно иска да съм около нея.
Обаче, когато се доближа до нея и искам да я погушкам тя - БЯГА



Какво да правя? Нормално ли е това?



Тема Re: Дете на 3,5 годининови [re: Virgo]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано13.08.06 15:31



Момиченцето има характер. Наказва те затова, че когато има нужда от теб, те няма. Как да се справиш освен с търпение - друго не знам.



Тема да нормално енови [re: Virgo]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано15.08.06 05:38



Моята малка като беше на 2,5 и като й раздавах целувки, тя казваше - Ох, мамааа, това е тъпо!

А аз съм всеки ден с нея.

Но сега е голяма колкото твоята и сама раздава целувки и гушкане както преди, когато беше на 1 год.

Мисля че това е някакъв период и ще премине. Забелязала съм, че ако на 3 годишно дете се обясни като на пораснала, че мама отива на работа и бебиситването трябва да се организира някакси,
децата наистина се държат като пораснали и това много сближава.......и увеличава гушкането и т.н.

by himbeer

Тема Re: Дете на 3,5 годининови [re: Virgo]  
Автор rainy_season (дъжд)
Публикувано27.08.06 01:19



аз имам братче на тази възраст и знам, че когато попитам "защо", той дава някакво обяснение. опитай


и още нещо - не се притеснявай прекалено, децата усещат когато сме притеснени ( а щом си майка, връзката между вас е направо немислимо силна) и може да бяга и заради това....

Сега в пустинята бушува дъжд...

Тема Re: Дете на 3,5 годининови [re: Virgo]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано28.08.06 00:46



Измислете си някакъв ваш жест, ритуал - дай лява бузка, я да не се сърди вратленце, нещо от сорта. А вечер, вечер е добре да се прибираш преди да е заспала (за да може да си четете, приспивате), вечерите са доста важни. Децата са спокойни, светът им се подрежда и така.



Тема Re: Дете на 3,5 годининови [re: Virgo]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано03.09.06 18:54



Напълно нормално, всички са така.Реагират на рязката промяна на обстоятелствата.Големия навремето близо половин година ми се цупи като тръгнах на работа, и най-интересното беше, че твоята е поне на 3.5 години, а моя беше първокласник, и преди да си остана в къщи по майчинство с брат му 6 години беше свикнал че и двамата с баща му сме по цял ден на работа.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!

Редактирано от HAДEЖДA™ на 03.09.06 22:19.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.