Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема БЕЗОБРАЗИЕ!нови  
АвторУчитeл (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 17:09



Аз съм вече 5 години учител по немски!И всеки ден,във всяко боже междучасие децата пушат,закачат се,зимата-на едно скромно дете,другите по-закачливите му слагали коша на главата!Няма ли да си възпитате децата ???????????????????????????
Това вече е безобразие

.В ЕВРО съюза ще влизаме с такива закачливи деца?Докога така???.Всеки ден се прибрам вкъщи разтреперан,заради едни деца,които всеки ден ме тормозят,БЕЗОБРАЗИЕ .Вече всички учители ще излезем от училището ,за да си съхраним здравето.Ама ще дойде ден в който ще ме ядосат и ще ги строявам като френски войнци.От 7,30 сутринта до 14 часа на обяд-трябва да се ядосваме.Трябва да бъде като в Англия,който бошува ,викам го при мен ,вземам една пръчка и по ръцете,ама-не е така за жалост!На мен ми омръзна вече,аз съм дошъл там ,с надеждата да науча децата на нещо.Има и деца ,които учат,но има и някакви олигофрени,аз разбирам да бошуват,ама поне да учат,но и това не е така.
Довиждане!



Тема Re: БЕЗОБРАЗИЕ!нови [re: Учитeл]  
АвторУчeниk (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 17:23



Донякъде са виновни децата,донякъде системата!Относно френското строяване и английския метод на възпитание,ви уверявам,че ако някой го приложи на мен,после ще му ходя на свиждане в болницата.Не знам вие къде преподавате,но в моя клас всички сме много "закачливи",но сме любимците на всички учители,независимо,че правим големи глупости и "пушим всяко междучасие".Пък и от вас си зависи да ни предразположите да не ви третираме така,вие очевидно не можете,така че винете себе си!Нали знаете приказката :"На крива ракета космоса й пречи",има го и в малко по-цинична версия,мисля,че ви приляга.



Тема Re: БЕЗОБРАЗИЕ!нови [re: Учитeл]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 18:08



Драги учителю, неприятно ми е да го кажа, но от поста ви лъха известна душевна простотия и категорична липса на педагогически умения. Не споменавате по какво сте учител, но ако сте в началния курс, никога не бих си поверил детето ми да го учите на български език. Много "бОшуват децата", ммммм, дааааа

.
Явно освен правописа и други неща от педагогиката не владеете.
Горките деца, а те как ли се прибират вечер в къщи.



Тема Re: БЕЗОБРАЗИЕ!нови [re: Учитeл]  
Автор Jacksito (Morphine)
Публикувано20.06.06 18:26



В отговор на:

Няма ли да си възпитате децата ???????????????????????????



Съжалявам, ама за6то според вас ходим на у4или6те.....не само за да у4им.То4но вие сте 4овекът, който трябва да възпитава децата - ва6 е проблема 4е не знаете как.

_____
Гледай Майкъла!


Тема Re: БЕЗОБРАЗИЕ!нови [re: ***]  
АвторУчитeл (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 18:36



Как така аз не споменавам по какво съм учител.Моля,вижте добре , какво съм писал одеве.Аз не съм учител по български език,нито в начален курс.
Аз не мога да съм като някакъв сатана-6 часа и 30 минути.Може би,и учителите имаме проблем,че децата не са възпитани така ,както-трябва.
От писаното от (детето)с име-Ученик,съм прав,че пушат всяко междучасие.
Така че,ние не можем да бъдем като сатани!
Довиждане!Приятна вечер!



Тема Re: БЕЗОБРАЗИЕ!нови [re: Учитeл]  
Автор JoroS (член)
Публикувано20.06.06 21:47



Уважаеми Учителю, на знам как преподавате по немски, като не знаете български.

В моето семейство има немалко учители - баба, дядо, напоследък и баща ми. Като се замисля, за толкова години не си спомням някой от тях да е избухнал, или да се е държал грубо с дете. Та явно както всяка друга, и учителската професия си иска хората. Може би е разумно да се откажете навреме, за да не страдате и Вие, и децата.

За педагогическите похвати през годините...
Дядо ми разказваше, че едно време не смеел да шамароса ученик, защото на другия ден потърпевшият идвал посинен

Обаче по онуй време с Вашата подготовка по български едва ли бихте преминали във второ отделение. Тъй че полека с пръчките, че и за тях си има ред ...



Тема Кажи за тормозанови [re: Учитeл]  
АвторДaнтe (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 02:26



Кажи как са те тормозили учениците. Какво са ти правили?



Тема "Учителю по немски",нови [re: Учитeл]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано21.06.06 07:59



само исках да ти кажа, че се пише "бУшува". Не пасем трева, все пак.



Не е лесно да си тиква-а-а-а-а!

Тема Re: БЕЗОБРАЗИЕ!нови [re: Jacksito]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано21.06.06 08:28



Хаха! И за възпитание ходели в училище...



Бойкот на КК "Труд"

Тема Re: "Учителю по немски",нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторУчитeл (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 11:39



Отговор към Данте:Не слушат в час,не учат това,което съм дал да учат,нямат домашна работа,закачат се в час.Какво да ги правя?
Аз български си го знам,затова имах 6 винаги.Така че,нямате никакво право да спорите с мен по такива теми(езици).
Довиждане!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.