Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: До ПСЕВДОучителятнови [re: Учитeл]  
Автор Mъppp (прекрасна)
Публикувано25.06.06 11:33



Ако беше учител нямаше да говориш такива глупости.



Тема Re: До ПСЕВДОучителятнови [re: Mъppp]  
АвторУчитeл (Нерегистриран)
Публикувано25.06.06 16:21



Какви глупости?



Тема Re: БЕЗОБРАЗИЕ!нови [re: ***]  
Автор111 (Нерегистриран)
Публикувано25.06.06 18:56



Вкъщи, а не в къщи!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: "Учителю по немски",нови [re: Бивш yчeниk]  
Авторgorodragnev (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 19:07



нещо на rammstein-има достатъчно простотии и реване-ще ги впечатли



Тема Re: БЕЗОБРАЗИЕ!нови [re: Учитeл]  
АвторУчитeл (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 13:37



ДЕЦАТА СА ЗА ДВОЙКА.НЕ ТВЪРДЕТЕ,ЧЕ ТРЯБВА ДА ПИША ДВОЙКА НА СЕБЕ СИ!!!!!
ЛЕК ДЕН!



Тема Re: До ПСЕВДОучителятнови [re: Учитeл]  
АвторБay (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 18:36



ако ти е за предмета - стани преводач. Защо се занимаваш с деца след като ти е само за предмета? Нали това е идеята на учителската професия? Любовта към децата и щастието от това да ги научиш на нещо, и не само на немската азбука а и на азбуката на живота. Един добър учител е много по добър психолог отколкото добър филолог. Много по важно е да им създадеш любов към езика и някаква елементарна ценностна система. Те останалото ще си го направят сами.
Но ако са такива кретенчета ... ти колкото и правилни падежи да им вкараш в главите - това няма да ги направи по пълноценни хора.



Тема Re: БЕЗОБРАЗИЕ!нови [re: Учитeл]  
АвторБay (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 18:37



Ами, децата били виновни. Та те правят точно това което виждат.
Това виждат от родителите - това правят. Виждат, че родителите не уважават никой - те също. Виждат, че родителите не зачитат законите - те също. Виждат, че татко минава на червено и псува всички докато кара колата - и те минават на червено ... Виждат, че мама си хвърля опаковката от вафла на улицата - те също. Мама и татко пушат - значи е семейна черта. Татко се напива като говедо - той е голям и умен и щом го прави - значи е готино. Я да пийна и аз 2-3-5 бири, хмм, добреее. Хааарееесссааа мииии.
Значи от утре пия. Всичките на купона пият - и аз пия. Ама знаш ли - тревата била по готина и от бирата и после не те боли глава. Хайде на треватааа.
Значи. Аз правя няколко неща:
1. Слушам наще - когато трябва и когато са на близо. Те редовно лъжат - и аз ги лъжа.
2. Ходя на училище - гадно е, там е пълно с кретени които те тормозят, псуват, обясняват ти какъв си кретен и ти пишат двойки - но пък си с "приятели" (и те са лицемери като мене ама ...), правим си весело и се гаврим с кретените дето се взимат на сериозно и се опитват да ни покажат колко са умни и колко много знаят.
3. Пръскам пари. Е, тази точка не е много популярна щото наще са кретени и не ми дават много джобни ама ...
4. И най важното - правя си кефа. Или с други думи казано - живея си живота. Правя това което най много ми доставя удоволствие. Какви ти там географии, истории, математики и ... английски. Кой цар къв бил. Айде айде. Тоя от когато е умрял, аз ще му уча кой кон как се бил казвал. Мое ли не си гледа работата или не мое. Я да се сабера с тайфата и да ударим по 2-3 бирички. Пък тови виж някое гадже ми пуснало.
Никой не е по велик на тоя свят от мене тъй, че няма да се занимавам и съобразявам с никой. Само на наще от време на време тряа да им правя мили очички щото те горките се скапват от бачкане за да ми дават джобните. Ама пак са идиоти и кретени щото ми дават само по 10 лева на ден.

Така, че драги ми учителю - няма място за теб в техният свят. Ти си незнчителна подробност която се пени там и ... ги забавлява. Ти си просто поредният клоун в тяхното сиво и мрачно ежедневие.

Преи месец ми звъни приятел - 9 клас. Пуши по 2-3-4-5 цигари на ден и се напива 1-2 пъти в седмицата. Тренира водна топка и има доста свестни родители.
1:45 събота срещъ неделя през ноща. Телфона звъни. Бате ХХХ, може ли да дойдеш да вземеш един приятел и да го вземеш да спи при теб защото много се напи и няма къде да го заведем, а в такова състояние не можем да го заведем у тях щото тените ще разберат че пие. Оказа се, че въпросният моят приятел е поканил това момче на купона, то се е напило като ... до такава степен, че е започнало да се насира и осрало целия апартамент ... то си акало в гащите но обикаляло из апартамента на всякъде. И така - домакинята изгонила посерковците и .... не попитах за продължението. Само разбрах, че моя приятел е прал и чистил основно.

Има ли за комнентар ??? Според мен - няма. София не е място за гледане на деца.



Тема Re: БЕЗОБРАЗИЕ!нови [re: Бay]  
АвторMяy (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 18:54



...и има доста свестни родители ...

Какво означава да имаш свестни родители според теб и твоите връстници?



Тема Re: БЕЗОБРАЗИЕ!нови [re: Mяy]  
АвторУчитeл (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 20:45



Много си прав,Бау.Изцяло съм съгласен с теб.Да,крайно време е да напусна,за да си запазя здравето.Ще стана преводач и ще ми е кеф,5 години си изтрових нервите с тях

.
Лека вечер ти желая!



Тема Re: БЕЗОБРАЗИЕ!нови [re: Учитeл]  
АвторУчитeл (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 13:09



Не е ли така?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.