Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:21 25.09.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема АНТИ КЕЧ  
Авторвъзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 10:54



Колко деца трябва да пострадат, за да реагираме ние родителите срещу кеча по телевизията. Много деца го гледат а на тези на които не позволяваме се чустват изолирани и страдат.
Нека кажем НЕ на тази невероятна глупост, която не дава нищо положително на децата ни.

Моля модераторът да придвижи нашия протест към СЕМ.



Тема Re: АНТИ КЕЧнови [re: възмyтeнa]  
Автор Бeзцeнни (дайвър)
Публикувано14.06.06 11:23





Това направо ме шашардиса о.О
Така и никога не разбрах, какво толкова против имате този кеч. Преди да го спрат от Btv и аз го гледах. Да съм била 6ти и/или 7ми клас. Нямам спомен особено да ми е навредил. Това е шоу и повечето зрители много добре разбират това. А ако Ви притеснява, че някои деца копират хватки- ако не беше кеча, щеше да е нещо друго. Не мисля, че днес можете да забравите цялата телевизионна програма ;) Ще мине време и децата ще го надживеят.




Тема Re: АНТИ КЕЧнови [re: Бeзцeнни]  
Авторcъщaтa (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 12:05



сигурно ще го надживеят, но в нашата детска градина едно детенце беше с комоциум от кечарски хватки, а и вчера по весниците писаха за дете в 5 клас, което е претърпяло спешна операция на тестисите пак от подръжанието на /силните/ мъже.



Тема Re: АНТИ КЕЧнови [re: cъщaтa]  
Автор Бeзцeнни (дайвър)
Публикувано14.06.06 14:40



Дете в детската градина о.О
Доколкото ми е известно, кечът се излъчва от 11 вечерта. Какво прави едно дете под 6 години пред телевизора по това време? Мисля, че часът би трябвало да ограничи публиката поне до една възраст от 11-12 години. А след това останалите, при едно добро възпитание и осъзнаване на реалността, не би трябвало да подръжават на неща, които изрично е казано, че са шоу и в действителност не би трябвало да се правят от тях.
Не мога да разбера как се получават такива неща.

Не мисля, че една забрана на предаванията ще промени много. По интернет кеч също може да се набави и децата пак ще го гледат. Да не говорим за тези, които имат сателит. Мисля, че тук родителите трябва да изиграят някаква роля, но забраната определено не е решение. Обяснение, че това е опасно и т.н. такива неща. Родителите ми никога не са говорили с мен(или брат ми, който е по-малък и също гледа кеч), но досега такива изцепки не е имало. Всичко е индивидуално и малко от възпитанието :) Така мисля.
И искрено съжалявам за това, което се е случило в детската градина






Тема Re: АНТИ КЕЧнови [re: Бeзцeнни]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано14.06.06 15:55



Говориш като типична тийнейджърка


В смисъл, прекалено си оптимистична, отричаш нуждата от всякакви ограничения и изхождаш от идеята, че хората си вършат работата, която им влиза в задълженията.
В живота обаче не е така.
Това е все едно да кажеш, че няма нужда от светофари, защото всеки би трябвало да знае кога може и кога не може да пресече. Но допускането, че хората ще постъпват винаги правилно, е нереалистично.
В случая родителите не са попречили на детето си да гледа кеч. Може би е трябвало, но не са го направили. Защото не са идеалните родители, каквито всъщност няма.
Ако една майка забрани на детето си да гледа кеч, тя може и да постъпи правилно, но това няма да предпази детето и, защото родителите на другите деца в училището може да не предприемат нищо.



Тема Re: АНТИ КЕЧнови [re: възмyтeнa]  
Автор Пъkc (новак)
Публикувано14.06.06 16:04



забраната не е решение. Защо никой не сезира СЕМ че по времето по което дават кеч, по поне пет канала вървят реклами на секс телефони и вибратори. Детско насилие е имало и ще има и е въпрос на възпитание, а не на телевизионни програми. Сигурно преди да почнат да дават кеч по училищата и детските градини не е имало счупени ръце, глави и носове. Имало е. И да няма кеч пак ще има. не случайно в САЩ на костюмите на Супермен има надпис " Предупреждаваме ви че с този костюм не може да се лети". И ако някое дете скочи с него от 10 етаж, никой не забранява и обвинява Супермен

Редактирано от Пъkc на 14.06.06 16:39.



Тема Re: АНТИ КЕЧнови [re: възмyтeнa]  
Авторммм (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 16:24



Проблемът е в това, че дори да забраниш на своето дете а останалите от групата гледат, то се връща и казва " всички гледат, само аз не и не мога да участвам в разговора" Да има най различни филми ,но те минават и отминават, докато кеча е всяка вечер.



Тема Re: АНТИ КЕЧнови [re: cъщaтa]  
АвторHeдa (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 16:49



Не искам да обобщавам , но ми се струва че в конкретния случай проблемът е в родителите. Ако правилно съм разбрала става дума за деца от детска градина, т.е. до 6 години. А кеч не се ли дава по телевизията от 22 часа?
Така, че кой е този родител който всяка вечер ще разрешава на 6 год. си дете да стои до 22-23 часа.??? Недоумявам-
Защото ако не е кеч ще е нещо друго- няма кой да опази децата от собствените им родители





Тема Re: АНТИ КЕЧнови [re: Heдa]  
АвторПeнa (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 20:55



Ами за това става въпрос, да се опазят децата от малоумните си родители. Защото после си патят децата на нормалните родители.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.