Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:45 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Търся спешно връзка с родители...нови [re: плeвeл]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 16:26



Никога не бих записала детето си вподобно училище,защото смятам че такова ранно отделяне е вредно за детето.Децата трябва да израстват до родителите си,не виждам как чужди хора ще ги дарят с достатъчно обич и внимание просто е невъзможно





Тема Re: Търся спешно връзка с родители...нови [re: Дaни]  
Автор плeвeл (един такъв...)
Публикувано25.06.06 03:24



Сега да си призная...умишлено провокирах мненията Ви,като се надявах да усетя истинските Ви чувства и настроения.Истината е,че бях достатъчно объркан,за да изказвам мнението си по толкова заядлив и категоричен начин.Бих искал да се извиня.ако съм засегнал някого-не ми беше целта да се дървя на никого.Както си признах-провокирах Ви.
Сега за истинското ми мнение:без да претендирам за единствено вярно мнение си мисля,че мястото на детето е при семейството му.Няма кой да ни свърши работата да възпитаме самостоятелно,будно и умно дете.Някои родители си мислят,че в подобно училище ще научат децата им на това,на което те самите не са могли да ги научат,Да,ама не...
Записах си детето в съвсем нормално училище-дори не е от така наречените"елитни" в града.Не,че не можех.Прецених(не без подкрепата на пишещите по тази тема),че наистина ще е по-добре детето ми да започне в нормално училище.
Темата обаче оставям отворена,защото наистина има още какво да се каже.
А от кога мислите,че е добре децата да са толкова самостоятелни,че да учат в седмично училище? И изобщо кое е по-добре-едно такова училище или пък обикновеното?Къде ще стане по-самостоятелно? А дали ще е щастливо?
Пишете-не се жалете!
ПОЗДРАВ НАЙ-СЪРДЕЧЕН
ВАШ ПРИЯТЕЛ ВЕЧЕН
ВЕСЕЛ ПАТИЛАНЧО!





Тема Re: Търся спешно връзка с родители...нови [re: плeвeл]  
Автор нищo-нeщo (от нищо нещо)
Публикувано11.07.06 12:37



има летни лагери -щерка ми е там това лято



срещнало едно нищо нещо и решило да го направи на нищо,та то да заприлича на нещо

Тема Тованови [re: плeвeл]  
Автор Smile (стара, ама нова)
Публикувано12.07.06 13:13



страшно ми прилича на сеирджийство или липса на собствено мнение.





Тема Re: Тованови [re: Smile]  
АвторHoвak (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 14:50



Не ми прозвуча много искрено написаното от плевел като мотивация за темата, но все пак се изказаха мнения, между които някои интересни и мотивирани.
Успех на децата и родителите, където и да са!



Тема Re: Търся спешно връзка с родители...нови [re: нищo-нeщo]  
Автор нищo-нeщo (от нищо нещо)
Публикувано24.07.06 14:44



А къде изобщо почиват Вашите деца през лятото?
Търся къде бих могъл да я пратя,но освен там и към "Родни балкани"(поне за Варна не виждам къде другаде)

срещнало едно нищо нещо и решило да го направи на нищо,та то да заприлича на нещо



Тема Re: Търся спешно връзка с родители...нови [re: нищo-нeщo]  
АвторMa (Нерегистриран)
Публикувано24.07.06 14:49



http://www.institutfrance.bg/?lang=bg

Вижте това- може да ви заинтересува



Тема Re: малко инфо за незнаещинови [re: и]  
Автор Stranniche (хвърчащо)
Публикувано10.08.06 02:03



Все едно си пращаш детето си в луксозен приют за сираци!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.