Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 23.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Възмутително - насилствено изучаване на персийнови [re: Capyмaн]  
АвторKosara (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 22:14



Аз съм "госпожата".Съжалявам,че толкова късно намерих този форум. Чувствам се изключително обидена на всичките родителски тези и антитези. Цял живот съм била в това училище и съм изключително пристратна.Няма по-добро училище в цяла София,уверявам ви.Дала съм всичко от себе си и не съжалявам,защото децата са страхотни.Те през целия ми живот ще бъдат " моите си деца" .Още повече "възмутен родител" да си помисли какво направих през цялата година за неговото дете.Един час персйски език седмично беше шанс да прибера още един час седмично децата в училище.Вместо да ги прибирам да слагат стотинки на средата на трамвайната линия.
Досегът с една непозната култура не можеше да не обогати нашите ученици с една нова култура.Още повече,че става въпрос за преподавател българин от нов български университет.
Всеки човек има своя шанс да избира.Особено за детето си.Уважавам избора на всекиго.Всеки проблем има решение.И мисля,че ние го решихме твърде цивилизовано.
Скъпи родители,всичката любов,която получих от вашите деца,никой не може да ми я отнеме.Заради нея съм в състояние да се боря цял живот.И уверявам ви ще продължа да се боря!



Тема Re: Възмутително - насилствено изучаване на персийнови [re: Kosara]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано12.10.06 18:09



Брях, коя госпожа си ти? Ако си директорката, как така стана такава, след като си толкова възмутително неграмотна?


Отнсно проблема: напълно подкрепям "родител".



Тема Re: Възмутително - насилствено изучаване на персийнови [re: PleaseDoNotDisturb]  
АвторEлeнa-a (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 18:34



Само не разбрах как решихте,че жената е неграмотна.Или просто не намерихте толкова силни думи като нейните.



Тема Re: Възмутително - насилствено изучаване на персийнови [re: Eлeнa-a]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано12.10.06 19:25



След точка и запетая се ползва интервал. Фактът, че на госпожата и се губи тази малка подробност, говори, че и липсва грамотност.
За силните думи - нямам думи. Явно на Вас са Ви прозвучали така. На мен не.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.