Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:03 31.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Е , толкова ли е зленови  
Автордapaтa (Нерегистриран)
Публикувано29.05.06 16:45



Здравейте!
Мисля да запиша детето си в държавана детска градина.Кажете толкова ли е зле.Вярно ли е, че децата много се стресират и нищо не ги учат там?Как мислите ...ще съжалявам ли някой ден, че не съм се напънала да осигуря на детето си частна градина и училище???Не е ли много рано да се дават пари за образование...става въпрос за 3 годишно дете.



Тема Re: Е , толкова ли е зленови [re: дapaтa]  
АвторCapa (Нерегистриран)
Публикувано29.05.06 17:18



Съвсем дори не е зле в тези детски градини. Живея в голям град. Малката ми дъщеря в момента е на 5 години и ходи на детска градина. нямам никакви оплаквания, дори напротив. Отначало плака първите седмица-две, когато я оставяхме сутрин, но това е нормално. След това си ходеше без проблеми, дори вече й харесва. Е, разбира се , винаги казва, че предпочита почивните дни пред ходенето на детска градина, но то и аз съм на това мнение. Все пак много зависи от условията в градината и от персонала. Аз съм много доволна и дори впечатлена от директора, всички учителки и помощен персонал. Много добре учат и възпитават децата. Наблягам на възпитанието, защото макар че аз съм на мнение, че тези неща трябва да се научат в семейството и не учителите са длъжни да кажат на детето ми кога се казва заповядай, моля и т.н или как да се храни, но всичко това се говори на децата в градината и то с много добър подход. Голямата ми дъщеря, която вече е ученичка още си пази всички неща, които е направила в детската градина, среща се с учителките си и въобще има много добри спомени от това време. Условията също са на ниво - храна, хигиена, профилактика. Има закрит плувен басейн за децата, охрана, постоянно се организират развлекателни мероприятия. Има групи за пеене, танци, английски. Това е моето мнение. Аз по принцип не смятам че частните учебни заведения са нещо повече от т.н. държавни, но все пак може би е добре да събереш информация точно за детските градини, между които би избрала тази, където да запишеш детето си.



Тема Глупости!нови [re: дapaтa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано29.05.06 17:54



Разбира се, че има и учителки, дето не са за там, но чак пък толкова... Най-малкото, ако не си доволен от учител, винаги може да пуснеш една жалба и нещата много бързо се оправят. И двете ми деца бяха в държавна градина (вярно, от реномираните) и нито са били стресирани, нито недоучени.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Е , толкова ли е зле [re: дapaтa]  
Автор dubius (непознат )
Публикувано29.05.06 22:11



Аз съм "за" детските градини.
Добре ги гледат и научават толкова много неща. Имат програма за обучението, с която запознават родителите в началото на всяка учебна година.
Няма причина да се притесняваш!



Тема Re: Е , толкова ли е зленови [re: дapaтa]  
Автор happy_mama (усмихната)
Публикувано29.05.06 22:29



Боже!

Аз съм толкова доволна от нашата детска градина!

Нито за миг не съжалявам!

Толкова много неща научиха и двамата и добре се чувстват...

Дано случиш на госпожи!



Тема Re: Е , толкова ли е зленови [re: дapaтa]  
Автор anamari (непознат )
Публикувано30.05.06 12:36



Зависи къде ще го запишеш-има страхотни градини, има и ужаснил В центъра има няколко перфектни, но и места трудно се намират. частните освен, че ще ти вземат много пари и ще имаш превоз за детето, друга полза няма.



Тема Re: Е , толкова ли е зленови [re: anamari]  
АвторMypи (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 14:38



И за не съм за частните градини. Моето дете и на ясли ходи и сега на държавна градина. Много съм доволна. Имат програма, работят, рисуват, придобиват социални умения. Да са живи и здрави градините, че без тях.....



Тема Re: Е , толкова ли е зленови [re: Mypи]  
Автордapaтa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 18:40



Много ви благодаря!Надявах се точно на такива отговори.Сега още едно въпросче:Някой чувал ли е нещо за детската градина в кв."Симеоново"???




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.