Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:56 29.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Детски чат?  
Автор Day (or Night?)
Публикувано12.05.06 19:43



Синът ми е на осем. Обаче откри чата на "кефче" покрай братовчедите. Не е кой знае колко ентусиазиран, но искам да го насоча към място, където е по-вероятно да говори с връстници. Разбира се под мое наблюдение :)

Предполагам, че темата малко ще отскочи в посока "децата и чата", но все пак ако някой знае български детски чат - ще съм благодарна да го сподели с мен, защото аз съм взела вече своето решение по тази тема.



Тема Re: Детски чат?нови [re: Day]  
Автор ludamen (луда по MJ)
Публикувано12.05.06 21:33



но не знам....не мислиш ли че няма да му харесат тези детски чатове??? Въобще не знам за какво става въпрос там

__________


Тема Re: Детски чат?нови [re: Day]  
Автор another_boabab (член)
Публикувано14.05.06 15:02



kidsbg.com ICQ 117173706
разговарях с модератора и мe увери, че е безозпасен и се контролира от тях.
Моят син е почти на 9 и си говори там или на ICQ, но аз се опитвам да контролирам с кого си чати и съм му настроила кюто само с нашите и на браточеди адреси. Разбира се, че ще е довреме и ще се научи сам да си го настройва, но се надявам до тогава да е "помъдрял".
Обяснила съм за опасностите на чата и така, засега сме доволни и двамата.



Тема Re: Детски чат?нови [re: another_boabab]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано15.05.06 21:08



Благодаря!
И аз само този чат открих. Преди няколко дни нещо не се получи с регистрацията, но току що всичко се нареди и се надявам на сина да му хареса в сайта и чата там - най-вероятно чак наесен, че скоро училището свършва и ще го командироваме при баба и дядо :))



Тема Re: Детски чат?нови [re: ludamen]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано15.05.06 21:17



Както казах - той не е чак толкова ентусиазиран, но искам да съм готова с по-добра алтернатива на "кефче" за моментите, когато се сеща.
Досега 2-3 пъти е влизал в кефче чата, като следя внимателно с кого и какво си говори и се опитвам да давам някакви насоки, както и да посочвам възможностите за измама в интернет. Мисля, че интернет общуването също е един от начините за развитие на комуникационите способности на детето, а също и допълнителен вариант на четенето/писането.



Тема Re: Детски чат?нови [re: Day]  
Автор kadi94 (непознат)
Публикувано22.05.06 15:31



dechica.com

[img]http://www.chezarmony.ch/doll/coreens/s_f_01_761_01_02.gif[/img]



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.