Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 19.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Тема БЪЛГАРСКО ШКОЛО  
АвторMAMA (Нерегистриран)
Публикувано04.05.06 10:55



ИМАТЕ ЛИ ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ ЗА УЧИЛИЩЕТО "БЪЛГАРСКО ШКОЛО"?



Тема Re: БЪЛГАРСКО ШКОЛОнови [re: MAMA]  
Авторcлaдypaнa (Нерегистриран)
Публикувано06.05.06 19:47



Мисля, че се спонсорира от Овъргаз



Тема Re: БЪЛГАРСКО ШКОЛОнови [re: MAMA]  
АвторEli4ka (Нерегистриран)
Публикувано06.05.06 21:34



Моето дете изкара 4 години там в детската градина, не сме работещи в Овергаз, има деца на работещи там и други - външни деца. Аз съм много доволна от детската градина, опитвахме да я сменяме по едно време с друга частна , но се върнахме пак там. Училището е с потенциал да стане много голямо, но засега класовете са заедно с детската, като са отделени от предучилщна до 4-ти клас в една сграда, а до 3-та група в друга. Имат просторен двор, просторни сгради, не са навряни. Преподавателите са млади повечето и са амбициозни, децата там са доста будни и с желание да учат, а учителите отговарят на стремежите им. Имат много добри преподаватели по танци, спортистите, музика, английски. По основните прдмети на знам как е, защото не съм се интересувала. Можете да отидете и да се срещнете с директорката почти по всяко време е там. Единственото,което не ми харесва там е дисциплината, може да е само в детската, но си мисля че като цяло дисциплината им куца. На учителките и директорката се говори на малко име, което намалява респекта и чак като им се качат децата на главата се почва с наказанията. Моят е буйничък и редовно стои наказан, а като предупреждавах че трябва по-строго с него не ми обърнаха внимание. Цените им са малко под тези на другите частни училища и детски градини, заради Овергаз, те спонсорират известна част. Не оставаме там и заради рисуванети - искаме паралелка с рисуване - а там няма. А и си мисля че за момче е по-добре да види обикновено държавно училище, за да стане по-самостоятелен, но ако видя че не става - ще се върнем там. Разглеждахме и други частни училища - чустително по-скъпи, а не намирам кой знае каква разлика в преподаването или базата. На децата там им се обръща доста внимание, обичани са не мога да кажа нищо лошо за училището, ако сте решили да е частно - там е ок. Ако искате да питате още нещо - насреща съм.



Тема Re: БЪЛГАРСКО ШКОЛОнови [re: Eli4ka]  
Автормapия (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 13:43



бихте ли ми дали контакти на това училище - искам да го посетя, за да проверя за моя първокласник. благодаря!



Тема Re: БЪЛГАРСКО ШКОЛОнови [re: Eli4ka]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 13:57



imam nujda ot po podrobna informacia za tova uchilishte , specialno otnosno uchitelite tam. ako njakoi moje da pomogne, molja da spodeli mnenie.



Тема Re: БЪЛГАРСКО ШКОЛОнови [re: MAMA]  
Авторbaba (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 11:52



не ти трябва и да знаеш



Тема Re: БЪЛГАРСКО ШКОЛОнови [re: ani]  
Авторyчeничka (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 21:23



Аз уча в "Българско школо" училището е наистина много хубаво и учителите много добре си вършат работата.Едно от хубавите неща е че учителите нямат право да дават през седмицата домашни,освен ако не е за събота или неделя!Аз и моите родители сме мнго доволни защото наистина с дурйи на това да знаем много неща а и защото се предлагат много развлекателни занимания!Ако някой запише там детето си наистина,аз сум от вече четвърта гоина там и наистина много ми харесва!






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.