Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Частни училища - ЕСПА vs. Света Софиянови [re: oтчaeн poдитeл]  
Авторoтчaeн poдитeл (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 19:48



Избягвайте частно училище "д-р Петър Берон". Много лоша организация. Никаква дисциплина. Лоши резултати. Отминала слава.



Тема Re: Частни училища - ЕСПА vs. Света Софиянови [re: oтчaeн poдитeл]  
Авторat (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 12:51



molja vi kajete mi po podrobno i za dvete uchilishta.otkade imate tazi informacija?



Тема Re: Частни училища - ЕСПА vs. Света Софиянови [re: oтчaeн poдитeл]  
Авторat (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 12:57



molja kajete v koe uchilishte e bilo i e vasheto dete. moeto go zapisah v petar beron. dosta sam pritesnena. meridian mi se struva po dobro ot gledna tochka na baza i disciplina. vie kakvo mislite , imate li informacia ot parva raka.



Тема Re: Частни училища - ЕСПА vs. Света София [re: friend]  
Авторat (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 23:39



njakoi chuval li e neshto za 104 sou v emil markov



Тема Re: Частни училища - ЕСПА vs. Света София [re: Cтeфaн]  
Авторbibi (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 23:45



sveta sofia se hvaljat che imat nai goljam procent prieti deca v am. kolej. podrobnosti ne znam.



Тема Re: Частни училища - ЕСПА vs. Света София [re: at]  
Авторpoдитeл (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 09:28



Имам пряко надблюдение. Избягвайте Петър Берон. Когатно записвате детето си искайте програмата за изпълнение през настоящата учебна година. Проверете учителския състав, дали има нужната квалификация. Вижте преподавателите дали са хоноровани. Ако ви интересува спорта обърнете специално внимание. Също така обърнете внимание и на допълните мероприятия, които се предлагата.





Тема Re: Частни училища - ЕСПА vs. Света София [re: at]  
Авторoтчaeн (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 09:40



Моят съвет е, където и да си записвате детето да изисквате програма за предстоящата учебна година . Да се запознаете с учителския състав. Да се запознаете с допълнителните мероприятия. Не е лошо да се скрепи и с договоор. Обещанията са много, а реализацията съвсем различна.



Тема Re: Частни училища - ЕСПА vs. Света София [re: Били]  
Авторveta sofiancho (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 22:43



Az sega sum 7 klas i ucha tam ot 1.Ucheneto e na nivo i se nauchava mnogo.Moge bi e malko izmoritelno,no se nauchava mnogo.Ako iskate deteto vi da e inteligentno i da znae mnogo zapishete go v Sveta Sofia.A za vuprosa za uchitelite pri narushenie na disciplinata dori v megduchasie te se namesvat. Sushto i sporta e na nivo.Elate v Sveta Sofia . DOBRE DOSHLI STE.



Тема Re: Частни училища - ЕСПА vs. Света София [re: poдитeл]  
Автор za (непознат )
Публикувано17.04.08 12:22



az u4a v 4OU 'D-r Peter Beron'i sam peti klas. u4enieto tuk e po-dobro ot kolkoto v ESPA zashtoto az sam bila tam.ne 4e napusnah zaradi u4enieto....napusnah zaradi drugi pri4ini.tuk imam edin strahoten u4itelski ekip mn dobri hora.u4itelkata mi po BEL e edin strahoten 4ovek(kazva se mis Stoi4kova)!
Ako zapishete deteto si v Peter Beron nyama da sujalyavate



Тема Re: Частни училища- Кестнер? [re: za]  
Авторинa (Нерегистриран)
Публикувано18.04.08 15:05



Никой ли няма с впечатления от Кестнер? Интересува ме д.градина и 2клас.По телефона се обаждах, обаче по-вяра имам на форумите.В един друг форум видях, че д.гр е на 1 място.???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.