Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:10 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Бихте ли пояснили,нови [re: Rumi]  
Автор BobyB (ентусиаст)
Публикувано14.04.06 14:17



В СМГ приемат и след 4-ти клас. Аз съм влязъл след 5-ти още 1986г. Не знам за НПМГ да имат такава практика обаче. Иначе нивото естествено е много добро. То и за след 7-ми СМГ си държи реноме на едно от най-добрите.



Тема Re: Частни училища - ЕСПА vs. Света Софиянови [re: Били]  
Авторвили (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 15:35



Можете ли да ми разкажете повече за изпита в Св. София.



Тема Re: Частни училища - ЕСПА vs. Света Софиянови [re: вили]  
Авторmissy (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 16:11



Iskam da kaja ne6to v polza na SVETA SOFIA. Az samata tukmo zavur6ih 6ti klas tam. Sigurno vsi4ki 6te si pomislqt "Tova detence nqma kompetentno mnenie, za kakvo da se trudq i da 4eta posta mu?" Tova 6te si e jiva vuzrastova diskriminaciq. Kakto i da e, da se vurnem na temata.
Vodi se 4e SVETA SOFIA e nai dobroto 4astno osnovno u4ili6te v sofia. Istinata e naistina takava. Ne moga da tvurdq sus sigurnost, no imam priqteli vrustnici v dr 4astni u4ili6ta, a i samata az sum u4ila v DRITA v detskata gradina i v DOKTOR PETUR BERON v 1vi i 2ri klas. Smelo tvurdq, 4e v SVETA SOFIA se u4i seriozno i e naistina mn priqtno. Pove4eto deca sa inteligentni, a pri spad v rabotata ti te izklu4vat ili ima6 dopulnitelni uroci sled kraq na u4 god.
Nai turjestveno vi kanq v na6to u4ili6te za6toto e naistina mn dobro!





Тема Re: Частни училища - ЕСПА vs. Света София [re: rocпoжaтa]  
Авторaniart (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 19:39



zdraveite , imam mnogo losh opit sas sv. sofia za preduchilishtnata grupa.popadnahme na ujasen pedagog,koito iztormozi decata prez godinata. ne gi izvejdaha na dvora i uchiha mnogo tejak material za tazi vazrast. otnoshenieto na personala kam roditelite e na losho nivo. imat golemi pretencii. ima edna psiholojka tam,kojato podbira decata po mnogo stranni kriterii i obshto vzeto si pravi kakvoto si iska,ima golemi pravomoshtija. directorkata e stranna, trudno se govori s neja po kakavto i da e povod. obiknovenno se krie v kabineta si i se doverjava na psiholojkata, kojato epsiholog v kavichki. na kraja na godinata ni kazaha che polovinata klas ne moje da prodalji poradi nespravjane s materiala. predstavete si kurioz. tova sa deca na 6 god. vvazrast, koito iskat ida si poigrajat prez denja ,no tova ne se pooshtrjava v sv. sofia. tam imat dobri pedagozi v gornite klasove, no za nachalnite sa prosto ujasni. tormozjat decata koeto e palno prestaplenie,osven tova gi segregirat kato kazvat che njama da se spravjat po nagore i gi izkljuchvat. prejivjahme mnogo tejka godina ,deteto beshe v depresija parvite 3-4 meseca. osven tova imashe deca koito go bieha vseki den i uchitelkata mi kaza che taka shtjalo da bade i za napred. tazi uchitelka ne se grijeshe dobre za momchetata i te projavjavaha agresija po mejdu si ejednevno.



Тема Re: Частни училища - ЕСПА vs. Света София [re: aniart]  
Авторcмяx (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 22:44



Уважаема госпожо Аниарт,не мога да проумея как е възможно да избълвате подобни НЕДОСТОЙНИ клевети срещу екипа и методите на обучение в училище "Света София"!Нищо от това,което казвате не е вярно и не знам защо,но Вашите изказвания ми приличат на приказката за лисицата,която не могла да достигне гроздето и казала,че е кисело.Чудя се какви ли ще бъдат коментарите Ви за следващтото или следващите?? училища,в които ще запишете детето си!



Тема Re: Частни училища - ЕСПА vs. Света София [re: cмяx]  
АвторOля (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 10:13



Ще ми се да попитам авторката на темата защо е записала детето си в подготвителен клас на частно училище, а сега се чуди накъде.... Обикновено тези неща се обмислят предварително, а детето не се лашка нагоре-надолу.

Относно подготовката - и в държавно училище, при добро желание детето може да научи толкова, колкото и в частно. Обаче в детето прекарва в училище по-голямата част от деня си. за мен не е важно само какво ще научи, а и как ще се чувства, в каква среда ще е, ще има ли креативни и интересни занимания, които да го обогатят, през свободните часове ще има ли възможност да се лута където иска, ще им пука ли на даскалите дали пуши пред училище, дали има дилърчета наоколо и т.н. В тази светелина за мен категорично частното училище е по-добрия вариант /дъщеря ми е в такова/



Тема Re: Частни училища ... и др! [re: cмяx]  
Авторинa (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 11:10



Някакви ЛИЧНИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ ЗА ДРУГИ ЧАСТНИ НЕМСКИ ДЕТСКИ ГРАДИНИ, КОИТО ОБАЧЕ ДА ИМАТ И УЧИЛИЩЕ.иСКАМ ДЕТЕТО МИ ДА СВИКНЕ НА ЕДНО МЯСТО, А НЕ ДА ГО МЕСТЯ СЛЕД ВСЯКА СЛЕДВАЩА ИЗМИСЛЕНА СТЕПЕН! сПОДЕЛЕТЕ ЗА КЕСНЕР, МОЛЯ! МИСЛЯ ,ЧЕ ТАМ ПРОДЪЛЖАВАТ ДО 12 КЛАС.





Тема Re: Частни училища ... и др! [re: инa]  
АвторKaми (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 14:10



Моето е в Увекинд. Вече имат лиценз и за гимназия. Доволна съм. За Е. Кестнер също съм чувала само хубави неща. За Веда и Дойче шуле - не чак толкова.



Тема Re: Частни училища - ЕСПА vs. Света София [re: cмяx]  
Авторaниapт (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 20:27



моля приемете моите извинения за така остро изказаното мнение от мен за света софиа. много сам афектирана от ситуацията. трудно ми е да вляза в подробности. истината е имаше агресивни деца които влияеха зле на всички, освен това учителката явно не моза да се справи с тази ситуациа. училището е почти перфектно,нямам забелезки кам никои от останалите преподаватели и персонал. имат добра база и се гризат добре за децата. моето лично мнение обаче е че по добри са преподавателите в горните класове. искам да отбелеза сащо че материала които изучаваха в предучилищната беше малко по амбициозен отколко е здравословно за деца на тази вазраст. децата се на товарваха повече отколкото е необходимо. прехода от градина към училище не мина плавно. познавам и други педагози от света софиа и мога да каза че са много добри. още ведназ се извинявам за рязко изразеното мнение по рано и за правописа.



Тема Re: Частни училища - ЕСПА vs. Света София [re: Oля]  
Авторaniart (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 20:38



bih iskala da vi popitam kade uchi vasheto dete.

deteto mi beshe v chastna gradina sled koeto kogato kandidatstvahme v sveta sofia ni kazaha che ako go zapishem v preduchilishtna tam shte ima po golemi shansove da prodalji i v uchilishteto. sega e stranno che stana tochno obratnoto. nai strannoto e che polovinata klas ne uspja poradi nespravjane s materiala koito naistina beshe tvarde ambiciozen. povjarvaite mi ne se sheguvam. imaha diktovki i mnogo trudni zadachi s neizvestni po matematika. inache uchilishteto e mnogo dobro.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.