Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:16 10.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Децата и поп-фолканови  
АвторKoлeбaeщ ce бaщa (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 17:00



Преди да имаме с жената дете, без проблеми и двамата си гледахме Планета. Но дали за детето ще бъде подходящо да израстне с поп-фолк? Искам да знам дали вие пускате поп-фолк на децата си.

ПС Поп-фолк, не кючеци и чалги!



Тема Re: Децата и поп-фолканови [re: Koлeбaeщ ce бaщa]  
Авторgalileja (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 17:12



Това дали детето ви ще слуша така нареченият поп фолк, зависи единствено от вас. Ние специално сме фенове на хард рока, джаза и класиката. В къщи категорично не се слуша поп фолк /просто не ни понася елементалната музика/ и смятам, че на сина ми не му липсва, плюс това -музиката е част от културата на човека.
Извинявам се на феновете на поп фолка, но това е моето мнение.



Тема Re: Децата и поп-фолканови [re: galileja]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано07.03.06 22:25



Лично аз съм на мнение, че децата не трябва да изграждат представата си за добра музика върху чалгата.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Децата и поп-фолканови [re: Koлeбaeщ ce бaщa]  
Автор Джypo Caймoн Mизyнo (ДжиЕсЕм)
Публикувано08.03.06 13:55



Ха! Поп-фолка не бил нито кючек нито чалга - във велика заблуда си човече!
Това е псевдо-музика за мен и аз на твое място никога не бих и помислил да пускам на бъдещото си отроче, още в корема на майка му, такова насилие за ушите и мозъка...

Все пак, щом и двамката с бъдещата майка сте фенове на чалгата, не виждам причина да не му я пускате - крушата не пада далеч от дървото на което е израстнала.

Я по-добре сменете на нещо по-подходящо, като например джаз, класическа музика, рок...

Тилифонче бе! Дай да дрънна иьдно тилифонче...


Тема Re: Децата и поп-фолканови [re: Koлeбaeщ ce бaщa]  
АвторHямa нaчин (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 16:04



Имам племеник, чиито родители не бяха фенове на поп фолка, но не го плюят, нито пък са тръгнали по концерти или да си купуват албуми...Просто го възприемат за даденост и не се замислят

Но като се роди племеника ми - ми той израстна с Пантерките, "Ало шефе търсят те по мобифоа" -демек "Тигре, тигре" и тем подобни, които му пееха...

Ми няма друг начин - какво да му пееш и да му пускаш на едно дете? Няма го вече детските песнички, пък децата им трябват леснички, мелодични и радостни песни...

Другата алтернатива каква е - Българската Евровизия - в случай, 4е рискува6 да депресира6 детето си. Нито настроение има там, нито пък култура по-голяма от поп фолка



Тема Re: Децата и поп-фолканови [re: Hямa нaчин]  
Автор BobyB (ентусиаст)
Публикувано09.03.06 12:10



Абе как да няма детски песнички. Я вземете да се поразтърсите малко, а?



Тема Re: Децата и поп-фолканови [re: BobyB]  
АвторGeryOO7 (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 15:18



Със съпруга сме фенове на Рока - върли маниаци. Дъщеря ни е на 6 и израстна с Kiss, Metallica AC DC и мн. др. - абе слуша си само метъл детето никаква чалга, не я понася. Слушаме и много джас. От вас зависи какъв човек ще възпитате. Аз лично не искам детето ми да си друса корема и циците един ден на подобни ритми.



Тема Re: Децата и поп-фолканови [re: GeryOO7]  
АвторФap (Нерегистриран)
Публикувано11.03.06 07:30



Със сигурност чалгата ми е по-противна отколкото на теб, но ми е не по малко странно да се възпитава дете на фона на Кисс - особено визуално, изглеждат не по-малко отвратително отколкото подрусващи се пъпове и цици.
Не сте ли чели поне едно изследване за вродената /още вътрешноутробна/ непоносимост на детето спрямо музика като хард рок? Нали се сещаш на Ози дъщеря му що е такъв изрод.



Тема Прочетох дотук само против чалгатанови [re: Koлeбaeщ ce бaщa]  
Автор Virgo (Тайпан)
Публикувано11.03.06 12:14



въобще и нищо съществено по темата.

Според мен, щом на вас ви харесва не виждам нищо лошо и детето да израстне с това, което обичате. Не може да му забраните да прави нещо, което вие харесвате. Отначало, естествено, подражавайки на вас и то ще почне да харесва, но по-късно само ще определи какво да харесва или не харесва. Не мисля, че това ще увреди мозъка му.

Само да споделя, че като бях малка летата ходех в една част на България при баба си, където юго музиката беше част от живота на хората. Естествено никой не си задаваше въпроса как ми действа. Знаех всички модни тогава певци и песните им, но това с времето отшумя. (Била съм в предучилищна възраст)

Когато тръгнах на училище и се върнах в родния си град нямаше и помен от юго хитовете. Просто беше някакво минало. Етап от живота.



Тема Re: Децата и поп-фолка нови [re: Virgo]  
Автор agrimonia (любопитна)
Публикувано11.03.06 14:20



Пожалете детето, какво е сгрешило, горкото, че да слуша чалга??? И има ли според Вас разлика между поп-фолк и чалга? Има разлика между фолк, тоест, фолклорна(народна) музика и чалга, обаче поп-фолка си е чалга. Но ако след време детето Ви пусне ,примерно, котката в тоалетната и пусне водата-тогава за наказание може да му пуснете песен на Азис.....или не, твърде е жестоко....

П.П. А защо слушате чалга? Не обичате ли музиката? И какво му е на Ози?

Редактирано от agrimonia на 11.03.06 14:22.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.