Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:15 01.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Как да гупя средно образование?нови  
Автор Jurnal (непознат )
Публикувано10.04.06 17:45



Здравейте ! Искам да си купя средното образование! Смених десетки училища само и единствено заради един бивш директор на средно училище, който има страшни връзки в инспектората и мрази семейството ми. Сега съм се забил на майната си, но въпреки всичко усещам, че нещата не отиват на хубаво. Имам възможност да работя, правя го и в момента. Искам да си купя средното образование. Кажете как става,моля. 11 клас съм. СО никога не ми е било цел, а просто необходимост за приемането ми в университет. Как, къде, кога и колко ще ми струва. Получаването на такава диплома ще бъде ли препятствие за кандидатстването ми във ВУЗ? Жалко е да задавам такива въпроси, но още по жалко е да нямаш избор....



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
АвторO (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 17:50



Потърси някой ментаджийска фирма, която предлага работа в чужбина, уреждане на визи и пр. услуги. Те обикновено се занимават и с подобни шашми. Сега цените вероятно са се вдигнали, но преди десетина години можеше свободно за двеста долара да си купиш висше образование. За средно тарифата сигурно е била още по-евтина.



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: O]  
Автор Jurnal (непознат )
Публикувано10.04.06 19:21



Ок да потърся нещо такова не е проблем...то вече не знам кой е менте и кой не. "Ментаджийска",обаче ми се струва отрицателен отговор на въпроса ми за кандидатстването във ВУЗ:(



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
АвторFlicka (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 19:42



Извинявай за наивния въпрос, но ти как смяташ ли че във ВУЗ може да се влезне директно след основно образование, понеже си много умен и средното ти е излишно? Знаеш ли въз основа на какво се кандидатства във ВУЗ и по какви критерии приемат?

Сериозно: сигурно можеш да намериш някой продажен директор, който срещу заплащане ще ти осигури завършване на ср. образование, изпускам фактора "оценки" в дипломата...Не знам как точно този директор ти пречи, но не виждам защо трябва да сменяш училищата...ИзклЮчват ли те? Единствения проблем, който мога да си представя е влияние върху оценките

Аз навремето имах проблем с математичката...Решихме го но резултатът беше 5.67 по математика в дипломата . Реших все пак да не се явявам на матура, защото тя и мъжа и оценяваха матурите Компенсирах с високи оценки на кандидатстудентските и ме приеха без проблеми...М/удругото, хора с 6 от училище се провалиха...Какъв точно ти е проблема?



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Flicka]  
Автор Jurnal (непознат )
Публикувано11.04.06 03:19



Не казвам, че съм много умен и за средното не казвам, че е излишно, но с нищо не би ми помогнало да кандидатствам във ВУЗ. Отделно се готвя за ВУЗа и смятам, че се справям добре. Примера с математиката ме плаши:)Тва е единствения предмет, който ми е безинтересен и все пак го преборвам:)Не съм някой тъпак със слаби оценки въпреки че това не е критерий за тъпанарщина. Просто живота ми се вгорчава във всяко училище и ми тровят нервите до безкрай...В определено време идва момента на емоционален срив от моя страна и го използват за да ме изключат по НЯКАКВА причина:)Имам чувството, че всички училища в Сф са ми познати. Не мога повече, обаче. Малко знаят какво е да се приспособяваш почти ежедневно с новости. Да се сблъскваш с нови и неподозиращи препятствия. Искам да си купя диплома-толкова ли е сложно?



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
АвторДимитъp (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 11:57



Ооо я стига глупости! Мърда мързелива! Безделник нескопосан! Той не може един 11 клас да изкара, трябвало му за да отиде в университет. Там пак някой ще те "пречи" и пак ще търсиш начини да купуваш дипломи.

Тва пък твоето няма аналог - в 11 клас и толкова да го мързи, че да не може една година да поучи. Какъв университет те гони бе, утрепко разпасана? Накъде с този селски манталитет? Как се виждаш с титла "ВИСШИСТ".

Келеш с келеш! Мразел му някакъв си инспектор семейството и го бил саботирал. Да бе да, отвсякъде са те гонили сигурно за слад успех.

ПОСМЕШИЩЕ, НИЩОЖЕСТВО С ПРЕТЕНЦИИ, НЕЩАСТНИК ЗА НИЩО НЕ СТАВАЩ!!!



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
АвторFlicka (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 13:10



Да сложно е, и не разсъждаваш правилно!!!
Вярно, че образованието много се влоши, пълно е с некадърни и незаинтересовани учители, скапани директори и т.н. Обаче да не мислиш, че в университета ще ти е по-лесно? Там можеш да попаднеш на далеч по-тежки случаи, как ще подходиш тогава?

Мен ако питаш, работи над контакта си с хората, учи се да преговаряш, да си дипломат...Не може да прескочиш средното образование...А "купуването" е лесния път, после във висшето пак ще искаш да купуваш...Образованието си има логичнен път, който те подготвя за по-зрелите контакти. Затова примерно едно много будно дете в 3ти клас, не може да скочи направо в 7ми, та ако ще да е много по-умно...То няма да е готово емоционално...

Предизвикателството трябва да е да стискаш зъби, да намериш сили да си над дразнителя, да си се готвиш настрани и да направиш възможно най-доброто с оценките, ако можеш...Да платиш или да избягаш е най-лесното решение...В живота така не става...Харесва ли ти или не, но с 3-ки в дипломата имаш шанс само в платен университет (а защо не и без диплома за средно, ще ти направят някой приарвнителен?) или в МЕИ...Но пък ако се готвиш сериозно, изпитите за ВУЗа имат по-голяма тежест А ако отсега имаш нервни сривове, помисли си, как ще си на 30 години с далеч по-сериозни отговорности??

УСПЕХ!

ПП Моя опит: 4 години при една кобра, която ме е наричала пред целия клас "Мръсна рускиня"(аз съм от смесен брак, но родена и израстнала в БГ), занижавала ми е оценките (от Мин. на образованието ме преоцениха, но пък тя с дебели връзки, та не я уволниха)...Напук изкарах ненужен курс по математика при мъжа й, в същата гимназия (!), за да имам 2ри вид оценка и да не може току така да ме прецака през последната година...(Ето ти вид плащане)....Завършила съм елитна гимназия, опцията "бягство" не беше вариант...



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Flicka]  
Автор BobyB (ентусиаст)
Публикувано11.04.06 13:15



Че нали после ще отиде в Утре Носете Съответната Сума или някой подобен. Какъв е проблема да си купи "образованието". Нали бизнесмен ще става, не комплексиран бачкатор с много знания.



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
АвторБpиз (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 15:16



Ти не си със всичкия си момче.Не можеш да завършиш средно образование,а искаш да влизаш във ВУЗ.Каква свещена глупост.
Та ти дори не пишеш правилно елементарни неща,като думата купя,не гупя във въпроса ти.
Я,се стегни и си завърши средното образование,хвърляй се в живота и започвай да бачкаш нещо,защото такива псевдо висшисти като теб,не ни трябват в държавата.Не дай си,Боже, да решиш да ставаш лекар и да си купуваш изпитите,пък и дипломата и хората да поверяват живота си в ръцете ти.Ужас.



Тема Re: Как да гупя средно образование? [re: Бpиз]  
Автор ET (Touch too much)
Публикувано11.04.06 18:36



това е от най-трогателните постинги, позоваващи се на чуждия правопис, в моята топлиста...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.