Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 18.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Как да гупя средно образование?  
Автор Jurnal (непознат )
Публикувано10.04.06 17:45



Здравейте ! Искам да си купя средното образование! Смених десетки училища само и единствено заради един бивш директор на средно училище, който има страшни връзки в инспектората и мрази семейството ми. Сега съм се забил на майната си, но въпреки всичко усещам, че нещата не отиват на хубаво. Имам възможност да работя, правя го и в момента. Искам да си купя средното образование. Кажете как става,моля. 11 клас съм. СО никога не ми е било цел, а просто необходимост за приемането ми в университет. Как, къде, кога и колко ще ми струва. Получаването на такава диплома ще бъде ли препятствие за кандидатстването ми във ВУЗ? Жалко е да задавам такива въпроси, но още по жалко е да нямаш избор....



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
АвторO (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 17:50



Потърси някой ментаджийска фирма, която предлага работа в чужбина, уреждане на визи и пр. услуги. Те обикновено се занимават и с подобни шашми. Сега цените вероятно са се вдигнали, но преди десетина години можеше свободно за двеста долара да си купиш висше образование. За средно тарифата сигурно е била още по-евтина.



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: O]  
Автор Jurnal (непознат )
Публикувано10.04.06 19:21



Ок да потърся нещо такова не е проблем...то вече не знам кой е менте и кой не. "Ментаджийска",обаче ми се струва отрицателен отговор на въпроса ми за кандидатстването във ВУЗ:(



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
АвторFlicka (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 19:42



Извинявай за наивния въпрос, но ти как смяташ ли че във ВУЗ може да се влезне директно след основно образование, понеже си много умен и средното ти е излишно? Знаеш ли въз основа на какво се кандидатства във ВУЗ и по какви критерии приемат?

Сериозно: сигурно можеш да намериш някой продажен директор, който срещу заплащане ще ти осигури завършване на ср. образование, изпускам фактора "оценки" в дипломата...Не знам как точно този директор ти пречи, но не виждам защо трябва да сменяш училищата...ИзклЮчват ли те? Единствения проблем, който мога да си представя е влияние върху оценките

Аз навремето имах проблем с математичката...Решихме го но резултатът беше 5.67 по математика в дипломата . Реших все пак да не се явявам на матура, защото тя и мъжа и оценяваха матурите Компенсирах с високи оценки на кандидатстудентските и ме приеха без проблеми...М/удругото, хора с 6 от училище се провалиха...Какъв точно ти е проблема?



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Flicka]  
Автор Jurnal (непознат )
Публикувано11.04.06 03:19



Не казвам, че съм много умен и за средното не казвам, че е излишно, но с нищо не би ми помогнало да кандидатствам във ВУЗ. Отделно се готвя за ВУЗа и смятам, че се справям добре. Примера с математиката ме плаши:)Тва е единствения предмет, който ми е безинтересен и все пак го преборвам:)Не съм някой тъпак със слаби оценки въпреки че това не е критерий за тъпанарщина. Просто живота ми се вгорчава във всяко училище и ми тровят нервите до безкрай...В определено време идва момента на емоционален срив от моя страна и го използват за да ме изключат по НЯКАКВА причина:)Имам чувството, че всички училища в Сф са ми познати. Не мога повече, обаче. Малко знаят какво е да се приспособяваш почти ежедневно с новости. Да се сблъскваш с нови и неподозиращи препятствия. Искам да си купя диплома-толкова ли е сложно?



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
АвторДимитъp (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 11:57



Ооо я стига глупости! Мърда мързелива! Безделник нескопосан! Той не може един 11 клас да изкара, трябвало му за да отиде в университет. Там пак някой ще те "пречи" и пак ще търсиш начини да купуваш дипломи.

Тва пък твоето няма аналог - в 11 клас и толкова да го мързи, че да не може една година да поучи. Какъв университет те гони бе, утрепко разпасана? Накъде с този селски манталитет? Как се виждаш с титла "ВИСШИСТ".

Келеш с келеш! Мразел му някакъв си инспектор семейството и го бил саботирал. Да бе да, отвсякъде са те гонили сигурно за слад успех.

ПОСМЕШИЩЕ, НИЩОЖЕСТВО С ПРЕТЕНЦИИ, НЕЩАСТНИК ЗА НИЩО НЕ СТАВАЩ!!!



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
АвторFlicka (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 13:10



Да сложно е, и не разсъждаваш правилно!!!
Вярно, че образованието много се влоши, пълно е с некадърни и незаинтересовани учители, скапани директори и т.н. Обаче да не мислиш, че в университета ще ти е по-лесно? Там можеш да попаднеш на далеч по-тежки случаи, как ще подходиш тогава?

Мен ако питаш, работи над контакта си с хората, учи се да преговаряш, да си дипломат...Не може да прескочиш средното образование...А "купуването" е лесния път, после във висшето пак ще искаш да купуваш...Образованието си има логичнен път, който те подготвя за по-зрелите контакти. Затова примерно едно много будно дете в 3ти клас, не може да скочи направо в 7ми, та ако ще да е много по-умно...То няма да е готово емоционално...

Предизвикателството трябва да е да стискаш зъби, да намериш сили да си над дразнителя, да си се готвиш настрани и да направиш възможно най-доброто с оценките, ако можеш...Да платиш или да избягаш е най-лесното решение...В живота така не става...Харесва ли ти или не, но с 3-ки в дипломата имаш шанс само в платен университет (а защо не и без диплома за средно, ще ти направят някой приарвнителен?) или в МЕИ...Но пък ако се готвиш сериозно, изпитите за ВУЗа имат по-голяма тежест А ако отсега имаш нервни сривове, помисли си, как ще си на 30 години с далеч по-сериозни отговорности??

УСПЕХ!

ПП Моя опит: 4 години при една кобра, която ме е наричала пред целия клас "Мръсна рускиня"(аз съм от смесен брак, но родена и израстнала в БГ), занижавала ми е оценките (от Мин. на образованието ме преоцениха, но пък тя с дебели връзки, та не я уволниха)...Напук изкарах ненужен курс по математика при мъжа й, в същата гимназия (!), за да имам 2ри вид оценка и да не може току така да ме прецака през последната година...(Ето ти вид плащане)....Завършила съм елитна гимназия, опцията "бягство" не беше вариант...



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Flicka]  
Автор BobyB (ентусиаст)
Публикувано11.04.06 13:15



Че нали после ще отиде в Утре Носете Съответната Сума или някой подобен. Какъв е проблема да си купи "образованието". Нали бизнесмен ще става, не комплексиран бачкатор с много знания.



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
АвторБpиз (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 15:16



Ти не си със всичкия си момче.Не можеш да завършиш средно образование,а искаш да влизаш във ВУЗ.Каква свещена глупост.
Та ти дори не пишеш правилно елементарни неща,като думата купя,не гупя във въпроса ти.
Я,се стегни и си завърши средното образование,хвърляй се в живота и започвай да бачкаш нещо,защото такива псевдо висшисти като теб,не ни трябват в държавата.Не дай си,Боже, да решиш да ставаш лекар и да си купуваш изпитите,пък и дипломата и хората да поверяват живота си в ръцете ти.Ужас.



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Бpиз]  
Автор ET (Touch too much)
Публикувано11.04.06 18:36



това е от най-трогателните постинги, позоваващи се на чуждия правопис, в моята топлиста...



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: ET]  
Автор ROSl (преродена)
Публикувано11.04.06 19:20



Един познат казва така :
- Като се знам какъв инженер съм, ме е страх да отида на лекар.


Жики18.09.03.Боби22.01.05.



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: ROSl]  
Автор Jurnal (непознат )
Публикувано11.04.06 23:09



Не, че съм очаквал да попадна на НОРМАЛНИ хора, но това минава границите. Има една простичка поговорка, която гласи - щом не можеш да помогнеш - не пречи. Аз не се плаша от учене. За сведение и работя. Дипламата ми за 10 клас е 5,25, което не мисля, че ме прави лош ученик, който да гонят за слаб успех. Не ме мързи и то изобщо. Не знам защо не можете да приемете, че си имам работа с човек, който си е посветил живота на това да трови моя и на близките ми-кое е сложното, за да го проумеете?Бил съм мързелив,абе ПУТЬО ти ли си ходил 11 години на училище вместо мен, за да твърдиш подобни безумия. Имам желание да уча, но нямам тази възможност. Мога да си изкарам спокойно дипломата, защото учебния процес не ми е грижа, квото трябва си го уча, но проблемите идват от друго място. Искам да си купя дипломата, за да мога да си вляза в университет ЛЕГАЛНО и да си уча журналистика,колкото и да е трудно, но вече казах, че това не ме плаши.Межди другото и работата ми е свързана с журналистика. А това за правописната грешка "гупя"- "купя" е смешно да го коментирам-просто някой да приеме,че стават и грешки, а и ако си нямаш друга работа, която не е свързана с проверка на правописа, не те задължавам да пишеш в моята тема.



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
АвторДимитъp (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 20:37



Лелеее каква нелепа мижитурка, ма той искал да влезе и да си учи в университета ЛЕГАЛНО. А може да искаш НЕЛЕГАЛНО СРЕДНО ОБРАЗОВАНИЕ!!!!!!!???!! БОКЛУК С БОКЛУК!

И да заемеш мястото на някой, който се е трудил за тази диплома и балообразуващи оценки.

Нямаш умствен багаж за университета, помиьо и затова не се притеснявам, че ще стигнеш до там. Само ти се чудя на простия акъл и наглостта селско-тарикатска.

Отиди и го завърши това средно, ако трябва в някое по-голямо село с гимназия и занижени изисквания! И там ли ще те гони измисления инспектор бе, двойкар умствено ощетен???

НЕСПОСОБНОСТТА И МЪРЗЕЛА ТИ ТЕ КАРАТ ДА СЪЧИНЯВАШ НЕБИВАЛИЦИ! МАРШ НЕЩАСТНИК!



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Димитъp]  
Автор Jurnal (непознат )
Публикувано13.04.06 13:57



Ха-ха ама ти си мнооооого зле. Усещам нервите и напрежението ти. Усещам, че много си разочарован от факта, че средното и висшето образование не ти помагат в живота. Какво като си завършил?Погледни се само с какви изразни средства боравиш. Недей да ме нагърбваш с твойта несполука. Не съм ти виновен за нищо. И какъв смисъл има да ти се обяснявам като не вдяваш - двойки нямам!"Нелепа мижитурка", "БОКЛУК С БОКЛУК", "помиьо", "нещастник" - с такива цветущи изрази ли се изкарва висше образование, сърдито старче?:))))Ако е така,неспособен съм да го завърша:)))))За мен си просто инвалид.УСПЕХ!



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
АвторДимитъp (Нерегистриран)
Публикувано13.04.06 21:17



Стигнахме най-сетне до съгласие за едно нещо - не можеш да завършиш висше. За средно да не говорим!



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Димитъp]  
АвторБpиз (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 12:07



Добре,де,Jurnal,допуснал си грешка в правописа от бързане да речем,от разсейване,но когато се повтарят вече не е оправдано,не мислиш ли?А искаш да ставаш журналист!?!!!!
Какъв журналист ще ставаш,когато не можеш да пишеш правилно?Такива ли ще бъдат статиите ти,преди намесата на редактор?А и това не е гаранция,че крайният продукт ще бъде качествен.Начели сме се вече на некадърни статии с правописни грешки.
5.25-чудя се кой те е допуснал до такъв успех?Правописа,момче,се учи още в началните класове.Не може ученик с успех 5.25 да допуща такива елементарни грешки,драги.Учителите ти е трябвало да те научат да проверяваш всичко след като го напишеш.Но явно и те не са били достатъчно добри.
Мога само да те съжалявам:)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ха-ха-ха:))))))



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Бpиз]  
Автор Jurnal (непознат )
Публикувано14.04.06 14:36



Не съм тук, за да оспорвам правописа си. Това, че искам да уча журналистика и не мога да напиша една дума правилно не е фатално. Именно редактор се нарича човека, който отстранява грешките преди лансирането на продукта. Защо да му изяждам хляба?Няма значение...тук всичко превръщате в цирк. Говорите повърхностно, прибързано. Стремите се да натоварвате още повече хората с проблем. Не знам, понякога не ви ли писва да сте толкова нападателни?Това е риторика...не очаквам да ми отговаряте.



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
Авторвили (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 15:10



Предполагам имате навършени 16 години, нали сте в 11 клас. Ами тогава подайте си молба и минете на самостоятелна форма на обучение. Имате право. Явявате се само на изпити и си изкарвате оценките. Даже може и две години за една да вземете, щом сте толкова умен.



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Бpиз]  
АвторДимитъp (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 15:16



Какъв журналист, бе Бриз? Мигар му се върза? Най-много да е пощальон и да се докосва до вестниците...По-голям досег до журналистиката при такъв правопис е невъзможен...С болни амбиции е човекът. На туй отгоре и без средно образование... С две думи: закъсал "чиляк"



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
АвторДимитъp (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 15:26



Хаха смешко...Нямаш акъл на пиле една дума да напишеш правилно, какво остава да пишеш смислени статии...Нали ти виждам изказа - същински четвъртокласник.

За какво да те вземат? Заради тапията за основно образование, която притежаваш или за да намерят повечко работа за редактора, който да ти попълва хуманитарните пропуски?



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Димитъp]  
АвторБpиз (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 15:57



Искрено се посмях на този Jurnal,Димитър.Вярваш ли ми?
Но ако се замислиш той е само за съжаление.Умно,момчето бе,умно,а пък едно средно образование не може да избута.
Да вземе да си купи дипломата,че да запише във ВУЗ,пък там 5г. за 2 ще ги вземе,ако не за една.Ами нали е много умен-5.25 му е успеха.Пък после я журналист,я някой депутат ще вземе да стане и стой та гледай сеири.
Ето затова държавата ни е на такъв хал.Заради такива непрокопсаници като Jurnal.



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
АвторБpиз (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 16:13



И към Jurnal:
Не си ни задължил да пишем в темата ти,но какво очакваш само съчувствие,относно проблема ти ли? И " другарски" съвети?Ясно е,че ще има и критика,каквато и получи.Като не си искал да бъдеш критикуван за каквото и да било,не пущай такава тема.А и нещо друго-след като ти дотежа критиката,явно си слабохарактерен.Доколкото ми е известно журналистите търпят доста критика, а ти как ще я понасяш тогава,умно човече?



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Бpиз]  
АвторДимитъp (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 17:49



Пък и гледай на всичкото отгоре, Бриз, какви бисери пуска този несретник:

"Говорите повърхностно, прибързано. Стремите се да натоварвате още повече хората с проблем."

Това, ако не е демагогия, то значи е скодоумие.

Ние сме били говорили брибързано и повърхностно ха ха. Ние, които заставаме срещу една далавера сме били "повърхностни"

И сме го "натоварвали" с "проблем" някакъв, всякаш малко пробеми си има тази нещастна креатура - неграмотен, глупав, без образование, измамник, некадърник, мързел, да не кажа и по-тежка дума, че въжделения да си купиш диплома за СРЕДНО ОБРАЗОВАНИЕ граничат с личностно разстройство и отчаяна неадекватност...

Но както се казва - мечтите са безплатни...



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
АвторДимитъp (Нерегистриран)
Публикувано14.04.06 17:54



Едва ли осъзнаваш колко истина има в последните думи на поста ти. Наистина е жалко да задаваш такива въпроси. И ти самият си жалък.



Тема По-спокойно...нови [re: Димитъp]  
Автор internal ()
Публикувано16.04.06 00:08



Не ви разбирам. Защо така грубо се нахвърлихте върху момчето? Всеки има своята смелост и отговорност сам да определя качеството на живота си. Само си представете... колко от децата на тази възраст - не знаят изобщо какво ще правят с живота си. Нямат идеи, нямат и смелост да имат... Какъв е смисълът да демонстрирате така неовладяно и недодялано, че нямате още и свои собствени?






Тема Re: По-спокойно...нови [re: internal]  
АвторДимитъp (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 12:17



Момчето има идеи за далавери. Това не е смелост. По-смело ще е да се потруди за това средно.



Тема Re: По-спокойно...нови [re: internal]  
АвторБpиз (Нерегистриран)
Публикувано16.04.06 15:11



Как да няма идеи за живота си момчето?Ето ти пример:
1.Да си купи диплома за средно образование.
2.Да влезе във ВУЗ.
3.Да стане журналист.
Според теб това не са ли идеи за живота?Ами,че той си е начертал живота за поне 5-6г. напред.И това ако не е идея,здраве му кажи.
А относно моите собствени идеи:
1.Когато аз напиша такова недодялано постингче като на Jurnal можеш да ме коментираш.
2.Не съм длъжен да ти давам обяснение,но само за информация-моите идеи в живота съм си ги постигнал сам с много труд и сега се чувствам доволен и със самочувствие,доказан в професията си и уважаван от колегите си.

И,моля те,не ме разсмивай повече с необмислени постинги.



Тема Re: По-спокойно...нови [re: Бpиз]  
Автор Jurnal (непознат )
Публикувано17.04.06 02:26



еххххх, еххххх, еххххх,....толкова съм умен, че само това измислих.Жалко!Нещастник съм.Чак сега го разбрах.Е, вече ще си завърша средното.Нищо няма да си копувам.Спира да ме мързи.хахахха лелееееееееееееееееееееееей



Тема Re: По-спокойно...нови [re: Jurnal]  
АвторДимитъp (Нерегистриран)
Публикувано17.04.06 15:56



И като се върнеш на училище вземи си подобри правописа! Жалко е в 11 клас да пишеш "кОпува" вместо "купува".



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Flicka]  
Автор The Fallen Angel (Stormbringer)
Публикувано17.04.06 16:20



Аз лично бих подпалил дома на копелето, което ми трови живота
Вместо да се снишавам и да лижа задници! Вярно, че да си на нож не винаги е най-добрия метод, но "който има по-големи нокти, той ще води хорото!"
Дръг е въпроса, че малко се съмнявам някой толкова да мрази някой, че да малтретира детето му по такъв начин, но ако наистина го прави - Един Молотов през джама в 1 през нощта па въри ме намери после



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
Автор The Fallen Angel (Stormbringer)
Публикувано17.04.06 16:23



Щом си преценил - действай! Има хора, които без никакво оправдание, освен бавното си умстевно развитие, го правят, защо не и ти
Обикновено директора е способен да ти анулира старата диплома и да ти напечата новата и съм убеден, че 80% от директорите го правят тоя номер така, че си приготви 500 стотака и бягай да преговаряш... В най-лошия случай да те скастри



Тема Re: По-спокойно...нови [re: Димитъp]  
Автор Jurnal (непознат )
Публикувано17.04.06 17:14



ха-ха ама не могааааааааааааааа :))))ако напиша "кОпува" с У, то трябва да го напиша по този начин - "Гупува" ха-ха...селоооооо, селооооо. Сладък, на правописа ми можеш само да завиждаш,бездарник :))))))))))))))))))))))))



Тема Re: По-спокойно...нови [re: Jurnal]  
Автор The Fallen Angel (Stormbringer)
Публикувано17.04.06 17:41



Манталитета и интелектуалния багаж на хората прозира дори и да пишат без грешка... В този ред на мисли - вземи се успокой малко, че вкарваш нерви



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: The Fallen Angel]  
Автор Jurnal (непознат )
Публикувано18.04.06 16:40



аз съм им свикнал :)))не могат да ме запалят с нищо:)



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: вили]  
АвторFlicka (Нерегистриран)
Публикувано18.04.06 18:41



това всъщност е чудесно решение!



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
АвторБpиз (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 22:58



На какво си свикнал?На глупостта си?


Очевидно е,драги.Няма нужда да го афишираш.



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
АвторБpиз (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 23:01



А колкото до запалването....ти сам си се подпалил и няма нужда ние да се намесваме.



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
Автор Jurnal (непознат )
Публикувано22.04.06 02:52



Da go duhash :)



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
АвторБpиз (Нерегистриран)
Публикувано22.04.06 14:15



Научи ме как - явно ти си по тази част?
Да ти се връща многократно,че и отзад.
Всъщност духай го ти цял живот,че и след това,скапано бъдещо некадърно журналистче.



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Бpиз]  
АвторДимитъp (Нерегистриран)
Публикувано23.04.06 11:06



Бриз, не си цапай ръцете с това социално нищожество! Остави го да си "гупува" каквото иска...



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Димитъp]  
АвторБpиз (Нерегистриран)
Публикувано25.04.06 13:40



Прав си,Димитър,не си заслужава.



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Бpиз]  
Автор Jurnal (непознат )
Публикувано29.04.06 03:45



da go duha6 x2 :)



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
АвторБpиз (Нерегистриран)
Публикувано29.04.06 12:12



На теб може да ти се признае само едно,че си упорит,но ТЪП,ТЪП,ТЪП,ТЪП,ТЪП,ТЪП,ТЪП,ТЪП,ТЪП,ТЪП,ТЪП и т.н.
ГЛУПАК ТЪП,ТЪП,ТЪП,ТЪП,ТЪП,ТЪП,ТЪП.....................................................................



Тема Re: Мног актуална тема!:)нови [re: Jurnal]  
Автор*-* (Нерегистриран)
Публикувано30.04.06 13:15



Момче,ако знаеш как напълно те разбирам,защото имам син на твойта възраст,който също е умен като теб,но не му се ходи на училище.Някои тука не искат да проумеят,че кризата в обществото НИ не подминава и образованието.Просто нашето образование е така усложнено,учебниците са на такова професорско ниво,че нормален средноинтелигентен човек не може да ги разбере.То едно или две издателства пробутват бисерите си на пазара! Освен това за тези смешни заплати,учителите защо да си дават зор?!Без частни уроци не се избутва и ти си прав ,че може да си получиш знанията и без да ходиш на училище.Още повече не са единични случаите,когато учителите си четат вестник в час,а присъствието на учениците е от по четири човека и тесте карти.
После, не е тайна,че дипломите се купуват,както новите коли на учениците от"елитните" гимназии.
Кога навремето ученици са се движили с лаборджинита и ягуари?!
Хайде някои философи да погледнат картината с реални очи,а не да те охулват с думи гадки.
В пазарния свят това което не се купува с пари,се купува с много пари!



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
Автор jam (уверено сладко)
Публикувано01.05.06 17:11



никой ли не забеляза досега, че проблемът на младежа не е в лошия правопис, а в наличието на някакъв психо-социален проблем у него.
всички училища в София, видите ли, му правели номера, та да го доведат до изключване?!
това не ви ли се струва силно ненормално....



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: jam]  
Автор, (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 17:02



Ти си психо.Момчето много ясно и точно си е казал проблема.ако не можете да помогнете не го нападайте с простащините си.Тия БРИЗ и ДИМИТЪР имат ли 18 годишни синове и познават ли проблемите им.



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: ,]  
Авторjam (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 17:11



"Просто живота ми се вгорчава във всяко училище и ми тровят нервите до безкрай...В определено време идва момента на емоционален срив от моя страна и го използват за да ме изключат по НЯКАКВА причина:)Имам чувството, че всички училища в Сф са ми познати. "

да, точно така, запетайке, описал си го е проблема младежът и който има очи да чете, го е прочел и го е разбрал, ама не първосигнално като тебе.
когато някой твърди, че целият свят е в заговор срещу него, обикновено проблемът не е в света, всеки психолог ще ти го потвърди. от колко училища е нормално според теб да те изключат по "някаква" причина, която тактично е пропуснал да спомене?

и къде пък видя простащина в моя постинг?



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано06.05.06 05:51



Не си купувай, а си го вземи легално. Имам предвид явяване на изпити като частен ученик. Отиваш в инспектората по образованието и питаш какво точно се изисква, за да завършиш като частен ученик. Вероятно е необходимо някакво обяснение за причините. По мое време (преди 25 години) най-добра работа вършеше документ от лекар за някакви медицински пробллеми (тежка алергия, депресия и др. заболявания, които затрудняват редовното посещаване на учебни занятия). Такъв документ можеш да си купиш съвсем лесно и с него да се явиш на изпити за 11 клас като частен ученик.

Защо не е хубаво да си купуваш дипломата? Защото тези дипломи де факто са фалшиви и при една проверка в регистъра на Министерството на образованието това лесно се вижда. Представи си, че завършиш висше и след години, когато си постигнал солидни професионални успехи, по някаква случайност това излезе на бял свят - ами животът ти ще бъде съсипан. Недей да поемаш този риск, не си струва. Щом имаш способности и хъс да учиш - а вярвам, че е така - изпитите за 11 клас като частен ученик няма да са проблем за теб.

В джобчето ми дрънкат



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Джeйн]  
АвторGo6k@ (Нерегистриран)
Публикувано06.05.06 10:28



Първото разумно мнение,браво Джейн!!!За Митко и Бризчо нема да говоря-то бива простотия,ама чак пък толкова!!!И аз не подкрепям идеята за купуване на образование,личи му на момчето,че има акъл в главата,ще се справи!!!



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Go6k@]  
Автор Jurnal (непознат )
Публикувано10.05.06 04:16



Бях спрял да влизам тук и да проверявам коментарите, но накрая някакси нещата се получиха от самосебеси. Благодаря за мненията(дори онзи Вятърчо и чичо Митко).Не знам защо някои ме взеха за тъп други за мързелив, няма значение. Не знам защо решиха, че ако имам професия (естествено придобита легално в университет) от мен ще излезе некадърник. Толкова ли много знания се трупат за последните две години от средното образование, че да запълват проблемите ми в бъдеще?! Вече си купих диплома, която е регистрирана в МОН-това проверих преди да платя за нея в сайта на министерството. При създалите се обстоятелства не ме е срам, че съм постъпил така. Освен това сега мога да работя (както правя) до кандидатстудентските изпити. За успокоение на някои си взех учебниците от 12 клас (тези от 11 ги имам; мисля, пропуснах да кажа, че първия срок съм го завършил успешно) сега попрочитам по нещо и нищо не ме трогва и дообогатява. По-добре така, отколкото частен ученик. Повярвайте, това не е по-лесен вариант. Имам ясни цели пред себе си и сили да се боря и да БЪДА! ... и последно да кажа на Митето - "Г"упих си средно образование, продължавай да ме съжаляваш ;)



Тема Re: Как да гупя средно образование?нови [re: Jurnal]  
АвторДимитъp (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 17:33



Нито те съжалявам, нито на теб ти пука дали някой те съжалява. За мен ти си "НИЩО".

Въвлякал си се в една лъжа, която ще се наложи да поддържаш до края на живота си. Другите ще ги заблуждаваш - ОК, но себе си - няма как.

Някой ден, обаче, ще разбереш, че най-голямото състезание е сам със себе си и тогава равносметката ще бъде ЖЕСТОКА.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.