Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:03 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема На какво станах свидетел...нови  
АвторAнeлия (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 20:59



Вчера със съпруга решихме да отидем на вилата,без дъщеря ни под претекст,че племенницата ни ще я наглежда.Все пак дъщеря ни е почти на 14 и постепенно започваме да й даваме повече лична свобода.
До тук добре,решихме обаче да се върнем вместо утре,днес (събота).влизам в апартамента ни, нищо ново - гърми музика,запътвам се да кажа здрасти на Милена,дъщеря ми, и останах като гръмната!Заварих я във най-интимния момент с един младеж!Та тя няма още 14 години!!!Не знаех какво да кажа,а и още не знам.Съпругът ми прие по-философски нещата,ама тя за мен си е още малкото ми момиченце.Дайте ми съвет какво да й кажа,защото имам чувството,че се чувствам още по-неловко и от нея.



Тема Re: На какво станах свидетел...нови [re: Aнeлия]  
Авторheh (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 23:55



Свиквай:) Вече на 13-15 е нормалната възраст на децата да правят първия си полов акт :) Тей, че... можеш да поговориш с нея и да й се извиниш, че не си се обадила, че по рано ще се пребираш. Колкото и да не ти се вярва, малкото ти момиченце се превръща в жена :)

Успех в разговора:)



Тема Re: На какво станах свидетел...нови [re: Aнeлия]  
АвторДжинa (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 00:38



Леле майко мила...Това е скандално. Къде си си губила времето тези почти 14 години, "мамче"??



Тема Re: На какво станах свидетел...нови [re: Джинa]  
Автор ROSl (преродена)
Публикувано09.04.06 10:13



Какво толкова *скандално* има. И какво искаш да кажеш с думите Къде си си губила времето тези почти 14 години, "мамче"??


Жики18.09.03.Боби22.01.05.



Тема Re: На какво станах свидетел...нови [re: ROSl]  
АвторAнeлия (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 11:50



Не знам кое е скандалното,просто ми дойде неочаквано.Говорили сме много пъти с дъщеря ми по въпроса,но това винаги те изненадва,особено когато научиш за него по този начин.
Къде съм си губила времето?!Имам още две деца - на 7 и 9 години,така че всичкото време съм си го "изгубила" в гледане на деца!!!Не мисля,че това е губене на време!!!



Тема Re: На какво станах свидетел...нови [re: Aнeлия]  
Автор ET (Touch too much)
Публикувано09.04.06 11:56



идеята да се извиниш за нахлуването е много добра, значи, че я приемаш всякак, включително порасла бързо според теб, това внушава добро самочувствие, самоуважение и уважение към другите

може би има смисъл да се говори отново за контрацептиви и конкретно презервативи, стига да вдене, че се отнасяш към нея като с възрастен и да не реагира детски, отказвайки да говори с теб

казвам го от личен опит, мен ме спипа баща ми, макар и не н атая възраст, а на малко по-голяма... и после три месеца ходеше по къщи като облак темен...

на мен ми беше криво, че един вид вместо да ме разбере, се опитва да ме кара да се чувствам виновна, задето вече не съм дете...

мина и замина, не виждам какво друго да говориш



Тема Re: На какво станах свидетел...нови [re: Aнeлия]  
АвторДжинa (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 13:03



Ясно - много деца, в резултат на което нито едно като хората...

Мислиш ли, че е в реда на нещата дъщеря ти да прави сеь на 13 години?

Ненормално семейство...



Тема Re: На какво станах свидетел...нови [re: Джинa]  
АвторДжинa (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 13:04



пардон, СЕКС



Тема Re: На какво станах свидетел...нови [re: ET]  
АвторAнeлия (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 13:18



Говорих за контпацептиви,дори й дадох.Идеята ми не е да я накарам да се чувства виновна,нито някой вкъщи да ходи като "облак темен".Некоректно е Джина да ми обяснява,че децата не са ми в ред!Не ме познава най-малкото!



Тема Re: На какво станах свидетел...нови [re: Aнeлия]  
Авторjenny (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 14:31



Не обръщай внимание на Джина,хора разни.Да са ти живи и здрави децата.И аз мисля,че е добре да се извиниш,защото дали пък дъщеря ти не е помислила,че е проверка това по-ранно прибиране?А що се отнася до секса-напълно в реда на нещата.Нека да не забравяме и нашата младост.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.