Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 18.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво да правя?нови  
АвторДиaнa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 14:10



Здравейте,доста съм объркана.Днес дъщеря ми ми сподели,че един съсед й правил сексуални намеци.Тя е само на 11!Наистина не знам как да реагирам.



Тема Re: Какво да правя?нови [re: Диaнa]  
Автор Cha-noir ()
Публикувано05.04.06 14:50



Според мене на всяка цена трябва да му искаш обяснение, а също и да информираш полицията. Детето трябва да е спокойно, а не да живее в стрес, че може да го срещне и да се повторят тези намеци.



Тема Re: Какво да правя?нови [re: Диaнa]  
Автор happy_mama (усмихната)
Публикувано05.04.06 18:09



Бе, как не знаеш ?! Скръцни му със зъби да не припарва до детето....



Тема Re: Какво да правя?нови [re: happy_mama]  
АвторДиaнa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 19:08



Мъжът ми вече му каза прав текст,че ще има големи последствия ако нещо се случи,но ме притеснява факта,че този човек не е добре психически и всичко може да се очаква.В полицията ми казаха като нещо станело,тогава да им се обадя!!!Очевидно няма смисъл от нея!Преди малко дъщеря ми се прибра от навън,видяла онзи,който в момента си разхождал кучето пред блока и той й казал,че кучето му е девствено като нея,но не за дълго!Представяте ли си?!Освен това я гледа по начин,от който аз се плаша.Побърквам се само при мисълта,че може да й посегне,а се притеснявам и че съпруга ми е способен да направи някоя глупост.



Тема Re: Какво да правя?нови [re: Диaнa]  
АвторGo6k@ (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 20:15



Това за полицията ме шашна!Очевидно наистина са големи кретени!!!Не знам какво да ти кажа просто,освен да ти пожелая успех.Сестра ми беше жертва на сексуален тормоз горе-долу на същата възраст и зная колко е страшно,особено след като станах родител го осъзнах съвсем.Успех!!!



Тема Re: Какво да правя?нови [re: Диaнa]  
Автор ET (Touch too much)
Публикувано06.04.06 10:25



моя роднина имаше подобен проблем, след като подадоха жалба в прокуратурата, полицаите ги предупредиха, че "сега и кола да го блъсне, ще търсим вас"... самите полицаи го прибираха на няколко пъти, но ползата от това и от наложената възбрана беше никаква, човекът я тормози три години, имаше шизофрения... и мирна, надявам се завинаги

аз бих пратила таткото да го смели, или дори някой професионалист, съжалявам за крайната мисъл, изпитвам див ужас от такива неща



Тема Re: Какво да правя?нови [re: ET]  
Автор happy_mama (усмихната)
Публикувано06.04.06 10:55



Може би има начин да се издейства съдебна забрана да приближава детето и да контактува с него... макар че не знам как точно ще се приложи, ако живеете в един вход...

Тоз изрод на каква възраст е?

Диана, защо не попиташ в правния клуб - там сигурно по-добре знаят процедурата...



Тема Re: Какво да правя?нови [re: Диaнa]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано06.04.06 12:03



Абе да ти кажа аз бих стегнала куфарите и бих сменила блока и квартала. Знам, че е свързано с доста разправии, но за спокойствието на детето си заслужава. То какъв друг изход има? На полицията явно не можеш да разчиташ. Би могла да намериш двама биячи да го спукат от бой, но не се знае дали след като излезе от болницата няма да започне пак да мърсува.



Тема Re: Какво да правя? [re: copadevino]  
Автор ET (Touch too much)
Публикувано06.04.06 12:43



това беше и съветът на полицаите - сменете си блока и квартала или поне прическата и цвета на косата!!?!?!


трябва наистина да пита в Право, ако му се наложи забрана и не я спазва, какво го чака


онзи шизофреникът беше извън тия мерки - хем трябва да лежи в заведение, хем не бил толкова зле и след месец го пускаха...



Тема Re: Какво да правя?нови [re: ET]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано06.04.06 13:18



Наистина, дори да му наложат забрана, каква е гаранцията, че ще я спазва?
А и потърпевшата спомена, че човекът не е добре психически. Ако докаже това с документ, самата ти каза, че нищо не може да му се случи. И започва едно въртене в кръг.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.