Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:39 26.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: За шесто съм чуваланови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 15:27



Не зная за кога говори дамата но 41-во е много добро училище .Всички учителки който сега водиат 4 клас са добри с опит и търпение.В това училище дори има и дечица с подобни на вашия проблем който се развиват добре-и на който се обръща внимание- работи се с търпение.Във всички училища си има екземпляри който развалят общото мнение за всичко но вие съвсем правилно сте се насочили да търсите контакт с учителя.Стара истина е търси се учител не училище.
А студентката не ми се мисли каква учителка ще бъде отсега ми се стува не мисли в ъв вярната посока.Учител е призвание .
Мога да ви препоръчам Чиракчиева от децата съм чувала много добри отзиви са нея също и от родители в раьона за Божилова казват много учене и малко по-строга което децата не одобряват трябва всичко да има баланс .
Успех и късмет в избора.
41-е спокойно поне за начален курс където имам малак погед



Тема Re: За шесто съм чуваланови [re: aнoнимeн]  
Автор ssugar ()
Публикувано15.04.06 21:47



В 6-то училище тази година 1-ви клас ще поеме госпожа Бъчварова, за която от доста места съм чувала добри отзиви. А, ако имаш финансова възможност бих ти препоръчала да я запишеш и в една частна занималня, която е близо до 7-мо училище и където наистина се работи с децата, а и обстановката е спокойна.

п.п. ако решиш телефонът на управителката е 0899827855



Тема Re: За шесто съм чуваланови [re: aнoнимeн]  
Авторthe_students (Нерегистриран)
Публикувано23.04.06 16:24



УЧeници сме на г-жа АЛЕКСАНДРОВА в 41 -во ОУ и ви препорачваме нашата учителка защотото обича децата,обича работата си ,взискателкна е ,учи ни на много неша.



Тема Re: За шесто съм чуваланови [re: the_students]  
Автор kati_k (ентусиаст)
Публикувано25.04.06 09:44



Страхотни сте, много ви благодаря, аз на нея съм се спряла по принцип.



Тема Re: 6-то, 7-мо или 41-во училище?нови [re: kati_k]  
Автор Elena_a (непознат )
Публикувано29.04.06 21:03



Аз съм майка на у-чка от 41ОУ.Детето ми пътува вече 5 учебни години от Младост до там.Училището е страхотно.За обзавеждането и сградата биха му завидяли дори частни у-ща.Децата са подбрани и учителите ги провокират да мислят нестандартно.На мен ми го препоръча една известна психоложка.Тя ме попита дали искам да съм спокойна за детето си....отговорът ми беше незабавен.Тя отговори:"Това е мястото!".Тук четох някакви ужасии и страхотии Вие преценете на кого да вярвате.Аз просто съм една майка ,на едно щастливо дете!



Тема Re: 6-то, 7-мо или 41-во училище?нови [re: Elena_a]  
Автор kati_k (ентусиаст)
Публикувано30.04.06 15:07



Благодаря, все повече накланя везната към 41-во. А коя е психоложката, ако не е тайна, да не ходим при една и съща?



Тема Re: 6-то, 7-мо или 41-во училище?нови [re: kati_k]  
АвторElena_a (Нерегистриран)
Публикувано01.05.06 11:44



Не ми се вярва да ходим при един и същи психолог.Тя вече не работи...за съжаление.Мога да напиша името и ,но няма смисъл.М)у другото аз ползвам сега учил.психолог на 41 ОУ.Тя даже е" медийна звезда",защото я ползваха във Биг Брадър 2.Изключителен професионалист!Съветът ми е да побързате с избора си,защото разбрах ,че почти няма свободни места за 1 клас!Весели празници и късмет!



Тема Re: 6-то, 7-мо или 41-во училище?нови [re: kati_k]  
АвторElena_a (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 10:39



Съжалявам,че се забавих с отговора!Ще има частни занимални,но още са в процес на организация за догодина.Ще се помещават в къща с двор,което е страхотно.Казаха ми,да се допитам за подробности в началото на м.ЮНИ.Така,че до тогава!



Тема Re: 6-то, 7-мо или 41-во училище?нови [re: kati_k]  
Авторlilia (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 08:47



Имаме дете в 41



Нашето дете беше в 41 и мисля, че госпожа Божилова е мил и сериозен човек.За съжаление ни е преподавала само по един предмет.Както и госпожа Алексанрова.Не съм във особен възторг от училището,но има и много добри учители.Психоложката е добра и уплашена,някак си не ни спечели доверието.Вероятно ,защото е обвързана с колегите-това е понятно.
Много е важно да ви хареса учителката !



Тема Re: 6-то, 7-мо или 41-во училище?нови [re: else]  
Авторlilia (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 08:56



С две думи с нашата учителка преживяхме"културен шок".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.