Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:46 20.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Как бихте реагирали ?нови  
Автор holograf (непознат )
Публикувано25.03.06 20:23



Как бихте реагирали, ако дъщеря ви се окаже лесбийка?
И кое бихте предпочели- тя да крие това от вас, така както го прави от обществото, или да знаете истината? Понякога истината боли. не е ли по-добре родителите да не я подозират дори и да са щастливи? Вие какво мислите?



Тема Re: Как бихте реагирали ?нови [re: holograf]  
Автор ET (Touch too much)
Публикувано25.03.06 20:57



фундамент - сексуалните предпочитания са нещо лично, нали?

ако дъщеря ми се окаже една нещастна лесбийка, бих се притеснила точно толкова, колкото от нещастна хетеросексуална дъщеря

ако е лесбийка, която се чувства добре - много хубаво - аз съм майка, за мен е важно да се чувства добре - обичаща, обичана, доволна и стабилна - с мъж или с жена - си е нейна работа и не е продукт на моите грижи и възпитание, нито е прилично да си вра носа

ако не се погажда със себе си и представата си за света - бих се притеснявала, бих мислила с какво да помогна - имам ли място като родител в проблемите й, имам ли вина, какво да променя - бихме говорили за това...

това е, но по така поставен въпрос - не виждам нищо за реагиране

лесбийка - е и? с какво знанието за това ми пречи да съм щастлива?

ако иска - ще ми каже, ако не иска - не, вярвам, че може да прецени как е най-добре за нея и да си подбира публика за откровения

също така се надявам степента ни на близост да позволява откровения и занапред

иначе - дъщеря подлярка - много притеснително
дъщеря креслива куха фльорца - направо трайно потискащо


отговори ми, моля - сексуалността нещо лично ли е за теб?


ПП - имам и двама синове, мнението ми е валидно и за тяхната сексуална ориентация

ПП2 - тотално хетеро съм



Тема Re: Как бихте реагирали ?нови [re: ET]  
Автор holograf (непознат )
Публикувано25.03.06 21:15



Да, сексуалността е нещо лично според мен и не би трябвало да променя мнението за човека. АЗ съм дъщерята, а не майката и определено се притеснявам за реакцията на майка си. Не че тя пита за сексуалността ми, но пита : "Нямаш ли си приятел? , "Кое е това момиче?", и други елементарни вапроси, на които или трябва да излъжеш или отговаряйки истината трябва да разкриеш цялата истина. А как мразя да лъжа.......



Тема Re: Как бихте реагирали ?нови [re: holograf]  
Автор ET (Touch too much)
Публикувано25.03.06 21:46



ясно

успех, който и подход да избереш!



Тема 100% съгласна...нови [re: ET]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано25.03.06 22:01



а на holograf-чето - повече увереност.
Ако ти си щастлива, спокойна и уверена в себе си... може пък да помогнеш на майка си да те приеме такава, каквато си.



Тема Re: Как бихте реагирали ?нови [re: holograf]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано25.03.06 22:03



Ще се зарадвам, че ми има доверие. Ще се притесня от реакцията на обществото към нея и към желанието на някои хора да я наранят. Ще я обичам не по-малко от преди да знам.

Ich bin Auslanderin fast uberall.


Тема Е, ще ми стане мъчнонови [re: holograf]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано26.03.06 11:20



щото това най-вероятно ще означава, че няма да се радвам на внуци, но ще го приема. Това си е моето дете и дали харесва жени или мъже, си е нейна работа, която не променя нищо друго.

Стига простотии бе, тате!


Тема Предполагам, че майка ти се досещанови [re: holograf]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано26.03.06 11:25



Моя позната имаше такива притеснения, когато дъщеря и беше тийнейджърка. После реши, че не е лесбийка. Всъщност, тя е. Така че, на твое място бих казала в удобен случай. Дори да реагира зле, по-добре да е ясно какви са отношенията, вместо да ти тежи на сърцето.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Е, ще ми стане мъчнонови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторholograf (Нерегистриран)
Публикувано26.03.06 22:11



ami az imenno zaradi tova 4e 6te i stane ma4no, ne iskam da q trevoja jenata, Tq mi e namekvala, 4e znae....ama az se pravq na 3 i polovina, puk i malko me e sram....



Тема Re: Е, ще ми стане мъчнонови [re: holograf]  
Автор Julie ()
Публикувано27.03.06 11:43



Не бива да те е срам от това което си!
Според мен щом подозира, дори и да е малко шокирана в началото, ще приеме нормално фактите. В крайна сметка най-важното е ти да си щастлива!

Аз определено бих искала да знам подобно нещо за детето си. Първо ще съм поласкана от доверието и второ, ако родителите му не го подкрепят, в момент в който трябва да определи идентичността си, кой да го направи?

[URL=http://radiotangra.com][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5600/tmruserbar1v38al.jpg[/IMG][/URL]




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.