Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:48 24.09.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Определенонови [re: Smile]  
Автор mariaO6 (непознат )
Публикувано03.06.08 08:56



Много ми трябва Д-р Узунова ,но немога да я открия .



Тема Re: Определенонови [re: mariaO6]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано13.06.08 15:50



613424



Тема дълбока захапка и леко крив кучешки зъбнови [re: Smile]  
АвторMary (Нерегистриран)
Публикувано14.06.08 18:31



Извинявам се,че се прилепям така към темата, но и аз живо се интересувам от шини за дъщеря ми,която е на 17 и категорично отказава да говорим дори за брекети, плюс това иска такива с които само да спи. Някой поръчвал ли е скоро такива в Сф, доволни ли сте и къде и на какви цени? Благодаря много предварително!





Тема Re: За шинитенови [re: danii]  
АвторTaтo (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 01:34



Здравей Дани,
Аз съм определено на мнение че при тази възраст на детето е твърде рано за шини. Живеем в Канада и в началото бях шокиран да видя голями хора с шини!!! Дъщеря ни е на 9 г. и определено има нужда от коригиране на зъбите, НО зъболекарите са категорични, че е твърде рано, а вредите могат да бъдат голями. То даже няма логика да изправяш млечни зъби, когато постоянните ще израстват по своя си път, а не както им е казал ортодонта



Ей хора, мислете с главите си,



Тема Re: За шинитенови [re: danii]  
АвторДpyжeлюбнa (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 15:49



Моят син носи шина само на горната челюст - има начини за коригиране през определен период. Така това не пречи на челюстта да нараства правилно и зъбките да се подредят като мъниста.


Сега е много удобно време, защото децата са във ваканция и до времето за училище със сигурност ще има голямо подобрение.



Тема Извинете,нови [re: Taтo]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано30.06.08 07:45



но ние, живеещите в България, не сме аборигени.
Никой не говори за изправяне на млечни зъби, дори и българските зъболекари знаят, че няма смисъл.
Не знам за подрастващите в Канада, но на територията на България един 9 годишен човек има средно 8-10 постоянни зъба. И тък като това са предните зъби, ето че захапката вече се е формирала каквато ще си бъде. А и тези зъби в голяма степен формират как изглежда човек като се усмихне, което е страшно важно за един тинейджър, пък защо не и за възрастен човек.
Шините се слагат във възрастта 9-12, защото тогава на човечетата все още не им пук как изглеждат. Яяяя накарай една замомила се госпожица да сложи телове в устата си да те видим! Психическото спокойствие също е важно за да има ефект корекцията.



Тема Re: За шинитенови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор parconi (непознат )
Публикувано02.08.08 13:51



до Aлa-Бaлa :Здравейте,много ви моля да ми дадете координати на този частен кабинет.Благодаря предварително

.

Редактирано от parconi на 02.08.08 13:52.



Тема Re: За шинитенови [re: parconi]  
Автор parconi (непознат )
Публикувано02.08.08 14:03



Моят проблем е крив кучешки зъб,който избива във венеца.-Над другите.Препоръчаха ми шини.Без тях трябва да се извади един от останалите.Препоръчайте ми някой специалист от София.Благодаря предварително






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.