Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:44 26.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Тема Пак започна да се напикава???!!!  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано28.02.06 23:42



Моето златно детенце на 3г,току що навьршени,от 6м е без памперс денем и нощем.Досега никакьв проблем.Но от 2 седмици започна пак да се напикава в гащите.Отначало мислех,че улисан в игри се е стискал и докато стигне до тоалетната/тои си ходи там сам,даже си вдига дьската/се напикава.Прави го точно пред чинията.Но като започна да се случва всеки ден,че и по 2 пьти си мисля,че може би друга е причината.Като го питам защо се е напишкал се смее и иска да го преобувам,не ми казва защо не е пишкал навреме в гьрнето или тоалетната.Пак се вьрнах на петте перални дневноНякое друго злано дете дали правило този номер???Мерси....


DANIEL

Тема Re: Пак започна да се напикава???!!!нови [re: KAMELlA]  
АвторFlicka (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 16:57



За нощем: бих казала, че може да е настинал, да спи дълбоко...Решението е да го наблюдаваш кога се напишква (горе-долу час) и да го будиш ти по това време. Като стане по-голям: да му слагаш будилник...

Но за през деня ??? Казваш, че се смее...Дали пък не е намерил нова "игра"? Защо не го придружаваш до тоалетната? Моят син навремето чакаше до последно и затова се изпускаше...Твоят да не би също да чака? Не знам дали е добра тактика, но аз обяснявах, че е голям и не може вече да се изпуска (смешно е), също обаче, колко екстра работа е това за мен. Веднъж много му се ядосах и го накарах сам да си изпере гащите Хем беше стреснат, хем му беше забавно...Накрая излезна целия мокър от банята, доволен от свършената работа ("изпрал"), но с това прключи своеволното изпускане през деня



Тема Re: Пак започна да се напикава???!!!нови [re: Flicka]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано06.03.06 14:15



Май го прави ,за да привлича внимание и защото стиска до последно.Онзи ден се нанака в гащите,но беше на гости у едно сьседче и е паднала голяма игра.Надявам се причината да не е стрес.Благодаря ти.


DANIEL

Тема Re: Пак започна да се напикава???!!!нови [re: KAMELlA]  
Автормaмa (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 15:39



Дъщеря ми, която скоро ще стане на 3г., също имаше такъв период за около 3 седмици. Напишкваше се само, когато е будна, а през нощта оставаше суха. Определено искаше да привлече внимание, но докато го разбера направихме дори изследвания на урината за инфекция. Тя също се напикаваше или в банята до гърнето, или на плочките в кухнята, а като я питах защо - мълчеше или измисляше някакво глупаво обяснение. Свързах го с тръгването й на ясла и най-вече с ревност към бебето. Правеше го все когато съм заета с него. Проблемът отшумя с повече внимание, много гушкане и най-вече като не обръщах внимание на "белите".




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.