Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 09.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Изпитен тест за 1-ви клас – у-щето в Горна Банянови [re: hr_ina]  
Авторkalina (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 21:21



molya vi, ako moje da polucha testa na e-mail

longben200@abv.bg
blagodarya.



Тема Re: Изпитен тест за 1-ви клас – у-щето в Горна Банянови [re: Colorit]  
Автор Katuna (непознат )
Публикувано04.06.06 17:42



Ако е възможно ми изпратете и на мен- Snej18@abv.bg.
Ние сме от Варна тук също се кандидатсва с тест в Руското училище.
Тези които плащат са на всякъде, но не мисля ,че правят услуга на децата си.
Разбрахме, че едната паралелка тук вече е запълнена от такива още преди теста,но ще се опитаме за другите места.
Но ако не стане това не е болка за умиране - умното дете навсякъде ще се оправи, да му мислят после тези който са си платили как ще учат.



Тема Re: Изпитен тест за 1-ви клас – у-щето в Горна Банянови [re: kalina]  
Автор hr_ina (непознат)
Публикувано05.06.06 11:44



Изпращам ви теста за 2005 г, обясненията са на таткото който ми го изпрати на мен
"v prikachenia zip fail sa 9-te zadachi ot izpita za parvi klas ot 2005g.
Kachestvoto na snimkite ne e dobro (tova sa snimki ot zalepenite zadachi na staklata na NUKK-a v denia na izpita), usloviata se kazvat usno na decata ustno.
Osobennoto v Zad.4 e, che triabva da se svarjat kartinkite pri koito 3-tata bukva e edna i sashta."
Ако има някой, който да съм пропуснала да пише



Тема Re: Изпитен тест за 1-ви клас – у-щето в Горна Банянови [re: hr_ina]  
Авторmia.r (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 12:57



Моля и на мен, ако може

mia.r@abv.bg



Тема Re: Изпитен тест за 1-ви клас – у-щето в Горна Банянови [re: mia.r]  
Авторbojuk (Нерегистриран)
Публикувано06.06.06 18:03



molia vi pratete go i na tozi adres - bojukliev.s@bnbank.org
Blagodaria predwaritelno!



Тема Re: Изпитен тест за 1-ви клас – у-щето в Горна Банянови [re: bojuk]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано07.06.06 11:38



Моля и на мене N_posl@abv.bg



Тема Re: Изпитен тест за 1-ви клас – у-щето в Горна Банянови [re: hr_ina]  
Авторspoko (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 16:45



Много моля да изпратите и на мен теста-искам го за да направя съпоставка с други тестове в други училища. Пишете на sirma_voivodinova@abv.bg



Тема Re: Изпитен тест за 1-ви клас – у-щето в Горна Банянови [re: hr_ina]  
АвторAйялa (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 16:54



Ще Ви бъда много благодарна, ако пратите и на мен теста

petyadan@abv.bg



Тема Re: Изпитен тест за 1-ви клас – у-щето в Горна Банянови [re: hr_ina]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 23:49



Моето дете завърши 3-ти клас в училището и още са ми пресни впечатленията от кандидатстването. Няма да пиша какви подозрения имах към приемния изпит, защото други хора вече са ги написали. Но за мое учудване, го приеха без връзки, без плащане под масата, въобще нищо.... Тестовете обаче са трудни, но някяк децата им хващат алгоритъма по-лесно от нас. Обаче се наложи да го подготвя специална учителка от детската градина, която е помагала на двете си деца да изкарат изпита и има добър опит в хватките при тестовете, което се оказа много важно. Иначе в класа има само 2-3 връзкари, и това се деца, които идват от тамошната детска градина, по-голямата част са си влезли нормално - така си мисля, като виждам нивото на класа, което наистина е доста високо.
По време на едноседмичния курс една родителка изплака, че е програмистка и за да реши една от задачите, й се наложило да драсне една програмка и да остави компютъра цяла нощ да дели квадрати на 6, 8 , 9, 12 части по 4 различни начина. И едва на сутринта схванала. Така звучи страшничко, но за моя това се оказа фасулска задача след съответните обяснение, разбира се.
Иначе училището е добро, взискателни са сравнително, има много възможности за СИП - бални и народни танци, рисуване, иконопис, език, дърворезба, керамика, балет, пиано и много спортове по избор.
Имат добра охрана, която не позволява да се напуска двора/което за малките е важно, защото като ги гледам как скитат в кварталното училище в голямото междучасие из улиците.... не ми си мисли какво може да стане./



Тема Re: Изпитен тест за 1-ви клас – у-щето в Горна Банянови [re: sisi]  
Авторjhf (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 18:16



какви са тия квадрати? стана ми интересно, може ли по подробно да го обясниш да пробвам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.