Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:06 09.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Изпитен тест за 1-ви клас – у-щето в Горна Баннови [re: ari]  
Автор ttanis (улегнал)
Публикувано28.05.06 00:09



Моето дете се яви на изпит преди три години. Докато се подготвяше имаше резултати от порядъка на 98%. На изпита изкара много по-малко - около 70%. Само една или две седмици след това го записах в друго училище, където също имаше тест и детето ми постигна много висок резултат. Това ме наведе на мисълта, че нещо не е съвсем наред с училището в Горна баня. Първо се замислих как се разбира на кое дете коя е работата - тук става въпрос за 6-7 годишни деца, които нямат свой почерк даже. И да провериш работата му - как ще разбереш дали отбелязаните отговори са на твоето дете. То просто се набива на очи, че има нещо гнило.



Тема обяснявам в момента как са нещатанови [re: ari]  
Автор чepвeнopoзka ()
Публикувано28.05.06 18:10



Записването на децата за групите става по ред на записване 12 деца в група.Така че, ако вие сте били 12,а детето на манекенката 13 няма да са в 1 група.Няма проблем ако няколко деца се познават и родителите желаят да са в 1 група на изпита това да стане.
тетрадките се продават само там,но те са за тренировка,а на изпита се дават ПОДОБНИ задачи,така че наизустяването на тетрадките не важи.Детето трябва да мисли.Цената е 50 лева за 4 тетрадки(едната е контролна)Условие към задачите на изпита НЯМА.Децата още не могат да го прочетат!!!!!Обяснява се на децата какво се иска в задачата и когато на всички им е ясно започва да се засича време.В момента пред училището има списък на приетите деца и ако се загледате има приети деца от всички групи,което изключва да е било четено условието грешно в някоя група.
Винаги има нещо гнило за родителите,чиито деца не са приети.
А моето е прието
без връзки,без подкупи и частни уроци!Пускайте си каквито си искате слухове

Редактирано от чepвeнopoзka на 28.05.06 20:28.



Тема Червенорозке,нови [re: чepвeнopoзka]  
АвторGo6k@ (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 22:10



що се държиш,все едно си шефка на това нещо,наречено "реномирано училище"?Носиш от 10 кладенеца вода, само и само да убедиш другите колко добро е това училище за родители с болни амбиции.Чудя се дали убеждаваш другите или себе си?



Тема Re: обяснявам в момента как са нещатанови [re: чepвeнopoзka]  
Автор ttanis (улегнал)
Публикувано28.05.06 22:54



Сигурно всяка година приемат и по няколко деца като Вашето.Поздравявам Ви за успеха.
Но я ми обяснете как ВСИЧКИ деца на разни депутати и прочие публични личности ВИНАГИ са приети.



Тема Re: Изпитен тест за 1-ви клас – у-щето в Горна Банянови [re: hr_ina]  
Авторsoni (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 23:42



Моля, ако някой може да ми изпрати този тест. Признавам, че просто ми е любопитно да го видя. soni_bg@abv.bg



Тема Re: Изпитен тест за 1-ви клас – у-щето в Горна Банянови [re: soni]  
АвторStefan (Нерегистриран)
Публикувано29.05.06 15:21



Миналата година отидох при познат, чието дете учи там, той ме изпрати при които трябва. Последният каза, че уреждаме работата за 2000 евро. Схемата беше - детето не се явява на изпита, представя се болничен и после му се дава да прави теста само (естествено теста го е видяло предишният ден).
Голямата ми дъщеря завърши детската градина там през 94, бяхме супер доволни, но после решихме да продължи с език от първи клас и не се яви на изпитите за първи клас, така че имах представа за самия комплекс, обстановката, условията, но това което ви описах ме потресе и се отказах.
Записах я на градина в квартала, сега завършва предучилищна с немски.



Тема Re: обяснявам в момента как са нещатанови [re: ttanis]  
Автор чepвeнopoзka ()
Публикувано29.05.06 16:10



Благодаря
Аз мисля,че повечето деца са си изкарали изпита честно.Естествено,че ще има и връзкари.Във Всички хубави училища ги има.



Тема Re: обяснявам в момента как са нещатанови [re: чepвeнopoзka]  
Автор ttanis (улегнал)
Публикувано29.05.06 23:07



Колко връзкари само. Не си ли задаваш въпроса, че местата са ограничени, ВСИЧКИ деца на депутати, министри, футболисти, манекенки, журналисти и разни подобни са приети и какво остава за другите деца. Няколко деца ,като твоето, приети от кумова срама, и ПОВЕЧЕТО - връзкари. Това е проблема - в съотношението на връзкари и редовно приети.



Тема Re: обяснявам в момента как са нещатанови [re: ttanis]  
Автор chernooko (Лора и Йоан)
Публикувано31.05.06 13:15



Точно така е....дори знам за кое дете на манекенка говорите...то е в класа на детето на моя приятелка....съотношението между връзкари и редовно приети е почти и само в полза на връзкари........чиито деца са НЕВЕРОЯТНО надарени!Мисля си, че не трябва да съжалявате изобщо, че детето ви не е прието там!



Тема Re: обяснявам в момента как са нещатанови [re: chernooko]  
Авторttanis (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 13:32



Изобщо не съжалявам, че моето дете не е прието. Полезното в случая е беше подготовката за теста. Навремето като си помислих да отида да видя работата му и тогава се замислих - по какво ще позная, че това е неговата работа. Това са съвсем малки деца, много от тях не могат да четат, камо ли да пишат, а и теста не предполага такива работи. В другото училище теста се проведе едва ли не пред очите ми, т.е. влезе само детето ми и учителите, а аз стоях отвън. Като го попълни всички излязоха заедно и ми го показаха веднага. Теста беше осем страници и детето беше допуснало две грешки. Когато тръгнах към това училище не предполагах даже, че ще има тест. Задачите бяха подобни на тези от тетрадките, по които се подготвят децата за училището в Горна баня.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.