Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:13 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хе-хе-е-е-енови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторBили (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 10:52



От личен опит познавам мрънкалата Мами за да изпъкнат в очите на благоверния.
А що се отнася до латино сериалите не ги понасям.
Героинята като ДИАНА е на главата ми.
Хайде със здраве!!!



Тема До Вилинови [re: Bили]  
Автор11 (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 11:01



Уважаема Вили, от личен опит познавам "потърпевши" като теб! За това,че моля първо помисли ти какво правиш и тогава давай такива генерални заключения!



Тема Re: Хе-хе-е-е-енови [re: Bили]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано13.03.06 17:04



Аз пък нямам на главата нито мама, нито щерка от този род. Като така съм безпристрастна. Хайде сега пробвай безпристрастно да обясниш какво лошо има в това да се изисква от едно 17-годишно момиче да си прибира чинията от яденето и да не трупа огромни сметки на телефона си. Аз не виждам абсолютно нищо ненормално в това. След една година девойката ще може да се ожени без разрешение. Какъв и е проблемът да си прибере чинията?

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Хе-хе-е-е-енови [re: Bили]  
АвторFish (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 19:20



Вилиии, Вили, ето това е криворазбраната цивилизация:искате да излизате до късно, искате да правите секс, искате да имате хубави вещи и какво ли още не, а когато трябва мааааааааааааалко да се напънете- да участвате в домакинството, да предвидите,че празните приказки по телефона натоварват семейния бюджет, че спането на една приятелка у дома е свързано с пране на спално бельо и гладене, че дори и с неудобството, родителите ти(дори мащеха или пастрок) да ходят из собствения си дом загърнати в халати , или пък да сервират вечеря на още 1 човек, е това наистина е израз на незрялост и ..гевезелъци!
Защото не знам кога българинът ще се излекува от комплекса, че като роди дете е длъжен дорде диша д аго обслужва!
Уважението е двустранен акт.Не очаквай,че ще гио получиш, ако ти самата не го даваш!
Пожелавма ти да създадеш семейство, в което няма д караш децата ти да се чувстват като гости в дома си!



Тема Re: Деца от предишни бракове - моля за мнение ил съветнови [re: Bили]  
АвторФиш (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 19:30



Вилиии, Вили, ето това е криворазбраната цивилизация:искате да излизате до късно, искате да правите секс, искате да имате хубави вещи и какво ли още не, а когато трябва мааааааааааааалко да се напънете- да участвате в домакинството, да предвидите,че празните приказки по телефона натоварват семейния бюджет, че спането на една приятелка у дома е свързано с пране на спално бельо и гладене, че дори и с неудобството, родителите ти(дори мащеха или пастрок) да ходят из собствения си дом загърнати в халати , или пък да сервират вечеря на още 1 човек, е това наистина е израз на незрялост и ..гевезелъци!
Защото не знам кога българинът ще се излекува от комплекса, че като роди дете е длъжен дорде диша д аго обслужва!
Уважението е двустранен акт.Не очаквай,че ще го получиш, ако ти самата не го даваш!
Пожелавам ти да създадеш семейство, в което няма да караш децата ти да се чувстват като гости в дома си!



Тема Re: Деца от предишни бракове - моля за мнение ил съветнови [re: Диaнa]  
Авторизлъraни нaдeжди (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 13:33



Така ти се пада,проклетнице,щом като върху чуждо нещастие се мъчиш да градиш проклетото свое такова.Боли ме,защото и дъщеря ми като теб-момиче свързало живота си с чужд съпруг и баща.Малко е да кажа,че ме боли...



Тема Re: Деца от предишни бракове - моля за мнение ил съветнови [re: излъraни нaдeжди]  
Автормн (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 16:48



И сега какво? Авторката на темата ви е виновна, че сте недоволни от живота си!
Аман от комплексарки и задръстени !

Във всяка къща си има ред, няма значение мои, твои, доведени и т.н. деца! На почти или вече пълнолетните деца, след като не искат да спазват реда в тази къща, имат пълнотото право да се изнесат и да живеят по -техните си правила!!!



Тема Re: Деца от предишни бракове - моля за мнение ил съветнови [re: мн]  
Авторжaнa (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 18:44



Ааа много съм доволна,че имам син!Такива уроспии като теб прогонват децата на мъжете си по предтекс за ред и чистота.Чистици!Пък душите им национални кенефи!Бягай от тук,ма пачавро!



Тема Re: Деца от предишни бракове - моля за мнение ил съветнови [re: Диaнa]  
АвторДиaнa (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 20:59



Благодаря за съветите и мненията. За някои тук бих дала допълнителна информация за ситуацията, която очевидно изглежда различно от различните хора - шарен свят!
Не съм развела съпруга си с майката на детето му. Женени сме от 5 год., а той беше раведен от 10, когато се оженихме. Да, знаех за дъщеря му и тя пребиваваше често у дома и тъй като беше за по няколко дни, никога не съм изисквала нищо от нея. Моята дъщеря не живее с нас още от началото на брака ни, студентка е далеч и се справя сама с живота си.
По повод депресията на дъщерята на мъжа ми - била е поне 4-5 пъти на лекар с оплаквания, всеки път са и давани лекарства(наистина само от един раговор) и нито веднъж не е взела повече от няколко хапчета, колкото и да сме настоявали да ги взима. Преценете сами.

В момента девойката се намира в жилището на приятеля си, бременна е и не ходи на училище. Обажда се на баща си, когато няма пари. Оказа се, че е напуснала майка си на другия ден, след като написах постинга.
Не съм се представяла за "мила мащеха", исках помощ от хора, били в моята (или познаващи сходна)ситуация.
Нямам намерение да се обяснявам повече, особено на тези, които ме питаха дали чиниите в миялнята са най-важното. ..Тези от вас, които са схванали истински нещата, както и болката ми, са очевидно хора, имали достатъчно житейски уроци в животите си. Благодаря ви от сърце!



Тема Re: До всички които така старателно са оплюли Диана!нови [re: 11]  
АвторДиaнa (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 21:06



Ти очевидно позна - тя напуснала майка си на следващия ден.
Благодаря за разбирането. Привърженик съм на взаимното уважение и съпричастност към задълженията в един дом(семейство).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.