Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:52 26.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема 20 у-ще, 22 у-ще, 35 у-щенови  
Авторtake care (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 13:58



Здравейте всички. Имам следния въпрос /много ще съм благодарна, ако някой ми помогне/: Предстои ни записване на дъщеря ми в първи клас. Аз поразучих тук-таме и се колебая между горните три у-ща. Моля Ви дайте отзиви. 10x



Тема Re: 20 у-ще, 22 у-ще, 35 у-щенови [re: take care]  
Авторgigigig (Нерегистриран)
Публикувано30.11.05 15:06



22-ro



Тема Re: 20 у-ще, 22 у-ще, 35 у-щенови [re: gigigig]  
АвторЯнa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.05 15:41



Като бивш "кадър" на 22-ро, препоръчвам ти го с две ръце!



Тема Re: 20 у-ще, 22 у-ще, 35 у-щенови [re: take care]  
АвторVencheto (Нерегистриран)
Публикувано01.12.05 12:13



Погледни сайта на 35-то : http://lhs35.interbgc.com/





Тема Re: 20 у-ще, 22 у-ще, 35 у-щенови [re: Vencheto]  
Автор ssugar ()
Публикувано03.12.05 19:10



ne znam, koi sa u4itelkite v tezi u4ilishta, no ako se spresh na 22-ro ne go zapisvaj pri g-ja Krysteva, osven ako ne iskash deteto ti da byde nari4ano idiot, prostak i drugi podobni ili da stoi cql 4as pravo, da ne izliza ot staqta v mejdu4asieto zaradi nalojeno nakazanie na zeliq klas



Тема Re: 20 у-ще, 22 у-ще, 35 у-щенови [re: take care]  
Автор happy_mama (непознат )
Публикувано09.12.05 15:34



Здравей!

Миналата година ме вълнуваше същия въпрос. 22-ро не го проверявах, но ходих на родителските срещи в 120-то и 35-то през май и тогава реших.

120-то има някои предимства, но ви се видя по-вехто, прекалено близо е до голям булевард, а на родителската среща госпожите ми се видяха прекалено млади, почти без стаж и никоя не се усмихваше.

Последното наклони везните към 35-то. Сега синът ми е там в първи клас. Откриването на учебната година ми се видя под всякаква критика, въпреки височайшето премиерско посещение, но като цяло нямам големи забележки.

Погледни също и моята тема от миналата година в един друг форум



Училищното настоятелство събира пари и поддържа материалната база доколкото може.

Водиха ги на планина организирано с планински водачи за 1 ден. Има възможности за спорт, сега и за ски-училище. Има си стол. Има лечебна физкултура - платена.

Има държавна безплатна занималня и няколко частни наоколо...

Моя съвет е да изчакаш родителските срещи и тогава да решиш. Според мен личността на госпожата за 1-4 клас е по-важна от самото училище.

Успех!









Тема Re: 20 у-ще, 22 у-ще, 35 у-ще [re: happy_mama]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 14:16



Здравейте,
на мене ми предстой същия избор , къде записахте детето в крайна сметка, доволни ли сте?
моля споделете:)?
в кв. Лозенец сме и тази година е важно къкъв избор на у-ще ще направим
Благодаря предварително
Н.



Тема Re: 20 у-ще, 22 у-ще, 35 у-щенови [re: Hи]  
Автор happy_mama (усмихната)
Публикувано13.02.06 11:59



Ами в 35-то, както споменавам...

Имам забележки и към държавната занималня, и към самата госпожа. Струва ми се, че изискванията не са достатъчно високи, особено като сравнявам с госпожите от предучилищната му група, които бяха перфектни.

Но според мен е въпрос на госпожа, а не на училище...
Затова съвета ми е да преценявате на родителските срещи, които се провеждат обикновено през май.



Тема Re: 20 у-ще, 22 у-ще, 35 у-щенови [re: take care]  
Автор виkитo (непознат )
Публикувано05.10.09 01:24



Някой спомня ли си нещастното същество АНЕЛИЯ АНДРЕЕВА - бивша директорка на 35 СЕУ ?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.