Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 10.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: насилие в класната стаянови [re: lava1]  
Авторmajka -otgovor i v tozi klub (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 20:14



Уважаема госпожо,разбирам силното Ви вълнение от неприятния инцидент,но не споделям квалификациите Ви за 55-то училище.Не живеем в квартала,но избрахме това училище за обучение и на двете си деца.Те вече го завършиха и в момента се радваме на чудесна тяхна реализация - студент в Университета за национално и световно стопанство и ученичка в Немската гимназия.Цялото ни семейство е с чудесни впечатления от атмосферата в училището, от учителите, от ръководството.Призовавам Ви към едно по-разумно поведение. С уважение и надежда,че ще преустановите нападките спрямо любимото за децата ни училище.



Тема Re: насилие в класната стаянови [re: majka -otgovor i v t]  
Авторlava1 (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 09:15



Благодаря Ви за включването. Щастлива съм да чуя за успехите на децата Ви. Искрено си го пожелавам и за моето. Не ме разбирайте погрешно. Не нападам училището. За мен училището винаги е било свята институция. Бих искала и занапред да е така. Аз съм една от малкото в моето обкръжение, които подкрепяха учителите в тяхната стачка. Всички ми казваха: "Ще порасне детето ти, ще видиш какво значи да плащаш за частни уроци, за да вземе диплома". Може би когато Вашите деца са учили този проблем не е съществувал. Нямаше го и по мое време. Частни уроци взимахме когато се подготвяхме за университета или друго висше учебно заведение. Моите колеги казват, че сега е наложително да се вземат, ако искаш детето ти да е с добра диплома. И това не се налага защото децата ни са станали по-глупави. Не знам със сигурност дали е така. Предстои ми да науча, живот и здраве. Истината е че връзката между родители, деца и учители някъде се къса. Не знам доколко сте следили форума, затова ще Ви кажа, че го открих след като никой, нито учител, нито родителите на детето се обърнаха с някакава човешка дума към мен и съпруга ми. Седмица по-късно когато разговарях със зам. директорката обясних и на нея, че ако някой беше застанал пред мен и беше казал, че случилото се е неприятно, но е само един инцидент и че ще се погрижат да не се повтори, вместо да ме карат да пиша молби и да се държат така сякаш това е нещо нормално, аз щях да съм спокойна и не бих си създала всичките тези главоболия търсейки инстанциите, в чиито правомощия е да проконтролират ситуацията.
И отново искам да Ви кажа, това което целя е не да опетня едно училище, а то да стане това което беше моето училище за мен преди време. Казвате, че децата Ви добре са се реализирали, но аз смятам, че те основно го дължат на Вас, съдейки по няколкото изречения които сте ми написали.
Аз отворих този форум, смятам че трябва вече да го закрия. Отговарям единствено на Вас, защото смятам, че на такива хора дължа обяснение. Прекалено лично стана с участието на групата от вчерашния ден. Ако тези или този човек ме познава, трябва да знае и това, че аз съм изключително възпитан човек с добро самочувствие и не си позволявам поведение към другите, което не приемам спрямо себе си.
На всички останали участници във форума желая здраве и късмет и ако някога, не дай си боже, ви се случи нещо подобно не се колебайте да използвате информацията, която ви дадох.



Тема Re: насилие в класната стаянови [re: lava1]  
Авторlava213 (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 10:33



""....това, че аз съм изключително възпитан човек с добро самочувствие и не си позволявам поведение към другите, което не приемам спрямо себе си. ""
Gospodi!!! Kolko licemerie!!!!



Тема Re: насилие в класната стаянови [re: lava1]  
Авторlava264 (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 10:38



Да,знаем - ако децата успеят,това е защото са умни!
Ако се провалят,това е защото учителите са некадърни!

Прaва си LAVA1,учителите за нищо не стават!



Тема Re: насилие в класната стаянови [re: lava1]  
Авторlava2 (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 11:44



А какво ще кажете,госпожо,преди да закриете форума, да направите опит да се извините на участниците в него? Не тези от тях,които Ви подкрепяха две седмици,които отговаряха на фалшивите Ви откровения и полуверните писания?Да се извините,че използвахте една толкова сериозна и опасна тема с фалш и преувеличения?Защо не се обърнете към тях?Или може би няма какво да им кажете?
Напускайки този форум,аз апелирам към всички,запознати с възможностите на интернет: НЕЗЛОУПОТРЕБЯВАЙТЕ,НЕ СЕ ОПТИТВАЙТЕ ДА МАНИПУЛИРАТЕ,ИЗПОЛЗВАЙТЕ ПУБЛИЧНОСТТА И ДОСТЪПА НА ТАКИВА ВЪЗМОЖНОСТИ ЗА НЕЩО НАИСТИНА СЕРИОЗНО!
НА ВСИЧКИ - МНОГО УСПЕХ!



Тема Re: насилие в класната стаянови [re: lava2]  
АвторBor3 (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 12:57



МНОГО ЗАПОЗНАТИ СЕ ПОЯВИХА ИЗВЕДНЪЖ. КЪДЕ БЯХА ТЕ КОГАТО СА СЕ СЛУЧВАЛИ НЕЩАТА ЗА КОИТО ТАЗИ "ИСТЕРИЧНА" МАЙКА РАЗКАЗА. МАЛКО СА ПОЗАКЪСНЯЛИ С ИЗЛИЯНИЯТА СИ. ЖАЛКО ЧЕ ТЯ ПРЕКРАТЯВА ФОРУМА. ИМА ОЩЕ МНОГО НЕЩА ДА СЕ КАЖАТ ЗА СЛУЧВАЩИТЕ СЕ В УЧИЛИЩЕ НЕЩА И ЗА ТЕЗИ ТОЛКОВА "НЕВИННИ" УЧИТЕЛИ. ЗА РОДИТЕЛИТЕ НА ПОБОЙНИЦИТЕ СЪЩО НЕ СЕ ГОВОРИ ДОСТАТЪЧНО. АЗ СЪЩО ИМАМ СИН. НО ТОЙ Е НАУЧЕН ОТ МАЛЪК ЧЕ НЕ СЕ БИЯТ МОМИЧЕТА, ОЩЕ ПО-МАЛКО ИМ СЕ ИЗБИВАТ ЗЪБИТЕ.



Тема Re: насилие в класната стаянови [re: lava1]  
Авторbashta (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 16:05



Pomoli muja si da gi prichaka na tumno i da gi pobluska za splashvane, sled koeto da proshepne tiho i strashno che sledvashtia put ako posiagat da biat v chas shte se otzovat v morgata.

Mnogo tapo, no varshi rabota pri momcheta-debili.
na tiah i roditelite sa debili, a daskalicite gi e strah da ne gi biat.

Izobshto problema se reshava sus zaplahi i boi.



Тема Re: насилие в класната стаянови [re: bashta]  
Авторdrug vazmiten bashta (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 20:13



Prosto go nalagai bez obiasnenia. Shte se seti kopelenceto samo.



Тема Re: насилие в класната стаянови [re: drug vazmiten bashta]  
Автор3HAEЩ 2 (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 23:22



Е, сигурно трябва да сте щастлива, че успяхте да предизвикате супер агресивни чувства у някои читатели. Визирам "lava264", "Bor3", "bashta" i "drug wazmIten bashta" (като последните двама всъщност са един и същ, но е толкова елементарен и неграмотен този човечец, че просто няма смисъл от коментар). Усещате ли как помогнахте да се шири злоба във форума? Замисляте ли се изобщо, че точно този тип родители, които дават тези крайни, арогантни и на места цинични съвети възпитават в агресия собствените си деца, които всъщност я прилагат на практика в училище? Т.е. всичко идва от семейството. А после учителите са ви виновни, че не са опазили децата ви.
Е, поне наистина се видя, че сте страхливка! Пуснахте една голяма лъжа (лошото е, че май си вярвате, че сте права) и сега се отдръпвате за да си погледате сеира отстрани! Мноооого недостойно! Нищо, че "се биете в гърдите" колко сте принципна, загрижена и благородна. А това хленчене, че никой не Ви е обърнал внимание и не е разговарял човешки с Вас е просто върхът на лицемерието Ви. Излагате се пред всички, които всъщност знаят истината! Много по-достойно би било да си дадете сметка, че под въздействие на уплахата от случилото се (нормално е - за детето ви става дума), под въздействие на афектираност и изпадане в дива ярост, просто не сте чули и разбрали какво точно е ставало в този момент край Вас. А после? Ами после - а бе, я да докарам аз докрай интрижката! Мнооого се вживяхте, госпожо! Чак прекалихте! И наистина дължите извинение на хората във форума, а и на някои други (вие си знаете най-добре на кои). Тогава може и да закриете темата! Излизате с чест от играта! Защото аз наистина се замислям как ще възпитате дъщеря си? Или, когато порасне и вече ги няма "отвратителните", "неграмотни" и "тъпи" учители, ще обвинявате вече наред, който ви падне? И защо пак демагогствате? ..."Не ме разбирайте погрешно. Не нападам училището." Е кой пръв изнесе информация за номера на училището? За директорката? За деловодителката? За сдружението? Но не казахте, че инцидентът е станал по време на заниманията им по програмата на сдружението, т.е. извън програмата и времето на общообразователното обучение? А нападнахте учителите на 55 СОУ. И казахте, че си плащате за обучението на дъщеря си. Но не казахте, че не на 55 СОУ плащате, а на Сдружението, заради следобедните им занимания по немски език. Е, как се чувствате? Сигурно вече ядосана! Къде е истината? Или сте наистина професионално осакатена?!?



Тема lifeнови [re: 3HAEЩ 2]  
Авторbjork (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 03:14



i really don't care...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.