Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 22.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема normalno li e,spored vas?MAJE,OTGOVORETE!  
Автор[shokiran sym] (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 11:23




V4era sinat mi(na 7 godini) spodeli sas salzi na o4i:"da-obi4am pove4e ba6ta si..."Po4uvstvah se mn vinovna,4e go kritikuvah,4e ne e savsem ednakav v otno6 si kam nas 2ta!
Az napravo se srinah psihi4eski ot tova,4e moje da se 4uvstva ot4ujden ot men.Az ne sam tolkova dobra v majkite igri i tova moje da go ot4ujdava ot men.sIGURNO TR DA MU OTDELJAM POVE4E VR!!! Mojat saprig mi spodeli,4e tova bilo normalno i pri nego imalo takav period,no posle majka mu"navaksala" i taka me uspokoi..KAJETE I VIE -PRI VAS KAK SA NE6TATA??



Тема Re: normalno li e,spored vas?MAJE,OTGOVORETE!нови [re: [shokiran sym]]  
Автор Frysco (невъзпитан)
Публикувано12.01.06 13:37



Струва ми се малко пресилено да се самообвиняваш.На тази възраст децата са на настроения....Така че по спокойно го дай и не се загрижвай толкова.
Сигурен съм че децата обичат родителите си еднакво, а самия въпрос "ти кого повече обичкаш" е некоректен и предполага и некоректен отговор.


Елате повече!


Тема Re: normalno li e,spored vas?MAJE,OTGOVORETE!нови [re: [shokiran sym]]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 16:51



Не съм мъж, но да ти кажа и аз признавах само баща си до 13 год. После сама се обърнах към майка. Децата са наистина на настроения. Не знам по какъв повод ти го е заявил, но не го карай да говори за лЮбов, много е малък. А ако говори такива неща, по-добре да го обърнеш на шега: че и ти много обичаш тати, пък тати обича теб и хоп става кръг



Тема Re: normalno li e,spored vas?MAJE,OTGOVORETE!нови [re: [shokiran sym]]  
Автор Joro S (минаващ)
Публикувано12.01.06 18:07



Този въпрос е некоректно да се задава дори на шега

Едва ли младежът може да оцени какво изпитва към всеки от родителите си. А и обичайно контактът с двамата е различен. Това зависи не само от отделяното време, но и от интересите на всеки в семейството, кой го контролира повече... Не мисля, че има място за тревога или обида.

ПП. Писането на кирилица много улеснява четенето! Първоначално прочетох БАБА си, и рекох - а, ето една сродна душа



Тема Re: normalno li e,spored vas?MAJE,OTGOVORETE!нови [re: [shokiran sym]]  
Автор Flash_ ()
Публикувано17.01.06 12:28



Ами нормално, особено за такава възраст. И аз съм лошата - тази дето изисква, мъмри, обяснява многословно, настоява и въобще вгорчава иначе прекрасния им живот! Е защо пък да ме обичат повече от баща си?
В някаква степен те разбирам, преди години в малките класове сина ми писа съчинение на тема 'най-добрия човек когото познавам'. Е честна дума, първо ми стана криво като видях, че е писал за баща си ... с пъти повече време и енергия влагах в това дете, след това ми стана мило - че кой не обича баща си!? Аз самата обожавах своя баща и не защото го обичам повече а защото с него се разбирахме без думи, а с майка ми с мноооого думи.



Тема Re: normalno li e,spored vas?MAJE,OTGOVORETE!нови [re: Flash_]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 21:14



AZ MNOGO,MNOGO VI BLAGODARJA ZATOVA,4E NE ME NARUGAHTE:))))))...OH,AZ ZNAM,4E TOZI VAPROS E NEKOREKTEN!...I DO DEN DNE6EN OBI4AM POVE4E MAJKA SI,ZATOVA SE UPLA6IH!! TAZI LJUBOOOOOOV...KOLKO SLOJNO,KOLKO PROSTO I KOLKO NELOGI4NO E VSI4KO OKOLO NEJA!

P.S. IZVINETE ZA LATINICATA!:(



Тема Re: normalno li e,spored vas?MAJE,OTGOVORETE!нови [re: [shokiran sym]]  
Автор ali74 (непознат )
Публикувано01.02.06 12:59



Не се стягай! Детски му работи..понякога децата така реагират. Но това не означава ,че не те обича или обича повече баща си. Момента явно е бил такъв.Аз имам 2-ма сина и на мен са ми го казвали..споко. Мъжете са си мъже, имат нужда от мъжко присъствие и компания, но и майката си остава майка. В това може да си напълно сигурна.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.