Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 28.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Ъмнови [re: Изтepяcaлaтa Kykyмяв]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано24.10.05 20:47



Просто ако прихванеш ХИВ или хепатит Б, последствията са много по-страшни от колкото, ако прихванеш грип.



Тема Re: Защотонови [re: Изтepяcaлaтa Kykyмяв]  
Автор Jennifer:) (новак)
Публикувано25.10.05 16:01



Вкусовите качества на езика.Глупости. Питала съм лично един пиърс в Трип Хаус,който ми каза,че такова нещо НЯМА.
Кукумявке, защо тогава провериш сама в нета?
Може ние да грешим, но може да се окаже, че греши или "греши" твоят човек!



Тема Re: Пиърсингнови [re: Blue Eyes]  
Автор Rated R (lamps is a cunt)
Публикувано26.10.05 23:29



ами има смисъл от 6 дупки - 2 отдолу и 4 отгоре -> изглежда много стилно в наше време (:
дори и аз от време на време си мисля дали да се надупча толкова обилно.

иначе зависи в какво студио се правят дупките - най - добре е в болница. или поне най - сигурно. в професионалните студиа трудно ще стане нещо такова - по - вероятно е тухла да ти падне на главата, отколкото да те прецакат по - този начин.

единствено с езика трябва да се внимава подчертано много (от страна на родителите и от страна на дупчещия се), защото страшни инфекции, завалено говорене и едноседмична диета с течности пада (:
резултатът обаче е bullseye .

а дупките по някое време зарастват - аз на лявото ухо вече нямам дупка, а и белег почти не личи - и то не си махнах обицата преди чак толкова много време (4-5 месеца, предполагам).


In Rafa we trust!

Тема Re: Защотонови [re: Aминa]  
Автор Jennifer:) (новак)
Публикувано27.10.05 17:45



Добре, де, сигурно е несравнимо, но защо все пак аз имам дупки на ушите си от бебешка възраст?
Доста рядко нося обеци, но не са се заличили.



Тема Re: Защотонови [re: Jennifer:)]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано27.10.05 18:05



Защото слагаш чат-пат обици и ги пробиваш наново. След дълго неносене не ти ли е трудно да вкараш обицата?



Тема Re: Пиърсингнови [re: Изтepяcaлaтa Kykyмяв]  
Автор Scheewa (фелд*йегер)
Публикувано29.10.05 16:39



Аз също съм пиерсингуван изрУУУд
Моите родители нищо не ми казаха,макар,че вече не съм и на възраст,в която да могат да ми кажат нещо:) Не съм харчила техните пари и това е много важно за тях.Един вид,когато аз сама съм си изкарала парите за тая "изрудия" те остават с чисти ръце:) Главната версия на повечето родители е : "Не искам хората да ме спират по улицата и да ми казват - Ама ти виждала ли си си детето на какво ти прилича? -"Комплексарчета:)



Тема Re: Защотонови [re: Aминa]  
Автор Jennifer:) (минаващ)
Публикувано29.10.05 17:19



Да, трудно ми е, обаче дупката си стои.
Може би мястото е такова.



Тема Re: Пиърсингнови [re: Scheewa]  
Автор Jennifer:) (минаващ)
Публикувано29.10.05 17:21



Не вярвам въпросът да опира до парите само.
Ще ти бъде ли приятно, ако твоето дете, което ще имаш един ден, си направи пиърсинг?



Тема Re: Пиърсингнови [re: Jennifer:)]  
Автор Eowyn_ (на почивка)
Публикувано29.10.05 18:02



Дженифър, колкото и да разбираш значението на фразата "един ден ще имаш дете и ще видиш" или "Ще ти бъде ли приятно, ако твоето дете, което ще имаш един ден, си направи пиърсинг", една девойка на 17-19 едва ли ще ги осмисли. Най-много да каже, че ще даде на детето си, "разбира се".

Знам защо аз съм против, знам защо и майка ми е на това мнение. Първо, на 15 какви ли не глупости могат да ми щукнат, като например да се дупча. Ама след 2-3-4 години, дали пак ще се харесвам? Не е толкова просто да се отървеш от дупките, както бешеказано. Второ, смятам, че не ми необходим пийрсинг, за да е външността ми интересна или различна, имам си други начини. Не ми се вижда безопасно. Имам две познати, които си продупчиха пъповете и едната после имаше страшни проблеми. Възпаление, ходене по лекари... не бих рискувала.
Пиърсингът не е най-евтиното удоволствие, а от скоро като се запознах отблизо с начина на изкарване на парите (били те много или малко), не съм склонна да ги пръскам за едната халкичка, дето още утре може да ми писне.

Мисля, че генерално се бъркат понятията естетически красиво и интересно. Ми да, пиърсингът е интересен, ама е много далеч от естетически хубавата визия, мое мнение. Повечето тийнейджъри просто искат да привлекат вниманието по някакъв начин върху себе си.
Дупки на ушите имам, на едното 1 , на другото 3, обикновено нося сребърни съвсем малки обици, които ми се струват и елегантни, и в тон с визията ми. Нямам никакво намерение да се дупча повече на каквито и да е места от тялото си :).

Hablo espanol!


Тема Re: Пиърсингнови [re: Eowyn_]  
Автор Jennifer:) (минаващ)
Публикувано29.10.05 18:09



Права си, права си!

Толкова мислих как да преработя класическото "като станеш майка, ще видиш" на "Ще ти бъде ли приятно, ако твоето дете, което ще имаш един ден, си направи пиърсинг", обаче веднага ме разконспирира!

Много хубаво си казала всичко в поста си. Дано повече кандидат-пиърс-притежатели прочетат внимателно мнението ти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.