Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:05 30.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пушене.....на трева обаченови [re: alien*]  
Автор Rated R (lamps is a cunt)
Публикувано29.10.05 22:27



и какъв трябва да бъде адекватния родителски метод - да го затвори в една стая с решетки, да го бие през час - през два, а като ходи на училище да е с два гардероба, които да го следват навсякъде?

това ли е адекватния родителски метод?

да не говорим, че ако се пуши на затворено шанса да бъдеш хванат е нулев.


In Rafa we trust!

Редактирано от Rated R на 29.10.05 22:29.



Тема Re: Пушене.....на трева обаченови [re: Rated R]  
Автор alien* (alien)
Публикувано29.10.05 22:38



Къде ме видя да казвам тези неща? Или сам си спориш?



Тема Re: Пушене.....на трева обаченови [re: alien*]  
Автор Rated R (lamps is a cunt)
Публикувано29.10.05 22:49



просто принизявам нивото до твоето мнение.


In Rafa we trust!

Тема Re: Пушене.....на трева обаченови [re: Rated R]  
Автор alien* (alien)
Публикувано29.10.05 23:08



Въобразяваш си.



Тема Re: Пушене.....на трева обаченови [re: Eowyn_]  
Автор Scheewa (PSYCHIC*ERASER)
Публикувано30.10.05 02:43



Аз пуша по кутия+ на ден.При това пуша синьо виктори и го пуша от години.
От години пуша трева /говорим за нещо от рода на солидните 3-4 годинки вече..А на цигарите и от повече/.Гарантирам ти,че не убива за секундиКолкото до оксида - учи ти малко биология и ще видиш,че те убива не друго,ами това без което не можеш - кислорода цял живот те поддържа в съзнание и накрая те убива.Съвсем не говоря глупоститака че - знаеш ли колко ми дреме..?



Тема Абе ти усещаш лис е какво говориш?нови [re: alien*]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано30.10.05 10:02



Ако законът се спазваше стриктно, щяхме вече да строим нов затвор за непълнолетни.

На мен наистина няма да ми се случи, щото не пуша, но знам колко се пуши и колко полицаи и прокурори си затварят очите. Тоя закон беше правен, за да се уреди бизнесът на Филчев и да се покажем колко сме морални, а не за да се спазва.



Тема Re: Изводнови [re: Aминa]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано30.10.05 12:42



Основната вреда от наркотиците е причинена от тяхната нелегалност. Никой не е умрял от тревата (доказано), но 10-15 години.. случвало се е. А дори хероинът ако беше легален щеше да причини много по-малки вреди от алкохола или никотина.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Изводнови [re: Изyмeн]  
АвторCимeoн (Нерегистриран)
Публикувано01.11.05 21:19



ами аз съм на 17 години от столицата.. Наистина има наложено мнение, че алкохолът е много по безвреден от тревата, което донякъде е истина според мене.. имам приятели, които пушат доста активно от 4-5 години вече...Е, аз пия стабилно от 4-5 години и определено, не приличам на тях.. (стабилно означава на седмица по 2 пъти да се напия с минимум 300 твърдо и бира) .. такава е картинката навсякъде и нищо не е загубено, недейте да драматизирате.. от 10 дена не пия нищо, защото реших да си направа пауза, поради това, че колкото и да е забавно ми писна да ми разказват какво съм правил вечерите, да се връщам в 3 сутринта и като се събудя да ми няма главата...Е, поне съм се сетил да направя паузата..

При наркотиците нещата седят друго яче.. Хората издребняват или напротив стават грандомани (в зависимот от характера и наркотика) Навлизат в едно безпросветно и ТЪПО общество, което води само към самоунищожението.. Губиш приятели и т.н. без дори да си на твърди наркотици, лошото е това, че вместо да избереш да играеш футбол в хубавото време, ти избираш да се напушиш или да се нашмъркаш.. Не пуша трева от една година.. Пушил съм към 50 пъти и не бих пушил повече, защото не ме кефи.. Според мене ДОСТА се затъпява от нея.. имам приятели, които вече на нищо не приличат..

п.с. 11 клас съм и въпреки алкохола, късните прибирания и т.н. взимам стипендия в училище, класнатата ми ръководителка ме мисли за най-отговорното момче в класа и не чувствам, че трябва да променямам каквото и да е.. да му мислят тези с наркотиците..





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.