Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема py6eneнови  
Авторnarkomankata (Нерегистриран)
Публикувано15.10.05 10:11



Kakvo mislite decata dnes py6at ot 4,5 klas 4e i po rano???



Тема Re: py6eneнови [re: narkomankata]  
Автор The Fallen Angel (Stormbringer)
Публикувано15.10.05 15:17



Мислим, че така не трябва! И мислим, че скоро ще отшуми. Просто тези дето сега са тийнове ще порастнат и ще са живели в почти "тотална анархия" и ще значт маааааалко по-добре как да гледат децата си... Може би



Тема Re:нови [re: The Fallen Angel]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано15.10.05 17:18



Всъщност не става точно така. Вярно е, че децата не допускат грешките на своите родители (ако са ги осъзнали и се опитват да ги избягват), но допускат свои собствени. Така че не очаквай днешните деца да станат по-добри родители от своите такива...

Науката, да, науката ще уреди всичко. А ние можем спокойно да си гледаме телевизия.


Тема Re: py6eneнови [re: The Fallen Angel]  
Автор Jennifer... (Оптимстка)
Публикувано15.10.05 17:25



Дано прогнозите ти да се окажат верни!
Повече се страхувам да не стане от по-големите злини да се примирим с пушенето като с един "бял кахър".



Тема Re: py6eneнови [re: narkomankata]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано15.10.05 18:01



По мои впечатления пуешнето сред по-малките отдавна вече не е на мода. Освен ако не се е върнало пак,но дори и тогава е въпрос на време да затихне.Спомням си колко беше модерно да пушиш когато бяхме 6-ти клас и как почти никой не пушеше в 9-ти и 10-ти,просто на никого не му бешеинтересно
Та лошо в пробата на цигарите(както и на доста други неща) няма, стига да не стават навик. А едва ли ще стане при повече от 1-2 % .. Което е норално като цифра, по мои наблюдения.

С нокти и зъби до край своята чест отстоявай!
Не остарявай, Любов, моля те, не остарявай!


Тема Re: py6eneнови [re: lady Marian]  
Авторnarkomankata (Нерегистриран)
Публикувано15.10.05 18:45



AZ sam 7mi klas i ne pu6a a oneq ligliovci ot 4,5 klas pu6at i nemogat bez cigari 4e dori i v u4ili6te.



Тема Re: py6eneнови [re: narkomankata]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано15.10.05 19:09



Еми нормално, къде другаде да се правят на интересни, ако не в училище. Нали в крайна сметка цялата работа е точно заради това.
И аз като бях пети клас беше много модерно да се жалваш колко ти се пуши и как не можеш без цигари. А аз бях в пети клас преди 16 години, когато на много от днешните петокласници, родителите им още не са се познавали.
Така че нищо особено не се е променило.
В гимназията имахме двама-трима пушачи в целия клас, като в първите години минаваше за много интересно, а в последните тръпката беше дали ще откажат цигарите в крайна сметка.

Не ги мисли ти петокласниците. Като пораснат с още няколко години, ще разберат колко е комично да пушиш с цел да привличаш вниманието. То това по принцип си е детско поведение. Радвай се, че си го прескочила.

Науката, да, науката ще уреди всичко. А ние можем спокойно да си гледаме телевизия.


Тема Re: py6eneнови [re: else]  
Авторnarkomankata (Нерегистриран)
Публикувано15.10.05 20:15



Mi da te se mislqt za golqma rabota.Sabirat se na grupi i se kriat zad u4ili6teto .$e dori nai sramlivite,pritesnitelni,boji kravicki,pu6at za6toto taka e moderno.Ama az mislq 4e tova e otvratitelno.Dori kogato roditelite mi pu6at az gi gonq.Te nqma da me obiat ako pu6a 4e dori te sa mi davali da probvam i9 naustina e ujastno.Ama e moderno i dori da e gadno m6te pu6i6 za da si priatelka na nai izvestoto momi4e ot u4ili6teto koeto pu6i.Az sam 7 klas moje nikoi da ne me zabelqzva no taka mi e po dobre.Blagodarq na vsi4ki koito sa dali svoeto mnenie nai ve4e na teb else.



Тема Re: py6eneнови [re: narkomankata]  
Автор ominous witch (мн зловеща)
Публикувано16.10.05 01:54



абе повече от половината ми клас пуши....познавам такива дет са седми клас и наистина пушат непрекъснато на някой родителите им знаят и нищо не им казват, ама в случая родителите са виновни



Тема Re: py6eneнови [re: ominous witch]  
Авторnarkomankata (Нерегистриран)
Публикувано16.10.05 11:03



Ot moq klas sa6to pove4e ot polovinata pu6at.V 6ti ne pu6eha a sega v 7mi kvo im stana.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.