Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 21.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Предучилищна група в Младост  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано26.09.05 12:54



Търсят се желаещи за предучилищна група в Младост 2.
Заниманията са по половин ден, има възможност за занималня заедно с първи клас. Закуската е безплатна (както и самата предучилищна), има стол.
Учителката е "мила, добра и улучва правилното съотношение на нежност със строгост", има начална педагогика, така че може да продължи с децата в първи клас.
В класната стая има кът за игра.
Ако някой има желание, да ми пише бележка или тук в темата.

Науката, да, науката ще уреди всичко. А ние можем спокойно да си гледаме телевизия.


Тема Re: Предучилищна група в Младостнови [re: else]  
Автордaни (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 12:45







Тема Re: Предучилищна група в Младостнови [re: else]  
АвторДeни (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 13:40



Самата обява нещо не ми вдъхва доверие. Къде се намира тази "подготвителна"? Не подготвят ли децата учителки с предучилищна педагогика, по каква програма се работи, с какви помагала. Издава ли се после свидетелство?



Тема Re: Предучилищна група в Младостнови [re: Дeни]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано13.02.07 14:33



Ами то вече мина, те децата от тази група са вече първокласници. Учителката е с Начална и предучилищна педагогика, има такава специалност в Софийския университет.
Мястото на провеждане е в самото училище - 39-то в Младост 2.
Идеята на обявата беше, че имаше опасност да закрият групата, защото децата бяха много малко. Но не я закриха.
Хвърляйте по едно око на датата, когатое пусната темата, че тази е от преди почти две години.



Тема Re: Предучилищна група в Младостнови [re: else]  
АвторДeни (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 15:24



Съществува ли още тази група, защото ми е близко. Видях датат и ме интересува



Тема Re: Предучилищна група в Младостнови [re: Дeни]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано13.02.07 15:54



Нямам идея. Момиченцето, което искаше да продължи да посещава тази група е вече в първи клас.
Предполагам, че и тази година има такава група, доколкото знам предучилищната е задължителна. Миналата година бяха само първа смяна, предполагам и сега са така.
Учителката не е започнала с тях първи клас, а се е върнала пак при предучилищната. Децата бяха много доволни и даже през лятото ходиха на лагер на морето с групата си и с тази учителка.



Тема Re: Предучилищна група в Младостнови [re: else]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано25.12.20 11:57



о, съседка значи, като АВе . поздрав.
Turkey is the key.
Каквото и да означава това.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.