Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 13.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: само за уточнениенови [re: crna_maca]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано21.09.05 17:28



Всяка прилика с моя ник е случайна, тя не ми е жена, още по-малко бивша. Освен това аз постъпвам като всеки нормален мъж, когото познавам - изтръсквам си го.

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: само за уточнениенови [re: Изyмeн]  
Автор sisislava (маминка)
Публикувано21.09.05 22:31



В допълнение на:

" ... аз постъпвам като всеки нормален мъж, когото познавам - изтръсквам си го."
, от което хвърчат пръски навсякъде...

За съжаление, ако не всеки то поне масата мъже смятат това за "достатъчно" хигиенично (заради минимум усилията за да не накърнят Мързела си)


Елица-28/04/2003

Тема Re: Помощнови [re: Изyмeнa]  
Автордpyжka (Нерегистриран)
Публикувано23.09.05 20:53



И аз имам две момчета,но моят мъж ги научи да пикаят в мивката за по- лесно,тъй като тоалетната е отделно и аз съм бясна.
Не го правят редовно,но ако мине номерът.
За бърсане не знам,защото хартията също не е много хигиенично средство и ако залепне може да възпали главичката.Абе,миенето си е най-добре,според мен и то не със сапуни.



Тема Re: Помощнови [re: дpyжka]  
Автор Изyмeн (ненормален)
Публикувано23.09.05 21:02



Е, аз казвам какво правя и няма нито един човек сред познатите ми, който да постъпва различно. Пък и какво по-хигиенично от това? Все-пак мия ръцете си поне по 50 пъти на ден, почти винаги без сапун, но това вече е друг въпрос. Всъщност какво странно има ? А вие с какво си бършете устата след като пиете вода ?

You must defeat Sheng Long to stand a chance.



Тема Re: Помощнови [re: Изyмeн]  
Автор sisislava (маминка)
Публикувано23.09.05 22:20





Нещо май бъркаш за кои уста става дума
..., а и от вода да "вода" има огромна разлика, хеле пък да се пие или да се изпуска...




Елица-28/04/2003

Тема Малко смях по тематанови [re: Изyмeнa]  
Автор Gaspode (the wonder dog)
Публикувано28.09.05 21:03



Отива един при лекар и казва:
- Докторе, помагай. Много ми е грозен... Като го видят жените и бягат... не издържам повече...
А доктора:
- А, че как ще е грозен бе? Те всички са еднакви... Я сваляй гащите да видя... Мдаааа, в твоя случай медицината е бездилна... грозен, страшен... няма начин, такъв ще си го носиш...
И си тръгва човекът оклюмал от доктора и се отбива в една обществена тоалетна. Изпикал се и гледа - човека до него си го изтръсква... И нашият (учудено):
- Ти кво правиш бе?
Оня:
- Кво, кво, изтръсквам си го...
Нашият: (шашнато)
- Малееее, а аз цял живот го изтисквам...

Както се казва, винаги може и по-лошо .

Колкото до бърсането - според мен определено е по-хигиенично от изтръскването и с по-добър резултат...

Ха със здраве

There's nothin' wrong with bein' a son of a bitch.


Тема Re: Помощнови [re: Изyмeнa]  
АвторПeнa (Нерегистриран)
Публикувано29.09.05 13:09



какво по-точно те притеснява? моя сам започна да се бърше без никой да му е казал, ако случайно се е свършила тоалетната хартия надава вой и вие докато не му донесат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.