Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 31.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: Bono]  
Авторpetiu6a (Нерегистриран)
Публикувано07.11.05 20:44



az sam u4ila 7godini v 107ou"Han Krum".moga da vi kaja 4e to e edno u4ili6te s visok standart.u4itelite sa 4udesni,obstanovkata priqtna.po-golqmata 4est ot decata zavur6ili 7-mi klas tam vlizat v edni ot nai elitnite stoli4ni u4ili6ta- "NFSG" ; "NPMG" ; "NTBG" 1-ba "angliiska","nemska","ispanska","frenska" ; "amerikanski kolej"



Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: Bono]  
Автор1O7 (Нерегистриран)
Публикувано20.10.06 15:27



107 rulzz az sum ot nego





Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: 1O7]  
Авторsilenceto (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 11:57



107 naistina e mnogo dobro u4ili6te!! I az sum ot nego





Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: silenceto]  
Авторtedityy (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 12:37



Охо силенце...и аз съм от 107 оу...не си единствена...

Училището е страхотно...!Няма такъв Купон ставал в друго училище...Много се забавляваме!!!Иначе и подготовката която ни дават е доста добра!!!Учителите са страхотни с изключение на някои които развалят картинката!...Общо взето 107-му е най-хубавото училище!



Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: gala]  
Авторmami (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 16:52



Kakav e sansa za vlizane v 107 sled 5klas?Uchime v centara ,no klasat e mnogo div i travmite sa ezednevie.





Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: Bono]  
Авторkatey (Нерегистриран)
Публикувано14.07.07 11:54



do tazi godina bqh v 107 . sega 6te sym 8klas .4estno kazano u4ili6teto izob6to ne mi haresa . Ima samo edna svestna u4itelka - tazi po biologiq . podgotovkata e gore-dolu dobra . az vlqzoh v edna ot naj-dobrite gimnazij v Bylgariq samo blagodarenie na 4astnite uroci . kakvi li ne slu4ki sym imala s u4itelkite - g-jata po himiq pri verni otgovori na vsi4ki vyprosi mi e pisala 2 ,g-jata po matematika mi e sybirala to4kite ot zada4ite na kontrolnite gre6no , g-jata po geografiq mi e zadraskvala otgovor na vypros na kontrolno i e pisala sy6tiq ( v bukvlalniq smisyl ),kato mi e mahala to4ki , po istoriq v dnevnika sym imala ocenki po-malki ot polu4enite , po fizika sa ni izpitvali na ne6ta , koito o6te ne sme u4ili , po izobrazitelno i po muzika g-jite izbuhlivi do posledno. Samo na g-jata po biologiq j puka6e , 4e 6te kandidatstvame - pri neq ot na6iq klas ( 28 u4enika ) ima6e samo 2 petici .



Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: katey]  
Авторkatey (Нерегистриран)
Публикувано14.07.07 12:04



zabravih da kaja , na diplomata mi za zavyr6en 7klas po fizika imam 5 , a v belejnika godi6nata mi ocenka po fizika e 6 .



Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: katey]  
Автор LoVe_RuLeS (disparate)
Публикувано15.07.07 22:01



"Samo na g-jata po biologiq j puka6e , 4e 6te kandidatstvame - pri neq ot na6iq klas ( 28 u4enika ) ima6e samo 2 petici ."

е това само не мога да го рабера - защо всички като станат 7 или 12 клас очакват да получават отлични оценки наготово



Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: LoVe_RuLeS]  
Авторkatey (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 13:40



Nqmam predvid , 4e si iskam ocenkite na gotovo , no ne iskam da u4a kato luda i po matematika i da imam 2 , 3 , 3 , 4, 4, 5



Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: katey]  
Авторkatey (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 13:47



tova sa ocenki ot edin srok i to sedmi klas .LoVe_RuLeS kaji mi , spored teb tova normalno li e ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.