Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 24.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: katey]  
Автор LoVe_RuLeS (disparate)
Публикувано17.07.07 23:13



Зависи от нивото ти, впечатлението, което си направила - дали взимаш участие в час, дали си отговорна (демек редовно пишеш домашни) и такива работи. Уви има и един друг момент: някои учители се имат са много велики и наистина прекаляват. Не знам какъв е твоят случай, но мисълта ми беше, че в 7 и 12 клас трябва да се отнасяш към учебния процес по начина, по който си се отнасяла и през останалите години.
И най-важното - не разчитай (както повечето правят) да ти пишат отличните оценки по милост.

Редактирано от LoVe_RuLeS на 17.07.07 23:15.



Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: Bono]  
Авторanita_blake (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 13:08



hi ami az tazi godina zavur6ih 120 o.u i moga da kaja 4e principno e dobro makar 4e ima nqkoi u4iteli koito si izbirat lubimci.su6to taka ima nqkoi koito se zaqjdat s u4enicite.a i 4esdtno kazano se subirat pari za gluposti.edna ot u4itelkite po matematika malko kuca...no ima i mn dobri strani.pravqt hubavi zeleni u4ili6ta i interesni ednodnevni ekskurzii.u4at na lubov kum prirodata i...naskoro remontiraha u4ili6teto nova dograma,osvetlenie na dvora(li4no boiko borisov doide da pusne lampite

NAISTINA!!! ) a nai hubavoto e dvorutkoito e mn golqm i ima hubavi tenis kortove i futbolno igri6te... tva e!!!



Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: katey]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано21.07.07 02:42



Автор katey (Нерегистриран)
Публикувано 14.07.07 11:54
"do tazi godina bqh v 107 . sega 6te sym 8klas .4estno kazano u4ili6teto izob6to ne mi haresa . Ima samo edna svestna u4itelka - tazi po biologiq . podgotovkata e gore-dolu dobra . az vlqzoh v edna ot naj-dobrite gimnazij v Bylgariq samo blagodarenie na 4astnite uroci . kakvi li ne slu4ki sym imala s u4itelkite - g-jata po himiq pri verni otgovori na vsi4ki vyprosi mi e pisala 2 ,g-jata po matematika mi e sybirala to4kite ot zada4ite na kontrolnite gre6no , g-jata po geografiq mi e zadraskvala otgovor na vypros na kontrolno i e pisala sy6tiq ( v bukvlalniq smisyl ),kato mi e mahala to4ki , po istoriq v dnevnika sym imala ocenki po-malki ot polu4enite , po fizika sa ni izpitvali na ne6ta , koito o6te ne sme u4ili , po izobrazitelno i po muzika g-jite izbuhlivi do posledno. Samo na g-jata po biologiq j puka6e , 4e 6te kandidatstvame - pri neq ot na6iq klas ( 28 u4enika ) ima6e samo 2 petici ."""""


Katey,
az sum u4ila v 107mo 7goini i vsi4ko davam da se vurna pak tam.
1vo - otnosno gospojata po risuvane,tq mi e bila klasna 3 godini i tq moje da e vsqkakva,no blagodarenie na neq vlqzoh v u4ili6te s profil risuvane.
2ro - g-ja Spasova po biologiq e naistina edin 4udesen pedagog i v 7mi klas pomnq kak podgotvq6e u4enicite za kandidatstvane v npmg s biologi:)respekt!!!
3to - amm g-jica Ion4eva su6to e mn dobur u4itel,i sum sigurna,za6toto q poznavam dobre,4e 6tom si imala po niska ucenka,tova e bilo za6toto ti si si bila vinovna.
za gospojata po himiq nemoga da komentiram,za6toto ne mi e prepodavala tq,no minalata -Vasileva be6e neveroqtna.do sega ne sum slu4vala na takiva u4iteli kato tezi v 107.nz koi ti e prepodaval po bulgarski,no ako e bila Petkova mislq ,4e nqma ot kakvo da se opla4e6???
4 to - za kandidatstvaneto-vseki 1 4ovek hodi na uroci,v koeto i osnovno u4ili6te da si,nqma da polu4i6 nujnata podgotovka za 1 izpit po matematika(govorq za matematika,za6toto v 107 po bg moje6 da q polu4i6),sami za6toto nivoto na zada4ite v testa nqma mnogo ob6to s materqla predznada4en za 7mi klas.i za tova moga da te uverq 4e kadeto i da be6e pak 6tqha da sa ti nujni uroci.
5 to - A otnosno diplomata ti-takiva ne6ta se slu4vat mn 4esto-prosta pravopisna gre6ka,ako ima6e malko akul v glavata 6te6e da otide6 i da pomoli6 da ti q popravqt-sigurna sum, 4e nikoi nqma6e da ti otkaje.tova 4e murzela te e nabil qko, nezna4i 4e u4ili6teto ili o6te po malko u4itelite sa ti vinovni za ne6to.

P.S. Samo kato ti 4eta komentra mi stava sme6no,kak moje da ima takiva ograni4eni hora koito vmesto da kajat kakvoto ima pravo v o4ite na 4ovek(v slu4aq u4itelite),te pi6at nqkakvi tapi komentrai za tqh i razprostranqvat pulni KLIUKI!!!evalata,dosta maloumna postupka ot tvoq strana!



Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: ....]  
Авторkatey (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 23:26



Izob6to ne mi se pravi na sveta voda nenapita ! Ne znam g-jata po risuvane kolkoto ti e pomognala , az kazvam tova , koeto vijdam .Nqmam ni6to protiv g-jata po biologiq , kogato bqh v 107-mo tq mi be6e lubimata u4itelka .Otnosno ocenkata mi po istoriq - otkyde si tolkova sigurna , kato ne si bila svidetel , pyk i moje bi az sym vinovna , 4e u4a urocite po istoriq .Po bylgarski ne mi prepodava6e Petkova , a Boqnova .Moje bi si prava , 4e otnovo 6tqha da sa mi nujni 4astni uroci , zaradi kandidatsvaneto , no edno ne6to e sigurno - 6tqh da imam po-visok bal . Syjalqvam , no na men ve4e mi be6e omryznalo da se zanimavam s tezi u4iteli ( bez g-jata po biologiq ) , nalagalo mi se e da govorq s tqh za tehni gre6ki mnogo pyti .U4ila sym za vseki predmet i kato kazvam u4ila to4no tova imam predvid i to po 4-5 chasa na den .Osven tova , az sym kazvala ne6tata , koito mislq za u4itelite v o4ite im .Izob6to ne me poznava6 ,za da kazva6 kakva sym i kakva ne sym . Az sym na 13 i ako iska6 da znae6 na IQ testovete rezultatite mi sa 145 ot pyrviq pyt .



Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: katey]  
Автор LoVe_RuLeS (disparate)
Публикувано01.08.07 08:22



Хора, пишете на кирилица! Дългите постове на латиница са направо кошмар.



Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: Bono]  
Авторниkoй (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 14:09



brao anita_blake.аз u4ih 7 godini v 120to kakto i maika mi i 2te sme mn dovolni.ne moga da kaja kak e v drugite u4ili6ta v lozenetz i tn no dokato ne mi dokajat 4e ima po-hubavo u4ili6te
ot 120to si ostavam na tfa mnenie





Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: ниkoй]  
АвторBukuTo (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 14:19



Аз сега ще съм 7-ми клас в 120 ОУ "Г.Ст.Раковски" и за сега съм много доволна,родителите ми също.Учителите са много приятни,обстановката също,а и учениците,които учат в него за възпитани и приятни.Като цяло училището е страхотна и подготовката за гимназия е на ниво!





Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: ниkoй]  
Автор9 to4ki (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 20:44



az sam u4ila 7 godini v 120to.1 sedmica ili 2 ot 5ti kl bqh v 107mo.no zaradi otno6enieto na u4enicite i u4itelite s men kato novo dete se vurnah v staroto si u4ili6te.u4itelite v 120 sa s mn golqm staj.kum 5 ot tqh sa prepodavali predi mn godni na moite roditeli.ima i strogi kakto nasqkude.ma tfa se pak e daskalo.ne moje vs da se darjat s teb se 1 si vku6ti i da ti ugajdat na vs pri6tqfka za 6ci.triaa i sam da gi postigne6.zaradi tova 4e u4ili6teto e kulturen pametnik s mn tradicii trudno razre6iha da se mahant starite dogeami i da e zamenqt s PVC.no stana.otvutre ve4e e izobrazen lika na patrona ni-georgi stoikov rakovski.sa6to taka si imame sobstvena biblioteka i zookut kudeto to mlk se u4i da se grijim za jivotnite i da obi4ame prirodata.v dvora imame i sgrada prigodena za zanimaniq:ima komputri,zala za tanci,kursove po risuvane i tn i tfa e smao s/u simvolli4nata suma ot 10 lv na mesec.v samoto u4ili6te decata pravqt i sobstveni vestnici s pomo6ta na u4iteli po bg i m/uvremenno se u4at da boravqt s komputri.ot amerikanskoto konsulstfo i poslanikut im v bg u4ili6teto e oburudvano s 11 novi komputri i oburudvane slojeni v otdelen kabinet v u4ili6teto.ot 120 se organizirat ednodnevni exkurzii prez oktomvri i zeleni u4ili6ta prez april/mai mesec.sa6to u4ili6teto podarja vruzki s 1 mn dobro u4ili6te v makedoniq kudeto vs godina ima exkurziq na u4enicite.ili makedoncite idvat pri nas.

za mnto ne6ta koito ima 120to moje da si pi6a cql den.no taka si spomnqm mn za hubavite mi momenti prekarani tam i mi stava mn gadno 4e ne moga pak da se vurna



Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: 9 to4ki]  
АвторKapдaм (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 00:02



абе какво си хвалите у-щата като там явно дори да пишете на родния си език не са ви научили



Тема Re: Основно училище в Лозенецнови [re: Bono]  
Автор natali_andi ()
Публикувано09.01.08 18:16



Az v momenta sam v 122oy! No VOB6TE NE SAM DOVOLNA! 6te se mestq no ne znam kade! Moga da ti kaza edno v nikakav slu4ei ne se mesti v 122! Salona po fize e malak! Ima samo edna smqna! Geografkata e OTVRATITELNA!!!!

ISTORIKAT e PROFESOR VY4KOV! S tri dumi:NE HODI TAM!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.