Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 29.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Детегледачканови [re: lenny]  
Авторmania4ka (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 11:21



Имам спешна нужда от детегледачка за Август-Септември, за Младост1, имаш някоя позната пиши на лични, че сега не мога да се логна.



Тема Re: Детегледачканови [re: mania4ka]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано12.08.05 13:21



ще кажа на моята жена да разпита - но ти само за Август и септември ли търсиш? Като влезеш драсни ми и ти една бележка за подробности по колко часа на ден ти трябва до кога и т.н. Още днес ще и кажа ако има някоя позната да се включи.



Тема Re: Детегледачканови [re: Omni ergo]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 19:09



za koga vi triabva



Тема Re: Детегледачканови [re: Omni ergo]  
Автор hedgehog (бодлив)
Публикувано18.08.05 10:49



И аз търся, за първолак - да го взема от училище и да го гледа 4-5 часа след обед/или сутрин, както се случи/, даже да го кара да си пише домашните ... не да ги пише тя, обаче!
От Пловдив съм, тук е още по-трудно, ако някой знае нещо да постне тук или да ми остави бележка!



Тема Re: Детегледачканови [re: kpиcтинa]  
Авторjo (Нерегистриран)
Публикувано24.08.06 12:37



Голям проблем май е с тези детегледачки



Тема Re: Детегледачканови [re: jo]  
Авторmat (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 11:51



Проблем е и с това, че от детегледачката накрай я превръщат на слугиня.



Тема Re: Детегледачканови [re: Omni ergo]  
АвторPocи (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 21:17



Здравейте,
Аз съм Роси и съм детегледачка последните години. Обадете ми се ако искате на тел.9895135 София.



Тема Re: Детегледачканови [re: Pocи]  
Авторsss (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 13:58



здравейте , казвам се Стефи и сам на 17 но много бих искала да гледам деца.. отговорна сам и говоря английски език.
от пловдив
0899/000313



Тема Re: Детегледачканови [re: Omni ergo]  
Автор Гълъбицa (наперена)
Публикувано20.02.07 11:14



И аз почнах да се ровя из сайтове за детегледачка за 3-4 год. дете. Ще ни трябва само следобед от 14-14.30 до 18.30. Ние сме в Бъкстон, София. Ако някой може да ми препоръча някоя жена , че сме се засичали май с други мами тук от същия район ще съм благодарна. В момента синът ми го гледа майка ми , но понеже се очертава ново внуче на хоризонта , трябва да го приберем при нас. За съжаление моиналата година ни отрязаха за градината , така 4е и тази година може би ще си е у нас.



Тема Re: Детегледачканови [re: Omni ergo]  
АвторДъra (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 12:36



Търся да гледам детенце от Пловдив,но в моето жилище.Взимам евтино:За целодневно гледане 8,9 или 10часа на ден по 1лв/час,ако детето идва 20-22 дни в месеца.
За почасово:2лв/час.Само за 1час-3лв.
Детска учителка съм.Имам свои методи,за да приуча детето на дисциплина и самостоятелност.Например-да заспива само в леглото си,а не някой да го приспива;да се храни,седнало на масичка,а не да вървя след него със залъка и манджата.
Родители, за мен са важни не парите,а да ми имате доверие и да ми дадете свобода на действие.Защото,мисля,съм се доказала като човек със съвест.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.