Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 27.04.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ужас  
Авторнaивнa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 18:40



хора помогнете- наех момиче да гледа сина ми. Той много се привърза към нея, но как мога да я оставя на работа след това, което видях.
Преди няколко дни се прибрах от работа, за да взема едни забравени докоменти.
Заварих Тони да играе на компютъра. Нищо чак толкова страшно. Тръгнах да "търся" момичето, което го гледа.
Влязох в спалнята и я видях полу гола с някакъв мъж.
А сега на къде? Ако я освободя, кой ще го гледа? Ако намеря друга жена дали няма да се случи същото или нещо друго? Ако я оставя мога ли да и се доверя отново и мога ли да знам това от кога продължава?



Тема Re: ужаснови [re: нaивнa]  
Автор Cathy (новак)
Публикувано03.06.05 18:48



Без колебание бих я разкарала. Има достатъчно хора, търсещи работа.

Сигнатура (до 100 cимвола).


Тема Re: ужаснови [re: нaивнa]  
АвторFlagman (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 20:05



Obarni se kam agencija. Az polzvah Andinele predi vreme (ima i drugi, razbira se) i bjah super-dovolna. Nameriha mi detegledachka, kojato polzvah 4 godini bez nikakvi oplakvanija. Jenata beshe vazrastna (taka iskah), mnogo nachetena - strahotno mi gledashe parvija sin, posle kato se rodi vtorija - batkoto tragna na gradina, a tja poe malkija gore-dolu ot 6 mesechna vazrast. Vaobshte ne sajaljavam, che togava dadoh 120 leva - organiziraha mi 5 interviewta, vsichki otgovarjha na predvaritelno zajaveni ot men iziskvanija. Vsichki sa provereni - che sa zdravi - fizicheski i psihicheski, che ne sa sadeni, kriminalno projaveni i izobshto, che mogat da gledat deca. Mojesh da poiskash da sa s pedagogichesko, medicinsko ili philologichesko obrazovanie....vaobshte - ti si klienta, ti si kazvash pretenciite...



Тема Re: ужаснови [re: нaивнa]  
АвторFlagman (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 20:09



Az vse pak mislja, che mlada i energichna pensionerka ili bezrabotna v predpensionna vazrast e za predpochitane pred mlado momiche....

Kolkoto do tvoja kazus - uvolni ja bez kolebanie....
Mojesh da zapazish eventualno prijatelski otnoshenija, za da mojete da se sreshtnete njakoj pat v park ili drugade, ako na deteto mu domachnee...

No ako neshtata sa po-zle - kaji na deteto, che kakata e angajirana veche s drugi neshta - uchi, ili raboti i t.n. i veche ne moje da se griji za nego....



Тема Re: ужаснови [re: Flagman]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано03.06.05 21:32



Е стига де, не всички млади момичета са такива. Като студентка съм гледала много деца, само че в чужбина. Родителите предпочитаха млади хора, защото не се изморяват лесно, могат да тичат след немирниците, имат по-модерни схващания за възпитанието и по-лесно се сприятеляват с мъниците.



Тема Re: ужаснови [re: нaивнa]  
Автор11 (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 00:11



nameri druga - lelka pensionerka
a tazi izgoni.
chak sahstoto edva ,i shte se svuchi ...



Тема Re: ужаснови [re: нaивнa]  
Авторcпoko мa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 00:42



Влязох в спалнята и я видях полу гола с някакъв мъж

Споко ма, нали не е била чисто гола





Тема Re: ужаснови [re: cпoko мa]  
Авторнaивнa (Нерегистриран)
Публикувано05.06.05 17:28



Ох, днес я изгоних. Просто не мога да го преглътна, а и към агенция не смятам да се обръщам тъй като "тази я намерих чрез агенция
Затова и реших да се обърна към частна занималня - поне ще съм сигурна, че това няма да се повтори. Даже в събота бях в една / в Дева, тъй като прочетох добри отзиви за нея/. Честно казано ми допадна, а и на Тони явно му хареса, тъй като вече ме попита кога започва да ходи на занималня.
Дано това да е добър вариант и за него и за мен.



Тема Re: ужаснови [re: нaивнa]  
Автор anaili (samoten)
Публикувано05.06.05 20:56



az в допулнение бих добавила и специалните ми "препоръки " изпратени до неината и още 10 агенции



Тема Re: ужаснови [re: нaивнa]  
АвторLuci (Нерегистриран)
Публикувано06.06.05 11:57



nali ne e bila s maja ti....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.