Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:38 28.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: ужаснови [re: нaйвнa]  
Авторedin (Нерегистриран)
Публикувано12.06.05 22:42



Realnost!

A moje i da e bolna - gabichki, a zashto ne i neshto po-seriozno?

Otvariaite si ochite na kogo si davate decata!



Тема Re: ужаснови [re: нaйвнa]  
Автормъжът (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 02:02



аре бе кво толкова голяма работа станало.Да не би да те е яд , че момичето си е намерило мъж да я чука , а ти понеже си дърта чанта никой не те ще вече.Май това е проблема а не , че са се чукали в спалнята пред детето. Конкретно ще те попитам защо не се включи и ти ? тройките са нещо много хубаво, така хем ти задоволена хем и детето ти ще си има какичка да си играе с него ахахаха



Тема Re: Edin; мъжътнови [re: мъжът]  
Автор Stefan-AstraG (benchmark)
Публикувано13.06.05 12:12



Май сте объркали клуба малко, има един "говорим си за секс", там се изявяват такива като вас, които (присъщо на възрастта де) се занимават с приказки за някои по-специални неща, които правят големите... Я обратно в леглото, че довечера ще изпуснете втория филм по XXL... дето е за над 18 год.
Тук хората не ви импонират просто.. или да ви обясня какво значи, че то тоя израз май се учи в 10-ти клас чак...



Тема Re: Edin; мъжътнови [re: Stefan-AstraG]  
Авторaaaaa (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 18:32



I tozi klub maj se napylni s otka4alki.



Тема Re: ужаснови [re: мъжът]  
Автор nezy (щастлива мама)
Публикувано19.06.05 22:31



Ти нормален ли си, май наистина си объркал клуба! Но дори и да пишех в твоя клуб такава наглост от страна на момичето никога не бих толерирала, явно си безотговорен и пълен с комплекси, които си решил да изразиш тук! Кръгом марш и обратно от където си дошъл!
А момичето си е за уволнение, не може по време на работа такива работи, аз не бих я изтраяла и миг повече. Моят опит с по-възрастна детегледачка е само положителен, еми да уцелиш правилната си е и доста късмет. Дано пък потръгне в занималнята! Успех!

[img]
Цвета - 09.05.2000 г.

Тема Re: ужаснови [re: nezy]  
Автормъжът (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 19:50



да права си наистина имам много комплекси, имах тежко детство баща ми беше алкохолик и ме биеше почити всекидневно.Милсех си, че това е клубът, който най много отговаря на потребностите ми.Ще послушам съвета ти бегом марш кръгом и отивам в друг клуб да избивам комплексите си ахаха


а сега сериозно, защо ще гониш момичето след като се е изчукало с приятеля си пред малкото дете?Аз мисля, че това е погрешно все пак детето трябва да се научи нагледно как се прави Тралала ахаха не е нещо срамно или май за самотни майки е срамно ахахаха

А не давай такива съвети за възрастни детегледачки, младите напъпили тийнеджърки са най подходящи за гледане на деца, особено ако мъжът в семейството е красавец ахаха



Тема Re: ужаснови [re: мъжът]  
Автор nezy (щастлива мама)
Публикувано21.06.05 10:21



Мисля да не ти отговарям, щото ми звучиш като някой пубертетски тинейджър, тръгнал да се заяжда. И още веднъж смени клуба, моля!

[img]
Цвета - 09.05.2000 г.

Тема Re: ужаснови [re: nezy]  
Автор ileana ()
Публикувано22.06.05 22:55



Въобще не му обръщайте внимание на тоя! Има всякакви. В скоби искам да кажа, че дори "пубертетските тинейджъри" не се държат така, а в клуб "говорим си за секс" хората са приятни и нормални. Така, че този просто е някакво изключение, то и детството му се е отразило явно...Не се занимавайте и не му говорете на "вие" все пак...
А по въпроса...това е повече от възмутително и нагло. Никога не бих се колебала да я изгоня на секундата. Съгласна съм с другите мнения, че си има сподобни и отговорни млади момичета. Аз например обожавам децата и винаги се занимавам с удоволствиое с тях, а подобно нещо не би ми минало никога през ума дори!!!
А най-лошото нещо в момента в България са хората, които не си вършат професионалните задължения, а хора с нужните качества стоят безработни. Но това вече е друга тема...

Kann uns zum Vaterland die Fremde werden? Iphigenie



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.