Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема iskam pomoshtнови  
Авторedna maika (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 14:40



Zdraveite,moia problem zapo4na minaloto liato kogato razbrah,4e dasheria mi hodi s mom4e dosta po goliam ot neia[tia e na 15 godini].Na vsi4koto otgore toi e musulmanin a nie sme hristiani.Do togava nikoga sam niamala problemi s neia vinagi e bila dete za primer palna otli4ni4ka .Starali sme se s maja mi kato vsi4ki roditeli da vazpitame dobro dete.Sled kato razbra 4e znaem za vrazkata i zapo4naha edni kavgi edni obeshtania ,4e pove4e niama da se sreshta s nego.Nie i poviarvahme.Dokato edin den slu4aino ne razbrah ,4e pak se vigda s nego.Molia vi pomognete mi ,kajete mi kakvo da storia ne iskam deteto mi da si provali jivota ,ako niakoi znae dobar psiholog ot Plovdiv neka mi dade telefon ili adres.She bada blagodarna na vseki koito mi pishe.



Тема Re: iskam pomoshtнови [re: edna maika]  
Автор LlRA.. (новак)
Публикувано30.03.05 15:15



Абе мислех да ви пиша , но няма смисъл...поредната майка, която е много далеч от психологията ...жалко за детето, че има такива родители...много жалко!



Тема Re: iskam pomoshtнови [re: edna maika]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано30.03.05 15:26



Оставете я да си изживее любовта.



Тема Re: iskam pomoshtнови [re: edna maika]  
Автор kalinka72 (добро същество)
Публикувано30.03.05 15:34



Защо пък да си провали живота? Първо, няма никаква гаранция, че ще се оженят. И второ, и да се оженят, какво им пречи да са щастливи? Имам две познати омъжени за мюсюлмани. И двете имат прекрасни семейства.

Та ако нещо може да се провали в случая, това не е нейният живот, а вашите с нея отношения. Те могат сериозно да пострадат в случая и да си останат развалени, дори след като свърши връзката с мюсюлманина.



Тема Re: iskam pomoshtнови [re: edna maika]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано30.03.05 15:38



Аз само не разбрах къде точно е проблема.
Че дъщеря ти има гажде, че той е по-голям от нея, че е мюсюлманин, че тя не иска да спре да се вижда с него, въпреки, че ти я заставяш...??
Защото всяко едно от тези неща не е лошо само по себе си. Лошо би могло да бъде ако има някаква конкретна последица, от която се опасяваш. Обаче на мен ми се губи връзката между наличието на гадже и проваляне на живота, както и нуждата от психолог.
От какво точно се притесняваш?



Тема Re: iskam pomoshtнови [re: kalinka72]  
Авторmaikata (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 15:40



Po mneniata do sega stigam do izvoda 4e e po dobre da ia ostavia da si pravi kakvoto si iska taka li?NO si zadavam vaprosa ako biahte vie na moe miasto taka li she si ostavite deteto da hodi s nehranimaiko.



Тема Re: iskam pomoshtнови [re: maikata]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано30.03.05 15:42



Ами ти изобщо не спомена нито едно негово качество, още по-малко отрицателно. Откъде ние да знаем, че е нехранимайко и въобще къде му е проблема. Само защото е мюсюлманин ли? Ти изобщо знаеш ли нещо друго за него?!



Тема Re: iskam pomoshtнови [re: else]  
Авторmaikata (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 15:52



Poznvam mom4eto mnogo dobre zashtoto jivee blizo do nas.Ne raboti nishto po tsial den visi po bar4eta i obikalia s kola .Naskoro beshe v Holandia kadeto razbrah ,4e bil v zatvora.A ot kakvo me e stah mislia ,4e vseki se doseshta.



Тема Re: iskam pomoshtнови [re: maikata]  
Автор kalinka72 (добро същество)
Публикувано30.03.05 15:53



Мюсюлманин не значи нехранимайко. И сред тях има всякакви хора. Може и нехранимайко да ви се е паднал, ама кажете тогава ва какво се изразява нехранимайковщината.

4e e po dobre da ia ostavia da si pravi kakvoto si iska taka li

А как ще я спрете? След определена възраст става невъзможно да се влияе на децата със забрани. След 3 години дъщеря ви става пълнолетна и може да се изнесе от къщи, да се омъжи и да замине за Саудитса Арабия, ако ще. И как ще я спирате тогава?

Единственият начин да си запазите възможността да влияете върху решенията й, е да съхраните доверието й, но със забрани вие точно това доверие ще разрушите.



Тема Re: iskam pomoshtнови [re: maikata]  
Автор kalinka72 (добро същество)
Публикувано30.03.05 16:12



Вай ... ама така кажете .... това вече наистина е сериозно.

А какво мисли дъщеря ви по въпроса? Тя зняе ли за тези подробности от биографията на гаджето или той я лъже нещо? Или пък знае, но ги смята за несъществени, понеже любовта е сляпа? Или пък й харесва бандитската романтика /най-лошия вариант/?

Защото тук вашата тактика няма как да не зависи от нейното отношение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.