Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Тема Обезкосмяването!нови  
Автор*-* (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 19:40



Имам 17 годишен син-хубавец,но като си е наумил да си маха космите от гърдите и корема,ме хвърли в музиката.
Те са малко и са мекички,но ако започне да ги отстранява се опасявам,че ще станат много и ще боцкат.
Откъде се взе тая мода на голите охлюви,та кара децата ни да вършат глупости!?
Като го питам защо,той ми отговаря,че не се харесва с косми.Знам,че щом си е наумил, ще го направи,но как да стане по най-икономично-безболезнения начин?!
Очаквам съвети,споделен опит и мнения.



Тема Re: Обезкосмяването!нови [re: *-*]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано09.04.05 21:01



за мъж..и за гърдите най-добре и най-ефикасно - колата маска...само дет не е мн безболезнено, но трай бабо за хубост




Тема Re: Обезкосмяването!нови [re: *-*]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано09.04.05 23:06



Еми обясни му съвсем ясно, че ако иска да ги бръсне, никога няма да е гладък, защото ще станат като брада. Няма смисъл да пробва няколко пъти и после така и така да стигне до извода, че трябва с кола маска. Защото вече ще е доста късно за това, или поне ще го боли много повече.
Да започне направо с кола маската. Вярно, боли, ама какво толкова - всяко нещо си има цена. Тъкмо ще има възможност да прецени дали е готов да плати тази цена за прищявката си.



Тема Re: Обезкосмяването! [re: *-*]  
АвторДaлилa (Нерегистриран)
Публикувано10.04.05 07:41



Това е тенденция в световн мащаб по отношение на мъжката козметика и хигиена. Адекватност спрямо съвременните модели за секси мъж. Само прелисти списанията и ще се убедиш, че почти не можеш да откриеш обезкосмен мъж.
От няколко години живея извън България - на плаж не можеш да видиш мъж с косми по гърба, а 90% са с обезкосмени гърди. Това не означава, че ще помоля съпруга си да си почисти гърдите, но намирам за нормално и съм с положителна нагласа спрямо този вид загриженост към външния вид от страна на мъжете. Е, вече ако си оскубят и краката някак не ми допада, но явно такава е тенденцията, която ще се налага все по-силно особено сред поколението на сина ти и в България.
Така че - да пробва детето. Той ще прецени за след това. Икономичен начин - за да не му взема пари козметик за процедурата, може да минете само с купуването на кола-маска /от тези студените с аромат на плодове за приготвяне на микровълнова/ и да му я правиш примерно ти.



Тема Re: Обезкосмяването!нови [re: *-*]  
Автор anbra (коя ли е тя)
Публикувано10.04.05 08:04



Права си, че щом си го е наумил, ще го направи.
Остави го той да избере начина, макар и да не е толкова икономичен, а най-вече безболезнен, защото каквото и да предложиш ти, все някакви кусури ще му намери. Просто не говори с него на тая тема. Като ти се яви епилиран, погледни разсеяно и кажи само - ми хубаво, щом се харесваш. Все едно нищо друго не можеш да направиш, според мен. А той сам ще си прецени иска ли отново, или не.
А аз в момента изтърпявам явлението "гост от африканско племе" - 86 тънки плитки на главата му, вчера услужливо ги преброих, без коментар. Това е за трети, или четвърти път от началото на годината. Започвам да чувам приказки от рода "дали да не се подстрижа", но не взимам отношение. На въпроса дали го харесвам, отговарям, че го харесвам всякак и това си е истината...нали си ми е дете...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Обезкосмяването!нови [re: *-*]  
Автор Flash_ ()
Публикувано10.04.05 16:43



Моя син от миналото лято я върши тази работа/значи на 14г./. След като кандисах вътрешно, че се бръсне лицето вече - оттам нататък вече не се шашкам. На болка не търпи/кола или епилатор/ и затова гледам си купува Veet mousse depilatoria. Сега е в години на драстични промени във външността, от гола глава до някакъв пънк/на такова ми прилича/, от един стил на обличане към коренно различен. Това последното хич не е икономично. С баща му тайно си коментираме, а иначе важното е той да си се харесва.



Тема Re: :)))нови [re: anbra]  
Автор*-* (Нерегистриран)
Публикувано10.04.05 17:29



Е, ти ме успокои.
Само като си представих плитките и не можах да не се разхиля.
Междувпрочем видях едно такова момче в автобуса,но плитките не бяха красиви,а рошави,като че ли не се е къпал от 100 години.
Ох,какво ли ни чака за напред!



Тема Re: :)))нови [re: *-*]  
Автор anbra (коя ли е тя)
Публикувано10.04.05 22:21



E не, нашите са много стегнати, гладки и красиво сплетени, при това той ги държи на главата си макимум два -три дена... После си почива месец и отново в някакъв момент се навива да стои мирен 4-5 часа докато му ги сплетат.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.