Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 25.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Веда,Увекинд,Дойче шуленови [re: Lenny]  
Авторeeeeee (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 09:03



Сериозна е таксата, обаче обучението е на по-висака ниво. Няма да се разправяш с разни тетки. Освен това плащаш си и ...до там. В общинските градини и училища събират непрекъснато - за бодигарт, за столове, за пердета ...! Като стане детето ученик може и да не им ползваш транспорта. Имам една позната, зето плащаше на едно такси да й води детето до в къщи / от еврейското/.



Тема Re: Веда,Увекинд,Дойче шуленови [re: eeeeee]  
АвторStefan-AstraG (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 13:08



Eto репратка към подобна тема която обсъждахме преди 2 години тук, аз я пуснах, понеже търсих тогава градина и училище за дъщеричката си. Обиколих всички частни немски нач. училища и градини и все нещо ме притесняваше, като това не беше таксата...от този форум разбрах за Шилер, записах я там и съм супер доволен, тя сега е вече 1-ви клас. Поразпитайте и за там, според мен наистина си струва.
Нещо не ми сработва УРЛ-то - копирайте долния адрес и ще ви прати на темата:

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=parents&Number=1943636627&page=9&view=collapsed&sb=5&part=



Тема Re: Веда,Увекинд,Дойче шуленови [re: Stefan-AstraG]  
Авторннтчk (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 15:50



За 55-то за класовете по програмата на Шилер за съжаление трябва да се запишеш с години предварителни.



Тема Re: Веда,Увекинд,Дойче шуленови [re: ннтчk]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано31.01.07 18:59



Точно това съм чувала и аз!


Затова и търся алтернативи защото за там надали ще ми стигнат връзките



Тема Re: Веда,Увекинд,Дойче шуленови [re: Lenny]  
АвторПипи (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 08:53



Аз си записах детето в Кестнер/ с мъъничко помощ/. Супер съм доволна.Не знам дали ще останем и в първи клас, но съм доволна.Грижат се за тях и са амбициозни.Няма ни;кви "тетки".



Тема Re: Веда,Увекинд,Дойче шуленови [re: Пипи]  
АвторStefan-AstraG (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 12:15



Е, щом казвате години.. Не предполагах, че е толкова популярно, че чак години, аз я записах през ранната пролет на 2005 год, за есента на 2005, вярно, беше резерва и се обадиха през лятото, става дума за подготвителната група в детската градина - предложиха в Дианабат и ни беше много удобно, защото ни е в района.
Но доколкото знам от миналата година са открили и група в Младост, както и имат !-ви клас в Младостко училище, като можело и директно от 1-ви клас, смо препитват детето по немски(трябва да е учило). Имат сайт, може да се провери.
Години предварително - направо ме разбихте... При това и дума не е ставало за връзки - никого не познавахме, явно сме имали късмет...



Тема Re: Веда,Увекинд,Дойче шуленови [re: Stefan-AstraG]  
АвторПипи (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 12:59



За Кестнер ли става дума? Те май са в Люлин



Тема Re: Шилернови [re: Пипи]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 13:41



Не, за Шилер



Тема Re: Стефан,нови [re: Cтeфaн]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано05.02.07 16:02



би ли ми оставил някакъв мейл на който мога да се свържа с теб?



Тема Re: Lennyнови [re: Lenny]  
Авторstefan (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 16:33



Eto:

bojukliev.s@bnbank.org




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.