Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 01.07.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Педофилия!!!!нови [re: else]  
Автор BradleyNowell (чужденец)
Публикувано05.03.05 04:26



Права си. Единственото, което мога да добавя, е, че наистина трябва да четем и слушаме с много критика. За мен популярните медии, в които четем преразкази на научни данни ("Британски учени откриха, че жените имат ген за оргазъм. При самозадоволяване оргазмът зависи 34% от този ген, при орален и вагинален секс, 45% и 77% съответно" и подобни глупости) са по-добро средство за манипулация от самата наука. Шашкам се, когато някой ми цитира в-к "24 часа" като достоверен източник...

Мислех си, след 20тина години може да не е педофилията, може нещо друго да е, но собствените ми деца ще гледат на моите мнения като на анахронизъм. Но пък тогава светът ще е техен, сами да си го оправят.



Тема Re: Педофилия!!!! - оффнови [re: else]  
Автор Tihon (.blade runner.)
Публикувано10.03.05 18:58



В отговор на:

Ако съм ... психолог ... мнението ми ще взучи много по-сериозно и разбира се ще има много хора, които да ми повярват.



Мацка, че ти не си ли...

Извинявай, ама не можах да се сдържа просто
Ако има нещо ... нали знаеш - ако/като се видим f2f
За модератора - няма да се повтори - честна дума

Давай за жизнь... Давай, брат, до конца...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.