Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:30 18.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема децата и нудизмътнови  
Автор bejb (слънчице)
Публикувано22.02.05 12:47



Онзи ден докато търсех нещо интересно за гледане по тв, попаднах на някакви кадри по евронюз под които течаха надписи "no comment". Кадрите бяха от някакъв плаж който гъмжеше от нудисти. Между възрастните имаше и деца. Даваха семейство с момиченце...тримата влизаха във водата хванати за ръце. Момиченцето беше на около 10 години. Извинявайте ако ви звуча прекалено консервативно, но защо по дяволите у мен остана едно кофти чувство?!? Защо не мога да възприема гледката на голия баща и дъщеря му?

Мъча се да погледна през погледа на това момиченце и да възриема голия си баща съвсем естествено, но нещо ...не мога. Естествено защото не съм възпитавана така. Но как мислите вие...дали нудизмът оказва някакво влияние на детето и ако да какво? Положително или отрицателно?


Monika 11.12.2001


Тема Re: децата и нудизмътнови [re: bejb]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано22.02.05 13:42



Никакво влияние няма, ако съдя по себе си.
Освен, че не изпитвам срам от голотата си:).
Е, не че тичам гола по улиците де.
Нашите ме водеха от малка на нуди плажа под Созопол, той май беше незаконен и се намираше в природен резерват... и по мои спомени нищо не ме е притеснявало.

...most girls are straight until they're not...


Тема Re: децата и нудизмътнови [re: bejb]  
Автор Г-жa Andre (хип-хоп мома)
Публикувано22.02.05 13:57



При тях голотата е нещо нормално.Все едно да кажеш,че не можеш да приемеш че мюсюлманът не яде месо!



Тема Re: децата и нудизмътнови [re: Г-жa Andre]  
Автор BobyB (член)
Публикувано22.02.05 14:01



Кой ти е казал че мюсюлманинът не яде месо?



Тема Re: децата и нудизмътнови [re: BobyB]  
Автор Г-жa Andre (хип-хоп мома)
Публикувано22.02.05 14:47



Исках да кажа свинско месо ама нещо съм се объркала



Тема Re: децата и нудизмътнови [re: bejb]  
Автор ivka1O (Mama na Bobi)
Публикувано22.02.05 14:53



Подкрепям мнението ти въпреки че и мен може да ме вземат за консервативна но това мисля.Не се срамувам от голотата си но ще ми е адски неприятно да се изтипосам пред син ми както майка ме е родила не става просто не мога.
Спомням си една случка.Преди време при нас работеше една счетоводителка и веднъж от дума на дума стигнахме то тая тема и тя ми изтърси че когато синът и е бил седми клас е влизала с него в банята гола да му търка гърба.Е щях да падна.За протокола само да отбележа че жената е на 45години.
Май аз съм със остарели разбирания но не мога да възприема едно дете застанало до големят си баща примерно момичеце както каза ти.Та аз баща ми лека му пръст даже и по слипове не съм го виждала.



Тема добре, денови [re: bejb]  
Автор kpokoжaбъл (зеленоопашат)
Публикувано22.02.05 15:19



някой би ли ми обяснил какво лошо би му се случило на едно дете, ако вижда родителите си, а и други хора голи? моля. редовно се повдигат подобни теми, но никой никога не казва къде е вредата. само се намеква за такава

иначе според мен да ме е срам от половите ми органи е равносилно на това да се срамувам от кутрето на лявата си ръка. но... всеки с мнението си



Тема Re: добре, денови [re: kpokoжaбъл]  
Автор bejb (слънчице)
Публикувано22.02.05 16:59



Честно казано не знам. Може би заради същото заради което никъде по света не е прието хората да си ходят както майка ги е родила. Дори аборигените си слагат препаски. Защо? Срам ли ги е и тях?

Мен не ме е срам от голотата независимо, че не съм израсла в семейство на нудисти. Спокойно бих се съблякла на нудистки плаж. Но въпреки това не бих искала да сме голи двамата с баща ми например. Може би защото влагам сексуален отенък в това и подсъзнателно това ми прилича на кръвосмешение.

А как ли гледа един баща нудист 16 (примерно) годишната си дъщеря (също нудистка)? Той освен баща все пак е и мъж.... А как гледа 16 годишното момче голата си майка?!?....

Всъщност притеснява ме не нудизма, а това, че родители и деца от различни полове се показват голи. И не знам всъщност кое точно ме притеснява. Дали това което написах по-горе или просто не съм свикнала по този начин от дете...


Monika 11.12.2001

Редактирано от bejb на 22.02.05 17:01.



Тема Re: добре, денови [re: kpokoжaбъл]  
Автор hot pocket in the 4Os (член с аkъл)
Публикувано22.02.05 17:38



Ми май няма срам. Майка ми и вторият ми баща никога не са се крили от мен, къпали сме се заедно, майка ми никога не затваря вратата на банята, с баща ми редовно сме ходили да се къпем голи в морето нощем... Аз като станах на 11, сама реших, че не ща да се разхождам гола напред-назад. Мисля, че беше възпитателно в положителния смисъл.

Животът ни е капчица роса. Животът ни, все пак.


Тема Re: децата и нудизмътнови [re: bejb]  
АвторGo6k@ (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 17:56



Dobre ,be hora, kakvo tolkova sramno vijdate v golotata?Izrasthnah v semeistvo na nudisti, puk nito na men, na brat mi ili na sestra mi ni stana ne6to.Daje i saprugite ni(na men i na brat mi) stnaha nudistki.Sa6to taka ne zabeljazvam na ba6ta mi da mu tekat ligite po sestra mi, kojato sega e na 18.Kato pod4ertavam istorii ot tipa na tazi za vlizaneto v banjata i tarkaneto na garbovete ne mi dopadat ne6to .Taka 4e moje bi celia vi problem idva ot predrasadaci i tn., za6toto po logikata na njakoi pisali tuk trjabva da ne e sram i kato hodim s kasi pantaloni primerno




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.