Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:12 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: добре, денови [re: bejb]  
Автор hot pocket in the 4Os (член с аkъл)
Публикувано23.02.05 21:35



Не се притеснявай, ако имаш доверие на детето и мъжа си, нищо лошо няма да ви се случи. Въпросът е да се чувствате удобно, нали? Действай както мислиш, че е най-добре.

Животът ни е капчица роса. Животът ни, все пак.


Тема Re: нещо като обобщениенови [re: Go6k@]  
Автор hot pocket in the 4Os (член с аkъл)
Публикувано23.02.05 21:40



Мисля, че е време за смешни случки от нудистки плажове.

Отиваме с майка ми. Седим си, печем се. Аз имам слухова недостатъчност, та майка ми е свикнала все три октави по-високо от нормалното да говори. Аз чета книга, майка ми блее и по едно време казва (по-скоро кресва) "Яна-а-а, виж го тоя няма топки!" Дори и не погледнах, така ме хвана срам. Сигурна съм, че човекът я чу, а тя и с пръст сочеше...

Животът ни е капчица роса. Животът ни, все пак.


Тема Re: децата и нудизмътнови [re: hot pocket in the 4O]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано24.02.05 13:14



Ти чела ли си внимателно Библията? А знаеш ли, че змия на староеврейски и познание се пишат със символите "нхш"?

Извинявам се, но нудизмът не е типичен пример за връщане към природата. Пък ти ако го разбираш така нищо не ти пречи да си развяваш да не казвам кое където си искаш

Честно казано не бих завела дъщеря си на подобно място, а още по-малко да й посочвам нечии топки. Просто мен би ми било неудобно. Вместо това бих предпочела да й покажа много по-интересни неща



Тема Re: според меннови [re: bejb]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано24.02.05 13:53



човек не трябва да е прекален "моралист". Не ме разбирай криво просто смятам, че децата биха възприели най-безпроблемно голотата на родителите си. Ако видят майка си и баща си без дрехи и ако свикнат с "подробностите" от физиологията на противоположния пол надали като пораснат ще проявяват нездрав интерес към темата.
Лично аз в къщи не прикривам голотата си от синовете си / е това не значи че нарочно я демонстрирам - но примерно не се притеснявам ако някой от тях е при мен като се преобличам или пък надникне в банята докато съм под душа/.
Също така ако бяха момичета надали бих карала съпруга си да се крие от тях.
Неизбежно е децата да установят различното устройство на половете и според мен е най-безобидно това да стане у дома и ненатрапчиво, а не да гледат на това като на тема табу и съответно това да възбужда излишно любопитството им.



Тема Re: как така чак като порастнатнови [re: Go6k@]  
Автор bejb (слънчице)
Публикувано24.02.05 14:59



а какви са децата ти, момичета или момчета?


Monika 11.12.2001


Тема Re: децата и нудизмътнови [re: bejb]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 15:49



Важното е да има пространство (поне според мен) на обикновения плаж, където повечето ходят заради снобизма си и ексхибиционистическите си наклонности "вижте ме".



Тема Re: децата и нудизмътнови [re: bejb]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 15:58



Необходимостта от пространство я усещам на обикновен плаж, където на всяка крачка има суета, ексхибиционистически наклонности и спекулативното показване/подчертаване на едни физически части и криене на други. Просто възприемам плажа като почивка, а не като свалка или нещо друго...



Тема Re: как така чак като порастнатнови [re: bejb]  
АвторGo6k@ (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 15:59



Raznojai4ni bliznaci - mom4e i momi4e.



Тема Re: нудизмътнови [re: Go6k@]  
Автор влъxвa №2 (1 от 3-мата)
Публикувано24.02.05 18:57



Не съм регистриран в диспансера, ако това е някакъв критерий. Не знам какво сте си говорили за едиповия комплекс - аз казах това, което чувствам. Надявам се жена ти няма да пробва да ме променя на 40+ години? Всъщност, що не - нека пробва.



Тема Re: Защо смяташ, че не е прието?нови [re: bejb]  
Автор Dino (притеснителна)
Публикувано24.02.05 23:06



Може да си права за племената. Не зная. Нещо напоследък не ми остава време за телевизия, ама никак не ми остава. Но пък от друга страна ако това е признак на мъжественост, вероятно не е признак на прикритост. По-скоро на традиции, които не са съвсем разбираеми за нас или най-малкото са доста по-различни.

Колкото до мъжа ти и Моника. По-скоро ти не го приемаш, а не Моника. Разбираш ли, ако тя го вижда в гол вид, няма да й прави впичатление. Е може би вече ще й направи, защото е пораснала и не го е виждала, но ако го беше виждала - нямаше.

Моите синове много се впечатлиха преди години, като видяха баба си по сутиен. Просто не бяха я виждали никога толкова гола. А аз като си се разхождам или като ги къпех в банята, ама никакво внимание не ми обръщаха. Просто навик! И нищо по-различно от предния път. Сега като влизат в пуберитета, не знам как ще се държат, но по всяка вероятност ще почнат да си обуват бански костюми и да се крият от другия пол. Че дори може и от своя си пол да се крият. И така докато не излязат от великата възраст. После пак на нудиския плаж, но вече с момиченцата, а не с майка си и баща си.

Живота е хубав, въпреки гадните му номера!!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.