Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:21 13.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: добре, денови [re: kpokoжaбъл]  
Автор hot pocket in the 4Os (член с аkъл)
Публикувано23.02.05 16:29



Мдам. Да мислиш, че мъжът постоянно мисли за секс бая опростява мъжкото съзнание. Понякога си мисля, че медиите толкова са ни напълнили главите с истории за педофили и изнасилвачи, та сега ги виждаме зад всеки ъгъл.

Не мисля, че може да става дума за сексуални помисли между членове на семейството. Да, има такива случаи, но те не са резултат от разхождане голи един пред друг, а на развита патология, която ще се прояви и без щерката и бащата да ходят на нудистки плаж.

Животът ни е капчица роса. Животът ни, все пак.


Тема Re: добре, денови [re: kpokoжaбъл]  
Автор bejb (слънчице)
Публикувано23.02.05 16:31



не не казвам такова нещо:)


Но е вярно, че има и такива случаи. Не само с бащи и дъщери, но и братя насилващи собствените си по-малки сестри. Но пределно ми е ясно, че причините за това са други. Голотата може би е само провокатор. Разбира се не за всеки, а само за този, който и без това е склонен на такива действия.

На фона на извратеното ни общество пълно с педофили изнасилващи дори 2 годишни момиченца..... Това последното моля да не се свързва с темата за нудизма, че току виж някой се объркал и сте ме разпънали на кръст :)


Monika 11.12.2001


Тема Re: добре, денови [re: bejb]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 16:43



Не голотата, а разголването е провокатор. И не само за педофили, а и за всички наглед нормално изглеждащи насилници. А насилието се поражда от агресията и ненаказуемостта в обществото, а може би най-вече от неовладяния стрес.



Тема как така чак като порастнатнови [re: Go6k@]  
Автор bejb (слънчице)
Публикувано23.02.05 16:45



децата ви..? Колко трябва да порстнат? Не би ли трябвало да свикнат с голотата още от бебета?

И още нещо. Казваш, че нудистите, просто приемат телата си без да се срамуват от голотата, нали така? Е, добре за мен важи същото, каква е разликата тогава след като аз не съм нудистка?


редактирам, за да допълня, че изобщо не съм мислила, както казваш, че на нудистките плажове стават оргии или нещо подобно.

Monika 11.12.2001

Редактирано от bejb на 23.02.05 16:56.



Тема Re: децата и нудизмътнови [re: oтвopeнa]  
Автор bejb (слънчице)
Публикувано23.02.05 17:04



аа, моля, моля, майки и дъщери не се брои:)))
И ние с майка ми по тая логика сме нудистки, но не е същото като да сме нудисти с баща ми:)

разбира се, че половите органи не трябва да са табу, но децата и без това сравнително често виждат половите органи на връстниците си. Особено пък ако в семейството има разнополови деца. Но това е различно.


Monika 11.12.2001


Тема Re: Интересна лятна теманови [re: влъxвa №2]  
Автор bejb (слънчице)
Публикувано23.02.05 17:10



и аз съм точно така. Нямам никакви притеснения, но що се отнася до мен самата. Мъжа ми гледа прекалено сексуално на голотата и по тая причина не би отишъл. Но да приемем хипотетично, че той би се съгласил в никаъв случай не бихме взели дъщеря ни. Тя мен ме вижда гола, но него не е и няма да види поне доколкото го познавам:)


Monika 11.12.2001


Тема Re: децата и нудизмътнови [re: Жeни]  
Автор bejb (слънчице)
Публикувано23.02.05 17:29



в какъв смисъл пространство?

ако например две семейства с деца отидат заедно на нудистки плаж и там срещнат други свои приятели нудисти и се съберат, къде отива пространството ?:))) Пък и нали идеята на нудизма е, че никой не се притеснява от тялото си, за какво им е нужно разстояние тогава?

Аз пък, честно не виждам каква точно е екстрата от това да ходиш гол на плажа освен, че много по-лесно ще си напълниш Д-то с пясък. Ааа да, няма да имаш белези от банския ...:) Но според мен идеята на нудизма е не толкова във физическото заявяване "виж, аз не се притеснявам от голотата си", а по-скоро, това, че хората си мислят, че след като са се освободили от физическите си задръжки, това ще им помогне да се освободят и с психологически аспект....Или пък всичко се свежда до едните белези от бански?:)


Monika 11.12.2001


Тема Re: добре, денови [re: hot pocket in the 4O]  
Автор bejb (слънчице)
Публикувано23.02.05 17:34



Ама, моля, аз не съм казала, че мъжът мисли постоянно за секс.

само по веднъж на всеки 30 минути!:)


Monika 11.12.2001


Тема за глезените и интимните частинови [re: Go6k@]  
Автор bejb (слънчице)
Публикувано23.02.05 17:43



е, стига де!:) Наислина ли не влагаш нищо сексуално в половите органи? Вярно, че най-важния полов орган е мозъка, но все пак...все пак...

Хм...егати и първобитния човек излязох:)


Monika 11.12.2001


Тема Re: добре, денови [re: bejb]  
Автор hot pocket in the 4Os (член с аkъл)
Публикувано23.02.05 17:51



Е то и моят, но това не значи, че всяка една секунда са готови да правят секс. Мъж ми веднъж ми каза, и най-добрият мъж да намериш на тоя свят, все ще се заглежда и по други жени. Но мисля, че децата ни не спадат в тази категория. Просто едва ли мъж ти, ако види Моника гола, ще се възбуди. Моят баща след пубертета веднъж-дваж да не е чукал на вратата и да ме е сварвал полугола. Реакцията му е била да се притесни.

Животът ни е капчица роса. Животът ни, все пак.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.