Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:30 22.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Дано се намерят мъже-дарители на бащина обич!нови  
Автор turist (планинар)
Публикувано28.01.05 18:47



Мъже със сърце, които биха желали да посветят част от времето си на деца, лишени от бащини грижи. Проектът е насочен към деца на самотни майки и към деца, отглеждани в домове, за деца без родителски грижи.
Тук става дума за напълно безкористна помощ към тези деца, който нямат голям шанс в ежедневието си да наблюдават типично мъжко поведение.
Няма значение дали сте млад или стар, дали сте семеен или несемеен, единственото условие е да имате сърце за децата.
Трябва да се подчертае, че не става дума да гледате детето на жената, с която спите или сте влюбен, става въпрос за деца, които или нямат и майка или може би имат майка, която не е задължително да Ви допада.
И може би Вие да сте този, за когото когато пораснат ще говорят с благодарност, че ги е научил да ритат топка, да играят шах, да ремонтират коли и какво ли още. Човекът, който ги е накарал да повярват в Човека и да искат да станат като него.

Ако проявявате интерес и се интересувате повече прочетете тук:





Тема Re: Дано се намерят мъже-дарители на бащина обич!нови [re: turist]  
Автор hot pocket in the 4Os (член с акъл)
Публикувано28.01.05 22:46



Това е прекрасна идея, която ще направи много деца и мъже щастливи.

Каква е процедурата, през която трябва да минат кандидатите?



Тема Re: Незнам процедуратанови [re: hot pocket in the 4O]  
Автор turist (планинар)
Публикувано29.01.05 11:41



hot pocket, незнам каква е процедурата!
Аз посетих линкът, който съм посочил в края на първият си постинг и прочетох статията там. Писах на елекронната поща, която те са дали - дадох им малко данни за себе си, своите интереси, евентуално с какво очаквам, че бих могъл да бъда полезен на едно дете... и очаквам сега техният отговор. Мисля, че ако проявяваш интерес същото можеш да направиш и ти, а и всеки друг!


Поздрави!



Тема Re: Незнам процедуратанови [re: turist]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано29.01.05 16:09



Аз честно казано съм доста скептична. Идеята сама по себе си е чудесна, но интересно ми е как точно ще се прецени какъв е мотива на даденият господин ? Ами ако има користни подбуди? Ако злоупотреби с детето ?
Педофили и психари всякакви щъкат.
Как точно ще се контролира този процес? Кандидатите ще минат ли през някаква проверка, най-малкото не се ли изисква да удостоверят чисто съдебно минало доколтото изобщо то може да бъде гаранция за нещо. Работата с деца е деликатна и не на всеки случаен проявил интерес може да се повери дете дори и за няколко часа...
Скептична съм. Дори леко притеснена.



Тема Re: Незнам процедуратанови [re: dodo_dodo]  
Автор Maktub ()
Публикувано29.01.05 20:34



Сигурно ги проверяват, едва ли е иначе. Чашата е наполовина пълна



Тема Re: Незнам процедуратанови [re: dodo_dodo]  
Автор hot pocket in the 4Os (член с акъл)
Публикувано29.01.05 20:36



Трябва много внимателно да се разгледа мотивацията на всеки кандидат. Чисто съдебно минало, преглед при психиатър, интервюта и внимателно наглеждане на контактите с детето са задължителни според мен. Идеята е прекрасна, в чужбина е реалност, значи може да се осъществи, ако се подеме сериозно.



Тема Re: Незнам процедуратанови [re: hot pocket in the 4O]  
Автор lavender (пристрастен)
Публикувано29.01.05 23:58



neshto hich ne mi se vrazva tzialata rabota.
ne sme dorasli za takova neshto.Hubava e ideiata ,no koeto e pravil programata ne e saobrazil,che sme v Bg ,zakomite ni sa malko po-osobeni i obshestvoto edva li e gotovo za takav proekt.

a i mi zvuchu malko neseriozno.Dano da ne sam prava.



Тема Re: Незнам процедуратанови [re: lavender]  
Автор hot pocket in the 4Os (член с акъл)
Публикувано30.01.05 00:26



Проектът изисква много пари. Най-вероятно няма да има пари. А ако тръгнат да го правят без пари, става потенциално опасно.



Тема Re: Незнам процедуратанови [re: hot pocket in the 4O]  
Автор lavender (пристрастен)
Публикувано30.01.05 10:01



moje i da se nameriat pari za proekta,no shte ima dosta skeptichno nastroeni hora ,ot koito moje bi shte zavisi finansiraneto na proekta.

shte dojiveem-shte vidim



Тема Re: Незнам процедурата [re: dodo_dodo]  
Авторlina (Нерегистриран)
Публикувано30.01.05 12:52



edin pedofil ne moje da se proveri
moje da se razbere samo kogato e veche tvarde kasno, ako vaobshte se razbere. chesto detzata ne kazvat zashtoto gi e strah i sram




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.