Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:34 08.06.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Частни детски градининови [re: лopитa]  
Авторherz (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 15:44



Моят син беше в детската градина,а сега е ученик във "Веда".Много съм доволна от обучението по немски език и предметите на български.Организацията в детската градина е много добра,отношението към децата и родителите-също.Всички са много внимателни,грижовни и готови да обсъждат евентуални проблеми/все е възможно да се появят такива/.Транспортът също е перфектен!



Тема Re: Частни детски градининови [re: herz]  
Авторlorita (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 15:51



Twoeto dete polzwa li transporta? Dowolna li si ot hranata? Kak se informirash s kakwo see hranilo prez denq, spalo li e, kakwo sa pravili?



Тема Re: Частни детски градининови [re: lorita]  
Авторherz (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 10:34



Да! Ползваме транспорт.Много съм доволна.Шофьорите спазват точно разписанието,а и поддържаме мобилна връзка.Храната е чудесна,т.е. рядко нещо не е било вкусно,даже ме кара да искам рецептите и по същия начин да готвя вкъщи.Това,което особено ми допада,еежедневното и обилно "хранене" с плодове и зеленчуци.Подробна информация получавам като се обаждам по телефона в детската /между 13 и 15 часа/,а ако е нещо чрезвичайно-с учителките също поддържам мобилна връзка-е гледам,да не прекалявамОбщо взето като е по-голямо детето само си разказва за изминалия ден/разбира се аз го разпитвам/



Тема Re: Частни детски градининови [re: herz]  
Авторлopитa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 11:42



А когато детето ти е било по-малко как се информираше за менюто? Храната на място ли я приготвят или от друра фирма я доставят?



Тема Re: Частни детски градининови [re: лopитa]  
Авторлopитa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 11:54



И още едно въпрсче.Ако детето ти е болно по-дълго време приспадат ли ти нещо от таксата или си я плащаш цялата и когато не ходи?Благодаря!



Тема Re: Частни детски градининови [re: лopитa]  
Авторherz (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 19:09



Ивинявай, нямаше ме доста време! Когато бяхме по-малки, се обаждах примерно в понеделник или вторник, за да разбера обедното меню за седмицата(госпожата ми го диктуваше). След това вече детето само ми казваше(естествено, ако го попитам). На другият въпрос за съжаление не мога да ти отговоря, защото не ни се е случвало по-дълго( от 3-4 дни) отсъствие - дай Боже да продължим все така. Все пак мисля, че ако попиташ , ще ти обяснят как стоят нещата.



Тема Re: Частни детски градининови [re: лopитa]  
Автор Asssia (непознат)
Публикувано12.04.05 15:24



Здравейте, препоръчвам частна градина Алиса, намира се срещу ВИАЗ, имат много добра организация, и грижа за децата.



Тема Re: Частни детски градининови [re: Asssia]  
Авторлopитa (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 13:28



Ася кажи нещо повече за градината моля те. Да не би да е тази, която се намираше в блок и се плаща на ден?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.