Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 18.05.24 
Непрофесионални
   >> Родители и деца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Предучилищна -> първи класнови  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано05.01.05 10:15



Какво трябва да имам предвид когато записвам детето си в първи клас? Освен насочеността на паралелката, има ли някакви хитринки, които ще ми помогнат да направя най-добрия избор?



Тема Re: Предучилищна -> първи класнови [re: Smile]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано05.01.05 10:25



Да, избери му добро училище по към центъра и го остави да си изживее 4 хубави години... Малко му е рано за други планове
Както и да го погледнеш училището много рядко е трамплин към ВУЗ-а. Само от моята паралелка(МикроПроцесорна Техника) 3-ма ще стават адвокати, 6-ма програмисти(няма общо с МПТ), 3-ма в Симеоново, няколко ще ходят в чужбина, 3-4 с туризъм и още толкова с икономика... само 4-5 души ще ходят в техническия... Шантаво

П.П. Това при ословие, че не съм разбрал темата правилно

You can have anything you want
But you better not take it from me


Тема О, далеч съмнови [re: The Fallen Angel]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано05.01.05 10:37



с плановете да става генийче. К'вото и да ми разправят - специализирана паралелка с компютърна насоченост е леко смешна, щом става въпрос за първи клас.
Нашата моля-другарка настоява да кандидатстваме в Руското училищя (варна), но е просто абсурдно да подложа дъщеря си на такъв тормоз (влиза се с 2 изпита) колкото и да е умна.
Говоря по-скоро за някаквипризнаци, по които да различа добрия учител от недобрия. По добър учител смятам не прекалено амбициозния, не и такъв, на който не му пука. Но ако отида да говоря с всеки даскал по отделно... те всички ще рекламират себе си.



Тема Re: О, далеч съмнови [re: Smile]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано05.01.05 10:39



Аз имах късмета да попадна на много свестен даскал в началното... Дано и вие да имате този късмет.

You can have anything you want
But you better not take it from me


Тема Как се познава свестния даскалнови [re: The Fallen Angel]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано05.01.05 10:42



Т'ва се опитвам да разбера



Тема Re: Предучилищна -> първи класнови [re: Smile]  
Автор Ecнaф (вашия зъболекар)
Публикувано05.01.05 11:14



За първи клас, при мен най-важното бе да е близо до дома.
Останалото - след 7 клас.



Тема Re: Предучилищна -> първи класнови [re: Ecнaф]  
Автор nezy (мама на Цвети)
Публикувано05.01.05 11:24



Подкрепям те изцяло. Дето се вика като му дойде времето. И без това програмата доколкото знам е претоварена, няма смисъл да го измъчваш детето с тестове и три езика до трети клас!



Тема Re: Как се познава свестния даскалнови [re: Smile]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано05.01.05 11:29



Не знам... Може би ако училището е добро и е само начално ще е най-добре

You can have anything you want
But you better not take it from me


Тема Re: Предучилищна -> първи класнови [re: Ecнaф]  
Автор dma (irq)
Публикувано05.01.05 11:37



Зависи в какъв квартал живееш. Аз като съседка на Столипиново си прекрах началното училище в центъра на Пловдив и майка ми добре е направила, че се е преборила да ме запише там . И тук не говоря за програмата, учителите или тестовете, а за средата, в която расте детето.

There's no place like 127.0.0.1


Тема Re: Предучилищна -> първи клас [re: dma]  
Автор Ecнaф (вашия зъболекар)
Публикувано05.01.05 11:39



Мда, уместно уточнение




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.